Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X900 128GB promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X900 128GB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5038.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra (14,6", 8+128GB, S pen, WiFi) SM-X900NZAAEUE Graphite
5038.00
Neonet.pl
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 128GB Wi-Fi SM-X900 (grafitowy) + rysik S Pen
5039.00
OleOle!
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 128GB Wi-Fi SM-X900 (grafitowy) + rysik S Pen
5299.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Tablety

Opis

Więcej niż tylko przestrzeń. Największy Samsung Galaxy Tab S zaprojektowano, byś mógł wytwarzać niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim na tablecie, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu Samsung Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które genialnie skonsoliduje się do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, który wymiar tabletu wybierzesz, zupełnie nowy rysik S Pen stanowi składnik zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8, aby się ładować.

Pisz, projektuj, szkicuj albo rysuj, a Twoje najszczególniej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskim opóźnieniu. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujący poziom kontroli.

The obudowa ze zbrojonego aluminium chroni urządzenie przed uderzeniami i upadkiem. Nasz najcieńszy, największy i najbardziej wytrzymały Samsung Galaxy Tab S łączy imponującą odporność z superlekkim i smukłym designem.

Notatki Samsung to najszybszy sposób, aby zapisać wszystkie Twoje wyśmienite pomysły warte milion dolarów. Możesz tworzyć notatki, szkice czy rysunki, a także przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, aby dać upust swej kreatywności.

Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint został wytworzony właśnie dla takich jak Ty, kreatywnych osób. Wrażenie użytkowania jak z prawdziwego pędzla pozwoli Ci urzeczywistnić Twoje najkorzystniejsze pomysły.

Jesteś gotów stworzyć arcydzieło godne metalicznego ekranu? Rysik S Pen i LumaFusion spieszą z pomocą. Szybciej i dokładniej edytuj filmy za sprawą rysika S Pen o najdoskonalszej responsywności. Dzięki LumaFusion masz z kolei dostęp do narzędzi edycyjnych, które pozwolą Ci uzyskać pożądany kinowy efekt.

Auto Framing skupia na Tobie całą uwagę. Dzisiaj, kiedy będziesz chciał nagrać np. Lekcję tańca, aparat automatycznie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych poprzez Ciebie krokach. Centrum uwagi będziesz w dodatku w trakcie videorozmów.

Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni (ultraszerokokątny i szerokokątny) samoczynnie obniży obraz, żeby zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

Połącz się z najkorzystniejszym przyjacielem lub choćby z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji oferującej wideorozmowy wysokiej jakości. Technologia redukcji szumów Three-Mic zapewni doskonały dźwięk, byś mógł luźno uczestniczyć w rozmowie.

A dzięki Jamboard interaktywnej tablicy cyfrowej Google możecie razem kreować. Udostępniaj wyświetlacz, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możecie oglądać filmy i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać.

rozmiar. Pozycja. Liczba okienek. Z funkcji sporo okien to Ty rządzisz. Dzisiaj możesz jednocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić wideorozmowę z przyjacielem. Streamuj ulubione seriale i filmy wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

olśniewający wyświetlacz i lepsze basy zapewniają wciągające wrażenia w trakcie oglądania. Jeśli nie jesteś miłośnikiem filmów, bez zakłóceń streamuj muzykę i video, korzystając z 4-miesięcznego okresu próbnego YouTube Premium, stanowiącego składnik zestawu.

Hiperszybkie 5G zapewnia moc, dzięki której możesz streamować, co tylko zapragniesz muzykę, filmy i wszelkie inne treści. Ciesz się streamingiem w dowolnym miejscu, choćby w plenerze czy w drodze. Pora zabrać się do pracy? innowacyjna klawiatura Book Cover Keyboard 2-w-1 zezwala na korzystanie z tabletu niczym z notebooka.

dzięki czemu szybciej uporasz się z zawodowymi sprawami. Ciesz się bezustannymi wrażeniami na wszelkich urządzeniach Galaxy. Dzięki One UI 4.1 masz dostęp do tych samych aplikacji równocześnie na urządzeniach z linii Galaxy S22, jak i na Galaxy Tab S8.

dodatkowo za sprawą Auto Switch i Galaxy Buds 25 relaks przy muzyce jest niczym niezakłócony Galaxy Buds natychmiast samoczynnie przełączą się z urządzeniami z kolekcji Galaxy Tab S8 na Galaxy S22.