ipad air (2019) 64gb 4g - gold marki Apple promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem ipad air (2019) 64gb 4g - gold marki Apple oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3433.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi + Cellular 64GB - Gwiezdna szarość
3433.00
Zadowolenie.pl
Apple iPad Air 10.9 cala Wi-Fi + Cellular 64GB - Różowy
3433.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 10.5 "
Rozdzielczość 2224 x 1668 px
System operacyjny iOS
Pamięć wewnętrzna 64 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx

Opis

Dzięki iPadowi Air więcej ludzi może skorzystać z naszych najpotężniejszych technologii. Czipa A12 Bionic z systemem Neural Engine. Wyświetlacza Retina 10,5 cala z technologią True Tone. Rysika Apple Pencil i klawiatury Smart Keyboard.

W ultraprzenośnym urządzeniu, które ma 6,1 mm grubości i waży niecałe pół kilograma. Choć iPad Air ma duży wyświetlacz Retina 10,5 cala, wciąż jest genialnie mobilnym urządzeniem. Możesz mieć go za każdym razem przy sobie i używać wszędzie.

Jest lekki, smukły i proponuje nowoczesną łączność bezprzewodową. A dzięki 10‑godzinnej baterii może pracować poprzez cały dzień bez doładowywania. Dzięki Wi‑Fi do 866 Mb/s oraz 4G LTE Advanced z iPadem Air za każdym razem jesteś w kontakcie2.

Bezprzewodowym. A technologia eSIM oznacza, iż możesz bez trudu korzystać z planów taryfowych na transmisję informacji w dowolnym miejscu na świecie. Czip A12 Bionic z systemem Neural Engine wyraźnie powiększa produktywność iPada Air.

Wykorzystuje technologię samouczenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu fotografia, gry czy rozszerzona rzeczywistość dostarczają nieznanych wcześniej wrażeń. Mocy obliczeniowej spokojnie wystarczy mu do montowania video, tworzenia fantastycznych prezentacji, modelowania obiektów 3D czy strumieniowania Twojego ulubionego serialu.

A nawet – robienia tych wszelkich rzeczy naraz. Na wyświetlaczu Retina 10,5 cala z szeroką gamą barw zdjęcia, video i gry zniewalają bogactwem wiernie odwzorowanych detali. A technika True Tone, wysoka jasność i powłoka antyodblaskowa niespotykaną jakość obrazu i komfort oglądania w każdych warunkach.

technologia True Tone dynamicznie reguluje balans bieli, dostosowując go do oświetlenia wokół Ciebie. W efekcie obrazy wyglądają naturalniej i nie męczą wzroku, niezależnie od tego, czy leżysz w łóżku i czytasz książkę, czy surfujesz w sieci, opalając się nad basenem.

Przednim i tylnym aparatem iPada Air zrobisz spektakularne fotografie i nagrasz video HD 1080p. Ale to nie wszystko. Możesz wykonywać połączenia grupowe FaceTime. Zeskanować dokument, aby go podpisać i od razu odesłać.

Albo kreować świeże, fantastyczne światy w rozszerzonej rzeczywistości. Powiększona rzeczywistość stapia cyfrowe obiekty i dane z fizycznym otoczeniem. Efekt nie daje się porównać z niczym znanym. Tym bardziej, że przedni i tylny aparat, czip A12 Bionic z systemem Neural Engine, przepiękny, szeroki ekran i czujniki do śledzenia ruchu czynią z iPada nadzwyczajny wehikuł do eksploracji fascynującego świata AR.

Apple Pencil działa tak płynnie, skrupulatnie i naturalnie, jak konwencjonalne przyrządy do pisania. Ale można nim zrobić bez porównania więcej4. W połączeniu z tym niezwykłym rysikiem iPad Air zmienia się w notatnik, deskę kreślarską albo zagruntowane płótno.

W cokolwiek tylko sobie wymarzysz. Zapisuj pomysły, gdy tylko wpadną Ci do głowy. Tak naturalnie, jak długopisem na papierze. Wyszukuj odręczne notatki i konwertuj je na tekst cyfrowy. Dodawaj do nich rysunki.

A w dokumentach i na zrzutach ekranu rób odręczne dopiski. IOS to zaawanso­wany przenośny system operacyjny, w którym wszystko, czego Ci trzeba, masz zawsze pod palcem. Starczy stuknąć lub machnąć. Możesz prostymi gestami zarządzać całą mocą iPada Air i wszystkim, co dzieje się na jego obszernym ekranie.

Pracować nad kilkoma zadaniami naraz, korzystając z ulubionych apek w Docku. Przeciągać i upuszczać pliki między aplikacjami. Oraz dowolnie organizować swoje materiały w aplikacji Pliki. IPad Air zawiera cały komplet aplikacji Apple, których będziesz używać codziennie, takich jak fotografie, Mapy, Wiado­mości, Mail i Safari.

W pracy pomoże Ci komplet mocnych aplikacji biurowych, pomiędzy innymi Pages, Numbers i Keynote. A w realizowaniu twórczych pasji – GarageBand i iMovie. Cokolwiek chcesz robić – edytować zdjęcia, rysować czy pracować nad dowolnym innym projektem – bez trudu wyszukasz w App Store apkę, która Ci w tym pomoże.

Wszystkie zostały zaprojektowane pod kątem mocy iPada, możliwości jego znacznego wyświetlacza oraz nadzwyczajnej współpracy z Apple Pencil. Do tego w App Store codziennie pojawiają się rekomendacje, dzięki którym poznasz jeszcze więcej idealnych aplikacji.

Jak wszystkie produkty Apple, iPad Air został zaprojektowany z myślą o ochronie Twoich danych. Dzięki Touch ID prosto i bezpiecznie odblokujesz urządzenie. A także komfortowo i bez ryzyka zrobisz zakupy przy użyciu Apple Pay.

Po prostu przyłóż palec do czytnika Touch ID i gotowe. Uważamy, iż najpotężniejsza technologia to taka, z której może korzystać każdy. Dlatego iPada Air wyposażyliśmy w ułatwienia dostępu, które pomagają w oglądaniu i czytaniu, wchodzeniu w interakcje, słuchaniu i zdobywaniu wiedzy.

Do dyspozycji masz przeróżne narzędzia – od funkcji VoiceOver, która mówi, co dzieje się na ekranie, po funkcję Sterowanie przełącznikami służącą do bezdotykowej obsługi iPada Air.