Livergy® t-shirt męski z nadrukiem, z bawełną promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Livergy® t-shirt męski z nadrukiem, z bawełną oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
LIVERGY® T-shirt męski z nadrukiem, z bawełną (L (52/54), Ciemnoszary)
17.99
Lidl
LIVERGY® T-shirt męski z nadrukiem, z bawełną
17.99
Lidl

Parametry

Producent:LIVERGY®
Kategoria:T-shirty męskie
Wzór z aplikacją

Opis

LIVERGY® T-shirt męski z nadrukiem

Opis artykułu

  • wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce ecoprint – 100% naturalny nadruk na tekstyliach z krągłym dekoltem dobrany krój ciemnoszary, biały: przyjemny komfort noszenia dzięki czystej bawełnie szary: błogi komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełny


atrybuty produktu


Pielęgnacja

  • prać w temperaturze maks. 40°C
  • nie wybielać
  • można suszyć w suszarkach bębnowych w temperaturze do 60 °C (program do dzianin delikatnych)
  • można prasować w temperaturze do 150 °C (poziom 2), można prasować parą
  • nie czyścić chemicznie


rozmiary

  • S (44/46) – XL (56/58)


Mój wymiar z Lidla - to takie proste

wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź adekwatne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.


OEKO-TEX® standard 100

Przetestowano na obecność substancji krzywdzących

Numer dokumentu: 22.HBD.32656 Hohenstein HTTI

standard 100 producenta OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego rodzaju wyrobów konfekcyjnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób odzieżowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.


Cotton made in Africa (bawełna wytworzona w Afryce)

Wspieramy stabilną uprawę bawełny w Afryce

Inicjatywa Cotton made in Africa w pokaźny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.
w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się skutecznych i zrównoważonych metod uprawy, które pomagają im osiągać lepsze plony, a także bronić środowisko i zdrowie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm włókienniczych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.

Inicjatywa Aid aby Trade Foundation.
Więcej na: www.cottonmadeinafrica.org


logo ecoprint aby CHT

100% ekologiczny nadruk na tekstyliach

Pozytywny ślad ekologiczny dzięki ecoprint żeby CHT! nowoczesny system drukowania mieści pasty drukarskie na bazie wody i specjalnie przypasowane farby, żeby zapewnić najwyższe standardy naturalne na gotowym materiale ubraniowym. Ecoprint by CHT nie posiada szkodliwych składników i dlatego jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska naturalnego.

  • bez PCV i ftalanów
  • łatwa pielęgnacja
  • miękkość w dotyku

Hohenstein

pasuje nieprzeciętnie

Instytut badawczy HOHENSTEIN przeprowadza seryjne pomiary i badania w celu rejestrowania rozmiarów ciała od około 60 lat. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.