Samsung Galaxy Tab S4 10.5 T830 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Samsung Galaxy Tab S4 10.5 T830 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S4 Wi-Fi Czarny SM-T830NZKAXEO
2299.00
MediaMarkt.pl
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S4 Wi-Fi Szary SM-T830NZAAXEO
2299.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 10.5 "
Rozdzielczość 2560 x 1600 px
System operacyjny Android
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wewnętrzna 64 GB

Opis

SM-T835 Galaxy Tab S4 Galaxy Tab S4 Samsung DeX lepszy S Pen nowy design smart home PorównajW opakowaniu Wielozadaniowy Wielofunkcyjny SPen wyświetlacz 10,5"/16:10 Przestrzenny dźwięk Możliwość zwiększenia pamięci do 400 GB Galaxy Tab S4 z nowo zaprojektowanym rysikiem S Pen i klawiaturą, pozwala na pracę jak na komputerze, oferując przy tym mobilność.

Jest nieprzeciętny do pracy i do rozrywki. Smukła ramka, obszerny wyświetlacz i głośniki stereo dostrojone przez AKG sprawiają, iż jest wyśmienity do oglądania ulubionych filmów czy seriali. Funkcje SmartThings pozwalają kontrolować urządzenia AV i IoT w bardziej inteligentny sposób.

gotowy do pracy - za każdym razem i wszędzie Wszystko czego Ci potrzeba, by sprawnie działać, możesz posiadać za każdym razem przy sobie. Użyj etui z klawiaturą i rysika S Pen, a bez trudu wykonasz każde pilne zadanie, nawet będąc daleko od biura.

10,5-calowy ekran, prędki procesor i znaczna przestrzeń do przechowywania informacji sprawią, że praca będzie przebiegała skutecznie i wygodnie. Samsung DeX na tablet. Odkryj świeże możliwości Stacja DeX usprawni Twoje działania.

W trybie Standalone korzystaj z interfejsu podobnego do komputera, choćby bez monitora albo klawiatury Book Cover. Możesz również zoptymalizować miejsce pracy, podłączając monitor przy pomocy adaptera HDMI, by w Dual Modewykonywać mnóstwo zadań jednocześnie albo bardziej trudne projekty.* *Adapter HDMI, klawiatura i monitor nie są dołączone do zestawu.

Microsoft Office wymaga zakupienia licencji poprzez użytkownika. Samsung DeX wspiera HD+/FHD. Adapter HDMI pozwala na podłączenie monitora zewnętrznego i korzystanie na nim z Samsung DeX. Interfejs użytkownika rzeczywistego produktu może się różnić.

sugerowane akcesoria dla Galaxy Tab S4: Adapter Multi Port (EE-P5000B), Adapter HDMI (EE-HG950), przewód DeX (EE-I3100). Modele mogą się różnić w zależności od kraju. Przeciągnij i upuść, zwiększ okna.

Praca jak na komputerze W DeX Mode możesz wyświetlać aplikacje w trybie pełnoekranowym. Pracuj skuteczniej i korzystaj z szybkiej metody „przeciągnij i upuść” przenosząc fotografie, pliki i teksty między dokumentami albo komunikatorami.

* Nie wszystkie aplikacje można zmaksymalizować albo w inny sposób przystosować. ** Ta funkcja umożliwia użytkownikom przenoszenie plików z Moich plików lub galerii do wiadomości e-mail, Gmaila, MS Office, wiadomości albo Notatek Samsung.

produktywny procesor i zwiększalna pamięć. Efektywna wielozadaniowość wyprodukowany w 10-nanometrowym procesie technologicznym procesor oferuje wysoką sprawność i niskie zużycie energii. Pozwala na równoczesną pracę na kilku projektach, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości, a także granie bez zacinania się.

posiada 64 GBwbudowanej pamięci, z możliwością jej powiększenia kartą microSD o pojemności do 400 GB, aby pomieścić wszystkie potrzebne multimedia*. *Karta nie jest załączona do zestawu. Udoskonalony S Pen Korzystanie z zaprojektowanego na nowo rysika jest jeszcze komfortowojsze, przypomina bowiem posługiwanie się prawdziwym piórem.

perfekcyjnie sprawdza się do robienia notatek, rysowania i wysyłania graficznych wiadomości. Wprowadza innowacyjne możliwości w postępowej komunikacji. Nie wymaga ładowania komfortowy chwyt Screen Off Memo nawet 100 stron notatek poręczny design.

unikatowa wygoda użytkowania Nowy S Pen ma 9,2 mm średnicy i węższą końcówkę z elastomeru, która zezwala na płynne pisanie. Korzysta się z niego tak komfortowo, jak z długopisu. Co więcej, rysik nie wymaga uzupełniającego ładowania, gdyż ładuje się bezpośrednio w urządzeniu.

Screen Off Memo. Istotnie zastosowaneczny Zapisz zanim zapomnisz! Twórz momentalnie notatki choćby przy wyłączonym ekranie. Dodaj je do ekranu startowego: sprawdzaj, edytuj i dziel się z innymi Twoją kreatywnością.

Możesz utworzyć do 100 stron i zachować je w Samsung Notes. * Działa zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym. Twórz i dziel się. Bądź w kontakcie Wysyłaj innym produkowane poprzez siebie wiadomości. Niepowtarzalne, bo napisane odręcznie i zabawnie przyozdobione.

Twórz GIF-y, animowane Live Message z nastrojowymi efektami i śmiało komunikuj się z bliskimi. Tłumaczenia. Progresywna komunikacja Przesuń rysikiem nad obcojęzycznym tekstem i natychmiast przejrzyj jego tłumaczenie.

Optyczne rozpoznawanie znaków oferuje nie tylko tłumaczenia, ale także szybkie przeliczanie wszelkich miar i walut. ZanuRZ się w rozrywce 10-calowy ekran Super AMOLED, zagwarantuje żywe kolory i świetnej jakości obraz.

A genialne brzmienie gwarantują cztery głośniki dostrojone przez AKG z obsługą dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS. Cztery głośniki Długo działająca bateria Dźwięk przestrzenny obszerniejszy wyświetlacz. Pełniejsze wrażenia W Galaxy Tab S4 ramki mają zaledwie 10.9 mm szerokości.

Tylko tyle, żeby zmieścić skaner tęczówki i przedni aparat. Dzięki czemu, ekran jest teraz większy i komfortowojszy w stosowaniu. Wytrzymała bateria. Długa zabawa Z baterią o objętości 7300 mAh możesz grać w gry, oglądać filmy i inne treści dopóki chcesz.

W pełni naładowany Galaxy Tab S4 może odtwarzać do 15 godzi