Lenovo Tab 4 10 16GB LTE promocja 2020

Cena649.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 10.1 "
Rozdzielczość 1280 x 800 px
System operacyjny Android
Pamięć RAM 2 GB
Pamięć wewnętrzna 16 GB

Opis

Wrażenia, które Cię przyciągną Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, gdzie nie musisz płacić stałych abonamentów, tylko wybierasz to, na co masz ochotę, Tab 4 10 umożliwia oglądanie ulubionych programów i seriali przez aplikacje: Amazon, Hulu i Netflix.

ponadto jego wyraźny 10-calowy ekran HD o rozdzielczości 1280x800 pikseli proponuje obszerne kąty widzenia. Dzięki temu uzyskasz perfekcyjne wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Dźwięk, który Cię poruszy Dysponując bogatym, konkretnym dźwiękiem wzmocnionym dzięki technologii Dolby Atmos® prosto przekształcisz Tab 4 10 w mobilne centrum rozrywki. Od dzisiaj ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym dźwiękiem, tak jak uwielbiasz: ze słuchawkami albo bez.

Smukły i lekki Rodzinny tablet Tab 4 10 o grubości zaledwie 8,4 mm i wadze 505 g jest nieskomplikowany w obsłudze niezależnie od wieku. Sprawdzona sprawność Pod wytwornym wyglądem Tab 4 10 kryje się także produktywny 64-bitowy 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™.

Wspierany poprzez maksymalnie 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim stawianym przed nim zadaniom. Jeden tablet dla całej rodziny Spójrzmy prawdzie w oczy, większość rodzin dzieli się ze sobą swoim tabletem.

Projektując Tab 4 10, wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie dedykowane dla wielu użytkowników o zupełnie zróżnicowanych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami, a także dostępem do kont w social mediach.

Korzystaj z łączności 4G Tab 4 10 to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To wysmakowane, mobilne urządzenie może scalać się z siecią 4G, umożliwiając ultra szybkie przesyłanie i pobieranie informacji.

Dwa barwy do wyboru Tab 4 10 dostępny jest w dwóch, przyciągających wzrok, wersjach kolorystycznych: Slate Black i Polar White. Tablet przychylny dzieciom Opcjonalny pakiet Kids’ Package pozwoli Ci bez obaw dzielić się Twoim urządzeniem z dziećmi.

gromadzi on wytrzymałą na wstrząsy obudowę, filtr ekranu chroniący wrażliwe oczy dziecka, a także zabawne naklejki. Pozwala także na blokowanie treści nieodpowiednich dla nieletnich widzów, a także na ustawienie limitu czasowego korzystania z urządzenia.

Co więcej, dzieci zyskają dostęp do specjalnej platformy KIDOZ, na której znajdą najlepsze gry, witryny internetowe i nagrania wideo zapewniające wartościową, bezpieczną i ekscytującą rozrywkę....