Lenovo Tab E7 TB-7104F 8GB promocja 2020

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 7.0 "
Rozdzielczość 1024 x 600 px
System operacyjny Android
Pamięć RAM 1 GB
Pamięć wewnętrzna 8 GB

Opis

przychylny w obsłudze i dla portfela Nareszcie jest: tablet z niebanalnymi funkcjami rozrywkowymi w przystępnej cenie. 7-calowy Lenovo Tab E7 uwydatnia się ekranem o szerokim kącie widzenia i pojemną baterią.

Nowy system Android Go gwarantuje bezpieczne i wydajne działanie tabletu. Go-towy na rozrywkę Android Go to szybki i bezpieczny system, który efektywnie wykorzystuje możliwości tabletu. Dlatego właśnie możesz korzystać z niebanalnych funkcji bez wydawania pieniędzy na tablet najwyższej klasy.

świeże wersje znanych Aplikacji Google umożliwiają jeszcze szybsze przesyłanie e-maili, znajdowanie odpowiedzi na pytania i wskazówek dojazdu oraz korzystanie z gier. Koniec z przeładowaną pamięcią Przepełniona pamięć urządzenia to uciążliwy problem.

Na szczęście dzięki Androidowi Go w pamięci Tab E7 jest o niemało więcej miejsca na pliki. Na urządzeniu jest mniej zainstalowanych fabrycznie aplikacji i są one z reguły „lżejsze", dlatego tablet działaefektywniej.

Rozrywka pod ręką zawsze przystępna rozrywka nie musi być droga. 7-calowy ekran o szerokim kącie widzenia i głośnik skierowany do przodu zapewnią wszystkim użytkownikom modelu Tab E7 wspaniałą rozrywkę. Dwie kamery Rób fotografie i uczestnicz w video rozmowach dzięki zaimplementowanym w E7 przedniej, a także tylnej kamerce.

Bateria z pozytywną energią Tab 7 wyśmienicie pasuje na wycieczki i do umilania czasu dzieciom. Waży mniej więcej tyle co smartfon, a jego bateria wystarcza na ponad 8 godzin działania, dlatego jest wspaniałym towarzyszem podróży....