Apple iPad Pro 12.9 256GB 4G promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Apple iPad Pro 12.9 256GB 4G oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8305.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi + Cellular 5G 256GB (gwiezdna szarość)
8305.00
OleOle!
APPLE iPad Pro 12,9" Wi-Fi + Cellular 256GB Srebrny
8899.00
Neonet.pl
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi + Cellular 5G 256GB (srebrny)
8899.00
OleOle!
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi + Cellular 5G 256GB (gwiezdna szarość)
9199.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi + Cellular 5G 256GB (srebrny)
9699.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 12.9 "
Rozdzielczość 2732 x 2048 px
Taktowanie procesora 2.2 GHz
System operacyjny iOS
Pamięć wewnętrzna 256 GB

Opis

iPad Pro wszystko robi lepiej.
Więc i Ty także.

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje istotnie więcej mocy niżeli większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najistotniej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Lepsze. Zupełnie nowy model
10,5 cala. Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie. Więcej mocy
od większości notebooków PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro unosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, ale także – dzięki technice ProMotion – istotnie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.
wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent obszerniejszy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz wyraźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie użyteczne i przenośne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy wyświetlacz Retina iPada Pro jest wyposażony w technikę ProMotion, która zezwala na osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy video prezentują się perfekcyjnie, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a wyświetlacz reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś przepięknego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania charakterystyczny ekran LCD 60 Hz

raduje oko jescze bardziej
600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 szeroka gama odcieni W szerokiej gamie odcieni (P3) zieleń i czerwień nabierają dynamiczności, dzięki temu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej poprzez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraziste, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.
dzisiaj możesz więcej i łatwiej niż kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu błyskawiczny dostęp do ostatnio stosowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają aktywne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie tworząc stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

produktywność Ma więcej mocy aniżeli większość notebooków PC.
Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować nieprzystępne modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet poprzez cały dzień.

ProcesorA10XFusion
Procesor A10X Fusion sprawia, iż nigdy nie zabraknie Ci mocy. Nawet w trakcie obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami jednocześnie, retuszowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP
Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

skuteczność baterii: do10 godzin Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.1 skuteczność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) wydajność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy. Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. prędkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

szybkie adnotacje
Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
prosto szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie
Nowy Skaner dokumentów w Notatkach samoczynnie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki czemu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.
iPad z iOS 11 to potęga. Świeże funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie potężne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i produktywniej.

Dock
W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych, a także niedawno używanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości lub przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki
Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są teraz w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść
Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie świeże porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc łatwo i płynnie przenosić tekst, zdjęcia i pliki między aplikacjami, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji
Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A choćby pamięta kompozycje tych, które były już stosowane jednocześnie.

Wielozadaniowość
Funkcje wielozadaniowości są progresywne i instynktowne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą za pomocą Docka. Obie będą aktywne w funkcji Slide Over, a także w widoku Split View.

Apple Pencil
W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz z łatwością szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A choćby sporządzić momentalną notatkę – starczy, że stukniesz rysikiem Apple Pencil ekran blokady iPada.

zwiększona rzeczywistość.
iOS to największa na świecie platforma zwiększonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd energiczności i głębi, pozwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki spektakularnemu wyświetlaczowi Retina i progresywnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać wystrój mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a nawet przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.
iPad to wydajne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy cie. Więcej mocy
od większości laptopów PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był niezrównany. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro podciąga poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, lecz także – dzięki technice ProMotion – istotnie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.
wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie praktyczne i przenośne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy ekran Retina iPada Pro jest wyekwipowany w technologię ProMotion, która pozwala na osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy video prezentują się nadzwyczajnie, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a wyświetlacz reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś atrakcyjnego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania standardowy wyświetlacz LCD 60 Hz

cieszy oko jescze bardziej
600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 znaczna gama odcieni W szerokiej gamie kolorów (P3) zieleń i czerwień nabierają dynamiczności, dzięki temu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej poprzez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraziste, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.
dzisiaj możesz więcej i łatwiej niżeli kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu niezwłoczny dostęp do ostatnio wykorzystywanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają aktywne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie stwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz dzisiaj wszystko – naraz.

sprawność Ma więcej mocy aniżeli większość notebooków PC.
Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować skomplikowane modele 3D albo kreować złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet poprzez cały dzień.

ProcesorA10XFusion
Procesor A10X Fusion powoduje, iż nigdy nie zabraknie Ci mocy. Choćby w trakcie obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami jednocześnie, retuszowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP
Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz lepsze.

wydajność baterii: do10 godzin Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i skutecznej pracy.1 wydajność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) produktywność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy. Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. prędkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

szybkie adnotacje
Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
prosto szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie
Nowy Skaner dokumentów w Notatkach automatycznie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki czemu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.
iPad z iOS 11 to potęga. Nowe funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie potężne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i produktywniej.

Dock
W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych i niedawno używanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się między aplikacjami.

Pliki
Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są dzisiaj w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść
Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie świeże porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc z łatwością i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki pomiędzy aplikacjami, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji
Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A choćby pamięta kompozycje tych, które były już używane równocześnie.

Wielozadaniowość
Funkcje wielozadaniowości są progresywne i intuicyjne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą za pomocą Docka. Obie będą intensywne w funkcji Slide Over i w widoku Split View.

Apple Pencil
W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz łatwo szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A nawet sporządzić momentalną notatkę – wystarczy, że stukniesz rysikiem Apple Pencil ekran blokady iPada.

zwiększona rzeczywistość.
iOS to największa na świecie platforma powiększonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd aktywności i głębi, zezwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki atrakcyjnemu wyświetlaczowi Retina i progresywnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać aranżacja mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a choćby przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.
iPad to sprawne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wykonanych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi-Touch i mocnego czipa wszystko, co najmocniej uwielbiasz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

konstrukcja mniej niż pół kilo wagi. Cała masa możliwości.
iPad Pro zdumiewa sprawnością, a jego nowoczesny wyświetlacz, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, poręcznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko. 10,5 cala 6,1mm grubości 469gramów.

Komunikacja bezprzewodowa
Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced możesz szybciej surfować w sieci, streamować video i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca.3 A z zastosowaną kartą Apple SIM4 połączysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach. Wi-Fi do866Mb/s Obsługuje25pasm LTE Do450Mb/s w sieci 4G LTE

Aparaty
iPad Pro ma te same rewelacyjne aparaty, co iPhone 7. Progresywna stabilizacja obrazu i światło przysłony f/1,8 sprawiają,fotografie i filmy wychodzą wyśmienicie choćby w mroku. A dzięki szerszej gamie barw każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki. Aparat FaceTime HD7 MP

Touch ID
za pomocą innowacyjnego czytnika linii papilarnych prędko odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje tajne dane w aplikacjach. 2x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją.

Smart Keyboard
Kiedy Ci trzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard 2. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie jednakowo proste, jak przenośne. 10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

iPhone + iPad Zacznij tu. Skończ tam.
Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, video i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A choćby ekspresowo i bezprzewodowo przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami przy pomocy AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko idealnie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iCloud. Ważne rzeczy w jednym miejscu.
W iCloud Twoje fotografie, muzyka, apki i inne cenne rzeczy są bezpieczne, zawsze aktualne i przystępne na każdym urządzeniu.

Wszystko, co dodasz, oddaje z nawiązką.
Od wytrzymałych nakładek i etui po Apple Pencil i Smart Keyboard – masz do dyspozycji cały świat dodatków, które pozwolą iPadowi Pro zdziałać jeszcze więcej. A Tobie wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Znajdź iPada w sam raz dla siebie.
Porównaj parametry zróżnicowanych modeli, takie jak rozdzielczość, rozmiary, wydajność i mnóstwo innych.

iPad Pro 10,5 cala
odcienie Gwiezdna szarość, różowe złoto, złoty, metaliczny Gwiezdna szarość, złoty, srebrny objętość

 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB
 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB

wymiary i masa 6,1 mm 174,1 mm 250,6 mm 6,9 mm 220,6 mm 305,7 mm

 • iPad Pro
 • kabel ze złącza Lightning na USB
 • Zasilacz USB
ekran 10,5" wyświetlacz Retina
 • ekran Retina
 • ekran Multi-Touch o przekątnej 10,5 cala z podświetleniem LED
 • Rozdzielczość 2224 na 1668 pikseli z 264 pikselami na cal (ppi)
 • technologia ProMotion
 • ekran z szeroką gamą odcieni (P3)
 • ekran True Tone
 • powłoka oleofobowa oporna na odciski palców
 • Pełna laminacja wyświetlacza
 • powłoka antyodblaskowa
Procesor
 • Procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej
 • zastosowany koprocesor M10
Aparat
 • Aparat 12-megapikselowy
 • Światło przysłony f/1,8
 • Cyfrowy zoom do 5x
 • Optyczna stabilizacja obrazu
 • Sześcioelementowy obiektyw
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • Panorama (do 63 megapikseli)
 • Osłona obiektywu ze szkła szafirowego
 • Matryca BSI
 • Hybrydowy filtr IR
 • Autofokus z funkcją Focus Pixels
 • Ustawianie ostrości stuknięciem z funkcją Focus Pixels
 • Live Photos ze stabilizacją obrazu
 • szeroka gama barw na zdjęciach i Live Photos
 • udoskonalone lokalne mapowanie tonalne
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Kontrola ekspozycji
 • Redukcja szumu
 • Tryb Auto HDR dla fotografii
 • automatyczna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Tryb samowyzwalacza
 • Dodawanie geoznaczników do fotografii
Nagrywanie wideo
 • Nagrywanie video 4K z częstością 30 kl./s
 • Nagrywanie wideo HD 1080p z częstością 30 kl./s lub 60 kl./s
 • Nagrywanie wideo HD 720p z częstością 30 kl./s
 • Optyczna stabilizacja obrazu podczas nagrywania video
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • wideo w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s i w jakości 720p z częstością 240 kl./s
 • video poklatkowe ze stabilizacją obrazu
 • Filmowa stabilizacja obrazu video (1080p i 720p)
 • video z ciągłym autofokusem
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Redukcja szumu
 • Możliwość robienia zdjęć 8 MP w trakcie nagrywania video 4K
 • rozszerzanie obrazu podczas odtwarzania
 • Dodawanie geoznaczników do wideo
Aparat FaceTime HD
 • fotografie o rozdzielczości 7 MP
 • Nagrywanie video HD 1080p
 • Retina Flash
 • Światło przysłony f/2,2
 • spora gama kolorów na zdjęciach i Live Photos
 • Auto HDR
 • Matryca BSI
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • automatyczna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Kontrola ekspozycji
 • Tryb samowyzwalacza
wideorozmowy
 • wideo FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime poprzez sieć Wi-Fi albo komórkową
Rozmowy audio
 • Audio FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime przez sieć Wi-Fi lub komórkową
Głośniki
 • Audio na cztery głośniki
Mikrofony
 • Dwa mikrofony do rozmów, rejestrowania dźwięku i tworzyw wideo


Lokalizacja:

 • Kompas cyfrowy
 • Wi-Fi
 • Mikrolokalizacja iBeacon
Czujniki
 • Touch ID
 • Żyroskop trójosiowy
 • Przyspieszeniomierz
 • Barometr
 • detektor oświetlenia zewnętrznego
Touch ID
 • Odblokowywanie iPada
 • Ochrona danych osobowych w aplikacjach
 • style="font-size: 12pt; font-family: "Times New Roman",serif;" lang="EN-US">Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

Zasilanie i bateria iPad Pro 10,5 cala wbudowana bateria litowo-polimerowa o obszerności 30,4 Wh (do wielokrotnego ładowania)

 • Do 10 godzin oglądania Internetu przez sieć Wi-Fi, oglądania filmów albo słuchania muzyki
 • Ładowanie przez zasilacz albo kabel USB podłączony do komputera


Wbu­dowane aplikacje

 • Aparat
 • zdjęcia
 • Wiado­mości
 • FaceTime
 • Mail
 • Muzyka
 • Safari
 • Mapy
 • Kalendarz
 • iTunes Store
 • App Store
 • Notatki
 • Kontakty
 • iBooks
 • Dom
 • Przy­po­mnie­nia
 • Zegar
 • wideo
 • Photo Booth
 • Podcasty
 • Znajdź mój iPhone
 • Moi znajomi
 • iCloud Drive
 • Pliki
 • bezpłatne aplikacje Apple
 • Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand i iTunes U są fabrycznie zainstalowane na iPadzie.
 • Pages
 • Numbers
 • Keynote
 • iMovie
 • GarageBand
 • iTunes U
 • Apple Store
 • Remote
 • Nagrania
 • Klipy
 • Swift Playgrounds

wymogi systemowe

 • Apple ID (wymagany do obsługi niektórych funkcji)
 • Dostęp do Internetu

Oprogramowanie wymagane do synchronizacji z iTunes na komputerach Mac i PC:

 • Mac: OS X 10.9.5 lub nowsza wersja
 • PC: Windows 7 albo nowsza wersja
 • iTunes 12.5 albo nowsza wersja

Języki Obsługiwane języki angielski (Australia, USA, spora Brytania), arabski, chiński (uproszczony, tradycyjny, klasyczny – Hongkong), chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski (Francja, Kanada), grecki, hebrajski, hindi, hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski iPad Pro

 • wyświetlacz Retina 10,5
 • Do 10 godzin pracy na baterii
 • Do 512 GB pamięci masowej