Czynniki lipotropowe 50tabl promocja 2021

Cena63.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Supremium

Parametry

Producent:Solgar
Kategoria:Tabletki na odchudzanie
Wielkość opakowania 50 tabl.

Opis

Tropia - ostatni człon wyrazów złożonych mających znaczenie: zwrot, kierunek (od greckiego tropē -„zwrot"). Czynniki Lipotropowe to preparat nakierowany na problem nadmiaru tkanki tłuszczowej w organizmie, zwracający się ku poprawie funkcji odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu w wątrobie. Mnóstwo osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzusznej ma stłuszczoną wątrobę. Osoby ze stłuszczoną wątrobą nie są w stanie zeszczupleć, o ile wcześniej nie poprawią jej funkcjonowania przy pomocy diety wspomagającej metabolizm wątroby i bogatej w czynniki lipotropowe. Niezwykle ważna jest cierpliwość, ponieważ likwidowanie nadmiaru tłuszczu zebranego w wątrobie może potrwać od kilkunastu dni do choćby 12 miesięcy. Po pozbyciu się tłuszczu z wątroby zrzucanie zbędnych kilogramów przyjdzie widocznie łatwiej.

Sposób zastosowania

Osoby dorosłe: 3 tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku albo według wskazań lekarza.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem różnorodnej diety.Kobiety w ciąży, matki karmiące i osoby zażywające leki albo chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Skład

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (3 tabletki) zawiera:

Inozytol (mio-inozytol) - 1000 mg

Cholina (dwuwinian choliny) (posiada 410 mg elementarnej choliny) - 1000 mg

L-Metionina - 1000 mgskładniki:

inozytol (mio-inozytol), cholina (dwuwinian choliny), L-Metionina, substancje wypełniające: celuloza, hydroksypropyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych; guma celulozowa, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja glazurująca: glicerol roślinny (z oleju z ziarna palmowego i oleju kokosowego), barwnik: dwutlenek tytanu.

dane dodatkowe

Informacja alergiczna:

artykuł bezglutenowy. Nie posiada: drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających odporność, aromatów.