Apple iPad Pro 12.9 256GB promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Apple iPad Pro 12.9 256GB oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6689.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi 256GB (srebrny)
6689.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi 256GB (gwiezdna szarość)
7149.00
RTV EURO AGD
APPLE iPad Pro 12,9" Wi-Fi 256GB Srebrny
7180.91
Neonet.pl
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi 256GB (gwiezdna szarość)
7243.22
OleOle!
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Srebrny
7243.22
Media Expert
APPLE iPad Pro 12,9" Wi-Fi 256GB Gwiezdna Szarość
7245.49
Neonet.pl
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB Wi-Fi Gwiezdna szarość
7249.00
Media Expert
Apple iPad Pro 12.9" 2022 Wi-Fi 256GB (srebrny)
7249.00
OleOle!
Tablet APPLE iPad Pro 12.9" 6 gen. 256 GB 5G Wi-Fi Gwiezdna szarość
8160.21
Media Expert
iPad Pro MP213FD/A Tablet APPLE
8419.00
MediaMarkt.pl
iPad Pro MP203FD/A Tablet APPLE
8419.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 12.9 "
Rozdzielczość 2732 x 2048 px
Taktowanie procesora 2.2 GHz
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wewnętrzna 256 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx

Opis

Opis
Opis artykułu
iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje wyraźnie więcej mocy niżeli większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najmocniej zaawansowany przenośny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od innowacyjnego komputera. Ulepszone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niedościgniony. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podciąga poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,głównie bardziej responsywny niżeli jakikolwiek inny wyświetlacz. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent pokaźniejszy niż w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie użyteczne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma dzisiaj częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się świetnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Ekran reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś przepięknego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu bezzwłoczny dostęp do ostatnio użytkowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają dynamiczne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, równocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować niełatwe modele 3D albo kreować złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby przez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bez problemu poradzi sobie też z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki czemu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz lepsze.

sprawność baterii: do 10 godzin

Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze potężniejsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej znajdziesz swoje ulubione oraz niedawno stosowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się między aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały są nareszcie w jednym miejscu. Te na iPadzie, w aplikacjach, w iCloud, a nawet w innych usługach, takich jak Dropbox i Box.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Możesz prosto i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki pomiędzy aplikacjami w obrębie całego ekranu, używając jednego palca.

wyświetlacz przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo ekran przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kompozycje tych, które były już wykorzystywane jednocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości pozostały przeprojektowane, a kiedy używasz dwóch apek równocześnie, obie pozostają dynamiczne w Split View i Slide Over.

Apki, m oc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to efektywne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wytwarzanych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi‑Touch i mocnego czipa wszystko, co najbardziej lubisz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

Mniej niż pół kilo wagi. Cała masa możliwości.

i Pad Pro zdumiewa wydajnością, a jego zaawansowany ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, praktycznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.

10,5 cala
6,1 mm grubości
469 gramów
12,9 cala
6,9 mm grubości
677 gramów

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced (dostępne w wbranych modelach opcjonalnie) możesz szybciej surfować w sieci, streamować wideo i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca. A z zaimplementowaną kartą Apple SIM zjednoczysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach.

Wi-Fi do 866 Mb/s
Obsługuje 25 pasm LTE
Do 450 Mb/s w sieci 4G LTE
Aparaty

iPad Pro ma te same wspaniałe aparaty, co iPhone 7. Progresywna stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 sprawiają,zdjęcia i filmy wychodzą perfekcyjnie choćby w mroku. A dzięki szerszej gamie barw każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.

Aparat 12 M P
Aparat FaceTime HD 7 MP
Touch ID

przy pomocy nowoczesnego czytnika linii papilarnych ekspresowo odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje prywatne informacje w aplikacjach.

2 x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją
Smart Keyboard

Kiedy Ci potrzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard – dostępną dla iPada Pro w wersjach 10,5 oraz 12,9 cala. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie jednakowo proste, jak przenośne.

10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

Zacznij tu. Skończ tam.

Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, wideo i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A nawet momentalnie i bezprzewodowo przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami przy pomocy AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko znakomicie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje znacznie więcej mocy niż większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej nowoczesny przenośny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od innowacyjnego komputera. Udoskonalone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy ekran na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,przede wszystkim bardziej responsywny niżeli jakikolwiek inny wyświetlacz. Niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie funkcjonalne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

ekran Retina nowego iPada Pro ma teraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się znakomicie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Ekran reaguje natychmiast – zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś przepięknego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu momentalny dostęp do ostatnio stosowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają aktywne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie stwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować niełatwe modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bezproblemowo poradzi sobie także z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz udoskonalone.

skuteczność baterii: do 10 godzin

Bateria starczy na cały dzień twórczej i produktywnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze solidniejsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej odszukasz swoje ulubione i niedawno wykorzystywane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy apl