Apple iPad Air 2 64GB 4G promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Apple iPad Air 2 64GB 4G oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
APPLE iPad Air 2022 10,9" Cellular 64GB - Pink (MM6T3FD/A)
3999.00
Neonet.pl
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (różowy)
4199.00
OleOle!
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (różowy)
4199.00
RTV EURO AGD
APPLE iPad Air 2022 10,9" Cellular 64GB - Space Grey (MM6R3FD/A)
4349.00
Neonet.pl
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (niebieski)
4599.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (niebieski)
4599.00
OleOle!
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (fioletowy)
4678.81
OleOle!
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (gwiezdna szarość)
4799.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (księżycowa poświata)
5149.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (księżycowa poświata)
5149.00
OleOle!
Apple iPad Air 2022 10.9" Wi-Fi + Cellular 64GB (fioletowy)
5299.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 9.7 "
Rozdzielczość 2048 x 1536 px
Taktowanie procesora 1.5 GHz
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 2 GB
Pamięć wewnętrzna 64 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 1.2 Mpx
Obsługa kart pamięci microSD nie

Opis

Szpiegowski iPad Air 2 WiFi + Cellular 64GB - monitorowanie firmowego tabletu

Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme stworzono do prowadzenia monitoringu wszystkich czynności podejmowanych na tablecie z systemem iOS. Nagrywa dźwięki w otoczeniu tabletu i pełni rolę podsłuchu "na żywo" umożliwiającego bezpośredni udział w rozmowie podczas trwania połączenia. Funkcja namierzania GPS umożliwia monitorowanie firmowego tabletu oraz wgląd w wiadomości SMS, a także rozmowy z komunikatorów.

iPad Air 2 WiFi + Cellular 64GB to połączenie funkcjonalności, niezawodności, wyśmienitego wzornictwa, a także wyjątkowo niepokaźnej wagi. Zagwarantuje komfort używania, dzięki wyświetlaczowi Retina, który cechuje się nieprzeciętnymi barwami i dużym kontrastem. Energooszczędna bateria pozwala na 10 godzin stałej pracy. Szpiegowski iPad Air 2 został zaopatrzony w wysokiej jakości 2 kamery (iSight i FaceTime HD), czytnik linii papilarnych gwarantującego bezpieczeństwo korzystania z tabletu, a także nowoczesny i szybki interfejs Wi-Fi. Model Wi-Fi + Cellular dodatkowo szybszą, nad wyraz zaawansowaną technikę 4G LTE.

Oprogramowanie SpyPhone iOS Extreme dedykowane jest do kompleksowego monitorowania i namierzania telefonów iPhone, a także tabletów produkowanych przez Apple i pozwala w porę zareagować na pojawiające się sygnały o zagrożeniu, na przykład o złym wpływie wywieranym na dziecko przez osoby w jego otoczeniu, wynoszeniu informacji z marki i udostępnianiu ich konkurencji.

W jakich celach stosuje się oprogramowanie do monitoringu iPhone?
 • monitoring bezpieczeństwa dziecka - monitoring telefonu i korespondencji
 • kontrola tabletu firmowego - chroni przed wyciekiem prywatnych informacji
 • lokalizacja telefonu - lokalizowanie zagubionego lub skradzionego telefonu
 • namierzenie porwanej osoby - pozwala na udzielenie natychmiastowej pomocy
Jakie działania zezwala na SpyPhone iOS Extreme?
 • Rozmowy Live

  Podsłuch w czasie rzeczywistym rozmów prowadzonych poprzez tablet iPhone - w czasie trwania rozmowy starczy zadzwonić z numeru pilnującego,automatycznie zostać włączonym w trwającą rozmowę i poznać jej treść.

 • Otoczenie REC

  Program SpyPhone iOS Extreme nagrywa dźwięki w otoczeniu - opcja na żądanie. Funkcja aktywowana poprzez panel do zarządzania tabletem po zalogowaniu się na konto użytkownika.

 • Otoczenie Live

  Monitowanie firmowego iPad Air 2 WiFi + Cellular 64GB za pomocą podsłuchu "na żywo" dźwięków i rozmów w bliskim otoczeniu tabletu. Starczy zadzwonić z ustalonego telefonu obserwującego w dowolnym momencie, co spowoduje automatyczne włączenie mikrofonu w tablecie SpyPhone (słyszalność jak w sytuacji przypadkowo odebranego telefonu i zależy od mikrofonu w tablecie). Połączenie jest dyskretne, nie jest sygnalizowane ani rejestrowane.

 • Komunikatory

  Monitorowanie wiadomości wysyłanych i odbieranych przez komunikatory internetowe:

  • iMessage
  • Facebook Messanger
  • WhatsApp
  • Viber
  • Skype
  • LINE
 • Dostęp do kopii e-mail

  Szpiegowski iPad Air 2 WiFi + Cellular 64GB przekazuje na serwer kopie wiadomości mailowych (bez załączników) wysyłanych i odbieranych na tablecie (domyślny klient poczty).

 • Namierzanie GPS

  Program SpyPhone iOS Extreme oznajmia o lokalizacji tabletu na podstawie danych z odbiornika GPS (precyzyjność do 5 metrów), automatycznie śledzi położenie iPhone z określoną częstotliwością, a także oznajmia o aktualnym położeniu na żądanie (komenda SMS albo polecenie w panelu).

 • Historia odwiedzanych stron

  Historia odwiedzanych stron internetowych i stron www zapisanych ulubionych (domyślna oglądarka).

 • Multimedia

  SpyPhone iOS Extreme monitoruje i pobiera na serwer kopie plików multimedialnych z tabletu, takie jak fotografie zrobione aparatem, nagrane filmy czy dźwięki zapisane dyktafonem w tablecie.

 • Powiadomienia

  Rozpoczęcie każdej rozmowy (przychodzącej albo wychodzącej) sygnalizowane jest automatycznym wysłaniem na numer nadzorujący informacji SMS z powiadomieniem o trwającej rozmowie. Wiadomość wysyłana jest samoczynnie przez iPad Air 2 WiFi + Cellular 64GB w niewidoczny sposób - nie jest zapisywana w tablecie. Realne jest włączanie filtracji numerów w celu ograniczenia ilości powiadomień o rozmowach.

 • Wykaz rozmów

  Program do monitoringu iPhone wysyła na serwer historię wszystkich połączeń telefonicznych.

 • Książka telefoniczna

  SpyPhone iOS Extreme generuje kopię listy kontaktów zapisanych w tablecie.

 • Kopie wiadomości SMS i MMS

  Monitoring wszystkich przychodzących i wysyłanych z tabletu SMS i MMS. Kopie wiadomości są samoczynnie wysyłane na serwer.

 • Fałszywy SMS

  Możliwość wysłania wiadomości SMS z numeru tabletu SpyPhone na dowolny numer. Wiadomość nie jest zapisywana w monitorowanym tablecie jako wysłana.

 • Inne

  Kopia notatek, wpisów w kalendarzu oraz lista zainstalowanych aplikacji itp.

­

Ważne!
Spy Shop prowadzi sprzedaż zarejestrowanych kart SIM w sieci Orange (nie prowadzimy sprzedaży kart innych operatorów). Cena karty wynosi 30zł, w przypadku wyboru urządzenia z kartą prosimy o poinformowanie nas poprzez formularz przy składaniu zamówienia bądź telefonicznie w godzinach 8.00 - 16.00 pod numerami telefonu 720 888 180 albo 71 307 33 33.

 • Obowiązek rejestracji
 • Informujemy, że od dnia 25 lipca 2016 w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. O działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. Z 2016 r. Poz. 904) wszystkie karty PrePaid dostarczane razem z urządzeniami (np. Urządzenia podsłuchowe GSM, lokalizatory GPS) muszą zostać zarejestrowane i aktywowane przez użytkownika.
 • Więcej danych o ustawie pod adresem isap.sejm.gov.pl.

Aplikacja iPhone działa w tle i nie wpływa na normalne funkcjonowanie tabletu. Jest maksymalnie dyskretna i nie jest widoczna w urządzeniu, na dodatek możliwe jest usunięcie ikony aplikacji Cydia (potrzebnej do zainstalowania oprogramowania SpyPhone).

Warunki licencyjne i instalacja oprogramowania SpyPhone iOS Extreme

Licencja udzielana jest na okres 1 roku od daty zakupu i może być aktywowana na jednym kompatybilnym tablecie lub telefonie. Po upływie terminu ważności licencji może być ona przedłużona odpłatnie na kolejny rok.

szczegółowe informacje o oprogramowaniu SpyPhone iOS Extreme dostępne są na stronie: SpyPhone iOS Extreme.