Samsung Galaxy Tab S7 11 T875 128GB LTE promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Samsung Galaxy Tab S7 11 T875 128GB LTE oraz 17 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Samsung Galaxy Tab S7 11 128GB LTE SM-T875 (czarny)
3299.00
RTV EURO AGD
-20%
Galaxy Tab S7 LTE Tablet SAMSUNG
3299.00
MediaMarkt.pl
Galaxy Tab S7 LTE Tablet SAMSUNG
3349.00
MediaMarkt.pl
SAMSUNG T875 Galaxy Tab S7 LTE 6GB 128GB 11" SM-T875NZSAEUE Mystic Silver
3349.00
Neonet.pl
Samsung Galaxy Tab S7 (T875), 6GB/128GB, LTE, Bronze
3565.00
Mall.pl
Galaxy Tab S7 LTE Tablet SAMSUNG
3589.00
MediaMarkt.pl
SAMSUNG T875 Galaxy Tab S7 LTE 6GB 128GB 11" SM-T875NZNAEUE Mystic Bronze
3689.00
Neonet.pl
SAMSUNG Galaxy Tab S7 LTE 6GB 128GB 11" SM-T875NZKAEUE Mystic Black
3699.00
Neonet.pl
Samsung Galaxy Tab S7 11 128GB LTE SM-T875 (miedziany)
3699.00
RTV EURO AGD
Samsung Galaxy Tab S7 11 128GB LTE SM-T875 (srebrny)
3699.00
RTV EURO AGD
Samsung Galaxy Tab S7 11 128GB LTE SM-T875 (miedziany)
3699.00
OleOle!
Samsung Galaxy Tab S7 11 128GB LTE SM-T875 (czarny)
3699.00
OleOle!
Samsung Galaxy Tab S7 11 128GB LTE SM-T875 (srebrny)
3699.00
OleOle!
Samsung Galaxy Tab S7 (T875), 6GB/128GB, LTE, Blue (SM-T875NDBAEUE)
3975.00
Mall.pl
Samsung Galaxy Tab S7 11 256GB LTE SM-T875 (niebieski)
4099.00
OleOle!
Galaxy Tab S7 LTE Tablet SAMSUNG
4099.00
MediaMarkt.pl
Samsung Galaxy Tab S7 11 256GB LTE SM-T875 (niebieski)
4099.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Tablety
Rozdzielczość 2560 x 1600 px
System operacyjny Android
Pamięć wewnętrzna 128 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx

Opis

NAJWAŻNIEJSZE parametry
wydajnOŚĆ obszerny wyświetlacz o wielkości 11 cali z częstotliwością odświeżania 120 Hz gwarantuje komfort i płynność wykorzystywania. Zaopatrzony w superszybki SOC Qualcomm SDM 865 Plus sprosta najbardziej wymagającym zadaniom.
RYSIK S PEN innowacyjny rysik daje możliwość rysowania i pisania jak prawdziwym ołówkiem. Specjalne programy tworzą idealne miejsce do notowania i dzielenia się swymi pomysłami.
TRYB DEX Dzięki Samsung DeX dla tabletów, poczujesz się jakbyś pracował na komputerze. Dopracowany touchpad z wieloma przydatnymi funkcjami jak obsługa gestów w asygnowanej klawiaturze.* *Klawiatura sprzedawana oddzielnie. Pracuj i baw się z Galaxy Tab S7 Galaxy Tab S7 proponuje rozmiar ekranu 11. Został wyekwipowany w najnowocześniejsze technologie, które dostarczają użytkownikom nieprzeciętną rozrywkę i fachowe narzędzie pracy. Większy wyświetlacz od Galaxy Tab S6, z częstotliwością odświeżania 120 Hz, rysik S Pen, wszechstronna klawiatura* i Samsung DeX zapewnią Ci wydajność jak na komputerze PC. Niezależnie od tego, czy uczysz się, czy pracujesz, Galaxy Tab S7 dostarczy Ci to, czego Ci trzeba. *Klawiatura sprzedawana oddzielnie.
pokaźny ekran, który wciąga wyświetlacz Galaxy Tab S7 daje znaczne pole do pracy i rozrywki gdziekolwiek jesteś. Najwyższa efektywność dzięki procesorowi Snapdragon 865 Plus pozwoli na obsługę nawet ciężkich graficznie gier, a bateria o pojemności aż 8000 mAh zapewni Ci do 15 godzin używania na jednym ładowaniu.*
*Bateria Galaxy Tab S7 ma 8000 mAh (charakterystyczna). Typowe wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych przez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości charakterystyczne to szacowane wartości przeciętne z uwzględnieniem odchyleń obszerności wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Nominalna (nieznaczna) objętość to 7760 mAh dla Galaxy Tab S7. Faktyczny proces zużycia baterii może różnić się w zależności od dostępnych sieci, wzorców użytkowania i innych czynników. *przystępność może się różnić w zależności od kraju i regionu.
*Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od otoczenia sieciowego, schematu stosowania i innych czynników.
progresywny wyświetlacz ekran z Galaxy Tab S7 zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Wysoka częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz odpowiada za płynność obrazu i rozrywkę bez zacinania. Ponadto Galaxy Tab S7 dokument otrzymany od SGS*, potwierdzający redukcję emisji niebieskiego światła, w dbałości o zdrowie Twoich oczu. *Wiodąca na świecie producent certyfikująca przyznała wyświetlaczowi Galaxy Tab S7 dokument Low Blue Light Certification oparty na jego zdolności do drastycznego obniżania destrukcyjnych skutków niebieskiego światła. Atest można znaleźć na stronie www.sgs.com/performance. *ekran Galaxy Tab S7 - dokument SGS Numer: FFU / 20 / GEN / 00018 Rysik S Pen pobudza kreatywność Daj się ponieść wyobraźni z rysikiem S Pen. To nowoczesne urządzenie w wyglądzie i użytkowaniu przypomina standardowy długopis. Jego niezwykła responsywność i 4096 stopni nacisku pozwolą Ci tworzyć bez ograniczeń i puścić wodze fantazji. S Pen sprawdzi się też jako narzędzie do notatek, które możesz z łatwością segregować i grupować w opisanych folderach by ich odnalezienie nie stanowiło trudności.
Nowy design we wnętrzu i na zewnątrz Rysik S Pen został przeprojektowany tak, aby jeszcze lepiej odpowiadał na Twoje potrzeby, zapewniając niesamowite wrażenie z pisania i tworzenia. W wyglądzie i użytkowaniu przypomina charakterystyczny długopis, a niezwykle wysoka czułość i prędki czas reakcji przypomina pisanie po papierze jak w rzeczywistości. Magnetyczne mocowanie Magnetyczne mocowanie rysika S Pen powoduje, iż nie musisz się o niego martwić. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu, asygnowanemu etui możesz za każdym razem posiadać go przy sobie, a specjalne wgłębienie ułatwia jego przechowywanie.* *Etui sprzedawane oddzielnie.
Akcje bezdotykowe Kontroluj Galaxy Tab S7 na odległość za pomocą rysika S Pen, używając do tego zaprogramowanych akcji. W prosty i komfortowy sposób możesz przewijać treści, wrócić na stronę startową lub uruchomić pisanie po ekranie. *Rysik S Pen może zespalać się z Galaxy Tab S7 poprzez Bluetooth z odległości do 10 metrów.
*Na rzeczywistą odległość ma wpływ otoczenie, a także warunki, w których jest stosowany rysik S Pen. Synchronizacja maszyn Dzięki synchronizacji Galaxy Tab S7 z telefonem, a także komputerem Twoje ostatnie notatki są automatycznie wyświetlane na tablecie przy pomocy konta Samsung. Notatki możesz prosto otwierać i edytować w czasie rzeczywistym. Możesz także w prosty sposób importować i otwierać pliki PDF i robić zakładki audio w Samsung Notes. Możesz choćby otworzyć kilka plików PDF w jednej notatce naraz.
świeże funkcjonalności Samsung Galaxy Tab S7 wyposażony został w dopełniające aplikacje takie jak Clip Studio Paint - do cyfrowego malowania i rysowania, aplikacja Noteshelf przeznaczona robieniu notatek i Canva - do skutecznego projektowania graficznego. Najwyższa skuteczność dla gier Dzięki szybkiemu procesorowi z kolekcji Galaxy Tab S, Galaxy Tab S7 sprosta choćby ciężkim graficznie grom i filmom. Zminimalizowane opóźnienia i szybka reakcja pozwolą Ci ekscytować się każdą rozgrywką, a także radować oglądaniem filmów bez zacinania.
Cztery głośniki z Dolby Atmos Ciesz się bogatym dźwiękiem jak nigdy dotąd. Cztery głośniki AKG z Dolby Atmos zapewniają trójwymiarowy przestrzenny dźwięk, który wciąga i przyprawia o dreszcze. * *Efekt dotyczy wszelkich treści natywnych. *przystępne też z głośnikami BT i słuchawkami dousznymi. *Głośniki BT oraz słuchawki douszne są sprzedawane osobno. Bateria, która starczy na długo Inteligentne zarządzanie baterią o pojemności 8000 mAh zapewnia ciągłą pracę przez cały dzień. Ponowne naładowanie ułatwi wsparcie dla super prędkiego ładowania do 45W, tak żeby Galaxy Tab S7 był zawsze gotowy, wtedy kiedy go Ci potrzeba. *Szybka ładowarka 25/45W jest sprzedawana oddzielnie. Ładowarka 15W jest dostarczana w pudełku. *Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z prędkim ładowaniem 45W, przy 0% pozostałej mocy, przy wyłączonych wszelkich usługach, funkcjach i ekranie. Rzeczywista prędkość ładowania może się dodatkowo różnić w zależności od rzeczywistego użytkowania, warunków ładowania i innych czynników.

Ciesz się w pełni aplikacjami Google Zmień na Galaxy z przystępnym dostępem do wszystkich modnych usług Google: YouTube Premium Zyskaj do 4 miesięcy bezpłatnego dostępu do YouTube Premium i korzystaj bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie.* Google Chrome
Kompatybilna i ciągle aktualizowana internetowa oglądarka. Poczta Gmail
Bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu skrzynka e-mail. Mapy Google
Poznawaj świat i swobodnie się po nim poruszaj. Google Duo
videorozmowy z Twoimi znajomymi. *Obowiązują szczegółowe warunki i ograniczenia. Powiększ swoją sprawność Dzięki wielozadaniowemu Galaxy Tab S7 możesz powiększyć swoją produktywność. Możliwość otwierania wielu okien i bezramkowy ekran sprawiają, że praca staje się przyjemna i wydajna.
lepsza klawiatura Wszechstronna asygnowana klawiatura* do pracy i zabawy. Większy wygodny Touchpad z obsługą gestów, a także wsparcie dla skrótów klawiszowych pozwoli na szybkie działanie.
Samsung DeX jak na laptopie Uruchom Samsung DeX, po prostu podłączając osłonę klawiatury i przekształć swój tablet w pełni ergonomiczny interfejs pulpitu. Interfejs DeX stał się bliższy interfejsowi komputerowemu dzięki zastosowaniu nowego One UI 2.5.*
prędki dostęp do zadań Proste i komfortowe korzystanie z funkcji Multi View przyczyni się do zwiększenia efektywności Twojej pracy. *Klawiatura sprzedawana oddzielnie ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Rysik S Pen
USB Type-C
Adapter (15W)
Ejection Pin
Instrukcja obsługi