Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X900 256GB promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X900 256GB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 256GB Wi-Fi SM-X900 (grafitowy) + rysik S Pen
5099.00
OleOle!
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 256GB Wi-Fi SM-X900 (grafitowy) + rysik S Pen
5199.00
RTV EURO AGD
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra (14,6", 12+256GB, S pen, WiFi) SM-X900NZAEEUE Graphite
5199.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Tablety

Opis

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 14,6" WiFi 12GB/256GB szary Przestrzeń nieograniczonych możliwości W Galaxy Tab S8 Ultra doświadczysz ekranu tak wielkiego jak ten z laptopa, przy znacznie mniejszej wadze – tylko 726 g w (wersji WiFi) i 728 g (w wersji 5G) – w kontraście do ekranu notebooka 15,6" i wadze 1265 g.* *Mierzony po przekątnej ekran Galaxy Tab S8 Ultra ma 14,6" jako pełen prostokąt i 14,5", jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi.

Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat. Dziel ekran i ciesz się nowymi możliwościami wymiar. Umiejscowienie. Ilość okienek. Z funkcją niemało okien to Ty rządzisz*.

teraz możesz równocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić videorozmowę z przyjacielem. *Multitasking może nie działać w sytuacji niektórych aplikacji. Nowy, epicki kanon tabletu Więcej niż tylko przestrzeń.

Największy Samsung Galaxy Tab S8 Ultra zaprojektowano, byś mógł kreować niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim w tablecie Galaxy, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu z kolekcji Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które nadzwyczajnie pasuje do wszelkiego.* *dostępność barw i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora. Szybka łączność powiększy Twoje możliwości Galaxy Tab S8 Ultra działa w Wi-Fi 6E.

Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która w dodatku poprawi Twoją efektywność. Możesz dzisiaj przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z prędkością do 2,4 Gbps. Zwiększ moc ładowania Ciesz się Galaxy Tab S8 Ultra dzięki pojemnej, inteligentnej baterii bez problemu urządzisz sobie filmowy maraton, zaś obsługa Super Fast Charger 45 W prędko na nowo zapewni urządzeniu całkowitą moc.

Całkiem nowy rysik S Pen Rysik S Pen stanowi komponent zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8 Ultra, aby się ładować i w każdej chwili korzystać z jego możliwości. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najmocniej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskiej latencji.

To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujące możliwości. Dzięki łączności Bluetooth, rysik obsługuje gesty Air Actions - możesz korzystać z nich, by robić selfie, zmieniać slajdy na prezentacji czy choćby komfortowo i z odległości sterować oglądanym video.

Gotów na wszystko, co warto zanotować Notatki Samsung to najszybszy sposób, żeby zapisać wszystkie Twoje nadzwyczajne pomysły warte milion dolarów. Możesz kreować notatki, szkice czy rysunki i przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy.

Daj swej kreatywności świeże możliwości, dzięki Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Z Clip Studio Paint uwolnisz drzemiącego w Tobie artystę Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint* tworzono właśnie dla takich twórczych ludzi jak Ty.

Ciesz się naturalnym wrażeniem korzystania z pędzla i urzeczywistniaj swoje najleps...