Apple ipad pro 12,9" 512gb silver - możliwość odbioru osobistego w oddziałach w częstochowie, krakowie, łodzi, warszawie, wrocławiu i tarnowskich górach (0190198420534) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Apple ipad pro 12,9" 512gb silver - możliwość odbioru osobistego w oddziałach w częstochowie, krakowie, łodzi, warszawie, wrocławiu i tarnowskich górach (0190198420534) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Apple iPad Pro 2022 12,9" 512GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość
6999.00
RTV EURO AGD
-4%
Apple iPad Pro 2022 12,9" 512GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość
6999.00
OleOle!
Apple iPad Pro 12.9 cala WiFi 512 GB Srebrny
7253.00
Zadowolenie.pl
Apple iPad Pro 12.9 cala WiFi 512 GB Gwiezdna szarość
7253.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 12.9 "
Rozdzielczość 2732 x 2048 px
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 8 (ęć ) GB
Wbudowany aparat cyfrowy 7 Mpx

Opis

Opis
Opis produktu
iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje znacznie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najszczególniej progresywny mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Lepsze.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy ekran na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był niezrównany. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro podwyższa poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,z zasady bardziej responsywny niż jakikolwiek inny ekran. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz istotnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie poręczne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma dzisiaj częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się genialnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Wyświetlacz reaguje natychmiast – równocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś efektownego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu bezzwłoczny dostęp do ostatnio wykorzystywanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie wytwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy aniżeli większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować video 4K, renderować trudne modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje, a także dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet przez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz wideo 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bezproblemowo poradzi sobie również z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

skuteczność baterii: do 10 godzin

Bateria starczy na cały dzień twórczej i wydajnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki rozszerzonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Świeże funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze solidniejsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej wynajdziesz swoje ulubione oraz niedawno stosowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości lub przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki

Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały są nareszcie w jednym miejscu. Te na iPadzie, w aplikacjach, w iCloud, a choćby w innych usługach, takich jak Dropbox i Box.

Przeciągnij i upuść

Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie świeże porządki. Możesz łatwo i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki pomiędzy aplikacjami w obrębie całego ekranu, używając jednego palca.

ekran przełączania aplikacji

Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kompozycje tych, które były już stosowane równocześnie.

Wielozadaniowość

Funkcje wielozadaniowości zostały przeprojektowane, a kiedy używasz dwóch apek równocześnie, obie pozostają aktywne w Split View i Slide Over.

Apki, m oc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.

iPad to skuteczne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wytwarzanych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi‑Touch i mocnego czipa wszystko, co najszczególniej uwielbiasz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

Mniej niżeli pół kilo wagi. Cała masa możliwości.

i Pad Pro zdumiewa sprawnością, a jego zaawansowany ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, praktycznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.

10,5 cala
6,1 mm grubości
469 gramów
12,9 cala
6,9 mm grubości
677 gramów

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced (przystępne w wbranych modelach opcjonalnie) możesz szybciej surfować w sieci, streamować video i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca. A z zaimplementowaną kartą Apple SIM złączysz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach.

Wi-Fi do 866 Mb/s
Obsługuje 25 pasm LTE
Do 450 Mb/s w sieci 4G LTE
Aparaty

iPad Pro ma te same genialne aparaty, co iPhone 7. Innowacyjna stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 powodują,fotografie i filmy wychodzą znakomicie nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie odcieni każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.

Aparat 12 M P
Aparat FaceTime HD 7 MP
Touch ID

przy pomocy zaawansowanego czytnika linii papilarnych szybko odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje poufne informacje w aplikacjach.

2 x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją
Smart Keyboard

Kiedy potrzebujesz pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard – przystępną dla iPada Pro w wersjach 10,5 oraz 12,9 cala. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie tak samo proste, jak przenośne.

10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

Zacznij tu. Skończ tam.

Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, video i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A choćby błyskawicznie i bezprzewodowo przesyłać pliki między urządzeniami przy pomocy AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko nieprzeciętnie współpracują ze sobą, lecz także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iPad Pro

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej aniżeli myślisz. Proponuje znacznie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Ekran Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od postępowego komputera. Ulepszone.

Zupełnie nowy model
10,5 cala.
Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
Więcej mocy
od większości notebooków PC.
iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy ekran na świecie.

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był niezrównany. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podwyższa poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy,typowo bardziej responsywny niżeli jakikolwiek inny wyświetlacz. Niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.

ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz pokaźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie praktyczne i mobilne.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma dzisiaj częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy video prezentują się perfekcyjnie, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Wyświetlacz reaguje natychmiast – równocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś ładnego.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu momentalny dostęp do ostatnio wykorzystywanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają intensywne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie stwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

Ma więcej mocy aniżeli większość notebooków PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować skomplikowane modele 3D albo kreować złożone prezentacje oraz dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby poprzez cały dzień.

Procesor A10X Fusion

Dzięki procesorowi A10X Fusion bez trudu zmontujesz video 4K i wyrenderujesz obrazy 3D. Czip bez problemu poradzi sobie także z grami o rozbudowanej grafice.

Procesor ISP

Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

efektywność baterii: do 10 godzin

Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i sprawnej pracy.

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil (Sprzedawany oddzielnie) działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Dzięki powiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

iOS 11 daje iPadowi nowe życie. Nowe funkcje i możliwości zmieniają go w jeszcze mocnojsze i bardziej osobiste narzędzie. Niezależnie od tego, co z nim robisz. A możesz praktycznie wszystko.

Dock

W nowym Docku łatwiej odnajdziesz swoje ulubione oraz niedawno użytkowane apki i pliki. To przydatne zwłaszcza podczas korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy apl