Villeroy & boch - s+ lavender komplet sztućców na 6 osób ilość elementów: 24 promocja 2020

Cena50.15
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Sztućce
Rodzaj zestawy

Opis

Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w niezrównanie niskich cenach.Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj!praktyczne, progresywne i designerskie.

Takie właśnie są akcesoria Joseph Joseph. Angielska firma działa już od 2003 r. Dzięki progresywnym rozwiązaniom i kolorowym, funkcjonalnym projektom bracia Joseph niezwykle szybko zyskali sławę. Ich oryginalne naczynia i narzędzia kuchenne upraszczają gotowanie i utrzymanie porządku w kuchni.

Segregacja śmieci czy ekonomiczne przechowywanie żywności to nie problem. Zabawne gadżety podkładki, deski, dozowniki…. Wszystko to i wyraźnie więcej odnajdziesz w naszym sklepie. Udanych zakupów!Łyżka cedzakowa wspaniale stanie na wysokości zadania w Twojej kuchni.

Dzięki jej szerokości bez problemu odcedzisz, nabierzesz i zaserwujesz wszystko co będziesz chcieć. Stworzona z tworzywa nienaturalnego i silikonu, które są niepodatne na temperatury do 200°C. Łyżka cedzakowa użyteczną i antypoślizgową rączkę, która sprawia,komfortowo i pewnie układa się w rąk.rozmiary: 34 x 13 x 5,5 cmMateriał: nylonKolor: czerwony Na końcu łyżki znajduje Sice otwór, dzięki czemu łyżkę można zawiesić na haczyku.Można myć w zmywarce.nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl