Overmax Qualcore 7023 3G promocja 2020

Cena279.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Overmax
Kategoria:Tablety
System operacyjny Android

Opis

Tablet Overmax Qualcore 7023 3G + Etui z klawiaturą Świat multimedialnej rozrywki skuteczny i wygodny Overmax Qualcore 7023 posiada modem Internetu 3G z możliwością jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM.

Tablet oparto na najszczególniej stabilnym systemie Android, a komfortową pracę atrybuty procesora, pamięci i ekran IPS o wysokiej rozdzielczości. Tablet jest lekki i śladowy, odporny na uszkodzenia, całość zamknięto w designerskiej, metalowej obudowie.

Etui z klawiaturą Gratis. Łączność 3G wbudowany modem 3G zapewni Ci nie tylko łączność z siecią w każdym miejscu, ale także umożliwi korzystanie z tabletu jak z telefonu. Odbieraj maile, ściągaj filmy, dzwoń do najbliższych, wysyłaj SMSy, prowadź videokonferencje – wszystko na jednym urządzeniu!

Dzięki zaimplementowaniu DUAL SIM, tablet może korzystać równocześnie z dwóch kart SIM. Obsługuje na dodatek jedyny gratisowy w Polsce internet AERO2. Duża moc skryta w znikomym urządzeniu Czterordzeniowy procesor Quad Core 4x1,2 GHz zezwala na płynną pracę urządzenia choćby przy wielu jednocześnie działających aplikacjach.

Oprócz zastosowanego modemu 3G i łączności WiFi, zastosowano w dodatku moduł Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania informacji. Ekran IPS 2 daje wygodę korzystania z tabletu we wszystkich warunkach. Nieważne, czy oglądasz film czy czytasz notatki, wyświetlacz zapewni świetne odwzorowanie barw i kontrast niezależnie od kąta patrzenia.

Tablet wyekwipowano w dwie kamery, jednocześnie z przodu do obsługi video konferencji, jak i z tyłu urządzenia do robienia wysokiej jakości fotografii, czy filmów. Nawigacja GPS zastosowany GPS pozwoli Ci korzystać z nawigacji na tablecie oraz wskaże Ci Twoje położenie, nawet gdy się zgubisz.

zastosowany moduł GPS pozwala na działanie wszelkich dostępnych nawigacji przystępnych na system android. W dodatku preinstalowano aplikacje Aponia, MapaMap, czy Yanosik, dzięki temu już zawsze dotrzesz do wskazanego celu.

mnóstwo możliwości w jednym urządzeniu Dzięki Google Play można pobierać za darmo tysiące aplikacji i gier. To genialne urządzenia do słuchania muzyki lub oglądania filmów. Tablet obsługuje dodatkowo polskie platformy telewizyjne i radiowe,, a także zestaw aplikacji biurowych i rozrywkowych.

Dla jeszcze większej wygody, tablet ma bogaty zestaw aplikacji na start: Avast Antivirus, CoiGdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG Radio, Karaoke, iHouse, Interia, Kingsoft Office, N7 Player, Nextto, Onet i Yanosik.