Apple iPad Pro 12.9 256GB promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Apple iPad Pro 12.9 256GB oraz 17 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość
6349.00
ELECTRO.pl
-19%
Apple iPad Pro 2022 12.9" 256GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość
6349.00
RTV EURO AGD
-19%
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość
6349.00
Media Expert
-19%
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość
6349.00
Avans.pl
Apple iPad Pro 2022 12.9" 256GB Wi-Fi Srebrny
6449.00
OleOle!
Apple iPad Pro 2022 12.9" 256GB Wi-Fi Srebrny
6449.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Pro 12.9 cala WiFi 256 GB Gwiezdna szarość
6673.00
Zadowolenie.pl
Apple iPad Pro 12.9 cala WiFi 256 GB Srebrny
6673.00
Zadowolenie.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Srebrny
6899.99
Media Expert
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Srebrny
6899.99
ELECTRO.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Srebrny
6899.99
Avans.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Srebrny
7799.99
Media Expert
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość
7799.99
Avans.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość
7799.99
Media Expert
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość
7799.99
ELECTRO.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Srebrny
7799.99
ELECTRO.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Srebrny
7799.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 12.9 "
Rozdzielczość 2732 x 2048 px
Taktowanie procesora 2.2 GHz
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wewnętrzna 256 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx

Opis

Opis
Opis artykułu
iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje wyraźnie więcej mocy niżeli większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najmocniej zaawansowany przenośny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od innowacyjnego komputera. Ulepszone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niedościgniony. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podciąga poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,głównie bardziej responsywny niżeli jakikolwiek inny wyświetlacz. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent pokaźniejszy niż w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie użyteczne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma dzisiaj częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się świetnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Ekran reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś przepięknego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu bezzwłoczny dostęp do ostatnio użytkowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają dynamiczne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, równocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować niełatwe modele 3D albo kreować złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby przez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bez problemu poradzi sobie też z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz lepsze.

sprawność baterii: do 10 godzin

Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze potężniejsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej znajdziesz swoje ulubione oraz niedawno stosowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się między aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały są nareszcie w jednym miejscu. Te na iPadzie, w aplikacjach, w iCloud, a nawet w innych usługach, takich jak Dropbox i Box.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Możesz prosto i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki pomiędzy aplikacjami w obrębie całego ekranu, używając jednego palca.

wyświetlacz przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo ekran przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kompozycje tych, które były już wykorzystywane jednocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości pozostały przeprojektowane, a kiedy używasz dwóch apek równocześnie, obie pozostają dynamiczne w Split View i Slide Over.

Apki, m oc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to efektywne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wytwarzanych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi‑Touch i mocnego czipa wszystko, co najbardziej lubisz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

Mniej niż pół kilo wagi. Cała masa możliwości.

i Pad Pro zdumiewa wydajnością, a jego zaawansowany ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, praktycznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.

10,5 cala
6,1 mm grubości
469 gramów
12,9 cala
6,9 mm grubości
677 gramów

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced (dostępne w wbranych modelach opcjonalnie) możesz szybciej surfować w sieci, streamować wideo i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca. A z zaimplementowaną kartą Apple SIM zjednoczysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach.

Wi-Fi do 866 Mb/s
Obsługuje 25 pasm LTE
Do 450 Mb/s w sieci 4G LTE
Aparaty

iPad Pro ma te same wspaniałe aparaty, co iPhone 7. Progresywna stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 sprawiają,zdjęcia i filmy wychodzą perfekcyjnie choćby w mroku. A dzięki szerszej gamie barw każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.

Aparat 12 M P
Aparat FaceTime HD 7 MP
Touch ID

przy pomocy nowoczesnego czytnika linii papilarnych ekspresowo odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje prywatne informacje w aplikacjach.

2 x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją
Smart Keyboard

Kiedy Ci potrzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard – dostępną dla iPada Pro w wersjach 10,5 oraz 12,9 cala. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie jednakowo proste, jak przenośne.

10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

Zacznij tu. Skończ tam.

Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, wideo i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A nawet momentalnie i bezprzewodowo przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami przy pomocy AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko znakomicie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje znacznie więcej mocy niż większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej nowoczesny przenośny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od innowacyjnego komputera. Udoskonalone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy ekran na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,przede wszystkim bardziej responsywny niżeli jakikolwiek inny wyświetlacz. Niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie funkcjonalne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

ekran Retina nowego iPada Pro ma teraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się znakomicie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Ekran reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś przepięknego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu momentalny dostęp do ostatnio stosowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają aktywne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie stwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować niełatwe modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bezproblemowo poradzi sobie także z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz udoskonalone.

skuteczność baterii: do 10 godzin

Bateria starczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze solidniejsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej odszukasz swoje ulubione i niedawno wykorzystywane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy apl