Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X906 128GB 5G promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X906 128GB 5G oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra (14,6", 8+128GB, S pen, 5G) SM-X906BZAAEUE Graphite
5199.00
Neonet.pl
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 128GB 5G SM-X906 (grafitowy) + rysik S Pen
5399.00
OleOle!
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 128GB 5G SM-X906 (grafitowy) + rysik S Pen
5999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Tablety

Opis

Więcej aniżeli tylko przestrzeń. Największy Samsung Galaxy Tab S zaprojektowano, byś mógł kreować niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim na tablecie, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu Samsung Galaxy Tab S. A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które genialnie połączy się do Twoich potrzeb.

Niezależnie od tego, który rozmiar tabletu wybierzesz, zupełnie nowy rysik S Pen stanowi składnik zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8, aby się ładować. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najistotniej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskim opóźnieniu. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujący poziom kontroli.

The pokrywa ze zbrojonego aluminium broni urządzenie przed uderzeniami i upadkiem. Nasz najcieńszy, największy i najbardziej wytrzymały Samsung Galaxy Tab S łączy imponującą odporność z superlekkim i smukłym designem. Notatki Samsung to najszybszy sposób, by zapisać wszystkie Twoje wyśmienite pomysły warte milion dolarów. Możesz wytwarzać notatki, szkice czy rysunki i przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy, aby dać upust swojej kreatywności.

Kochasz rysować albo malować? Clip Studio Paint został tworzony właśnie dla takich jak Ty, kreatywnych osób. Wrażenie stosowania jak z prawdziwego pędzla pozwoli Ci urzeczywistnić Twoje najkorzystniejsze pomysły.

Jesteś gotów stworzyć arcydzieło godne srebrnego ekranu? Rysik S Pen i LumaFusion spieszą z pomocą. Szybciej i dokładniej edytuj filmy za sprawą rysika S Pen o najdoskonalszej responsywności. Dzięki LumaFusion masz z kolei dostęp do narzędzi edycyjnych, które pozwolą Ci uzyskać pożądany kinowy efekt. Auto Framing skupia na Tobie całą uwagę. Dzisiaj, kiedy będziesz chciał nagrać np. Lekcję tańca, aparat samoczynnie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych poprzez Ciebie krokach.

Centrum uwagi będziesz również w trakcie wideorozmów. Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni (ultraszerokokątny i szerokokątny) automatycznie zniży obraz, żeby zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

Połącz się z najkorzystniejszym przyjacielem albo nawet z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji proponującej videorozmowy wysokiej jakości. Technika redukcji szumów Three-Mic zapewni znakomity dźwięk, byś mógł luźno uczestniczyć w rozmowie. A dzięki Jamboard interaktywnej tablicy cyfrowej Google możecie razem kreować.

Udostępniaj wyświetlacz, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możecie oglądać filmy i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać. Wymiar. Pozycja. Liczba okienek. Z funkcji dużo okien to Ty rządzisz. Dzisiaj możesz równocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić wideorozmowę z przyjacielem.

Streamuj ulubione seriale i filmy wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Zachwycający ekran i ulepszone basy gwarantują wciągające wrażenia podczas oglądania. Jeśli nie jesteś miłośnikiem filmów, bez zakłóceń streamuj muzykę i wideo, korzystając z 4-miesięcznego okresu próbnego YouTube Premium, stanowiącego element zestawu. Hiperszybkie 5G gwarantuje moc, dzięki której możesz streamować, co tylko zapragniesz muzykę, filmy i wszelkie inne treści. Ciesz się streamingiem w dowolnym miejscu, choćby w plenerze czy w drodze.

Pora zabrać się do pracy? nowoczesna klawiatura Book Cover Keyboard 2-w-1 zezwala na korzystanie z tabletu niczym z notebooka. Dzięki temu szybciej uporasz się z zawodowymi sprawami.

Ciesz się nieustannymi wrażeniami na wszystkich urządzeniach Galaxy. Dzięki One UI 4.1 masz dostęp do tych samych aplikacji jednocześnie na urządzeniach z linii Galaxy S22, jak i na Galaxy Tab S8. Ponadto za sprawą Auto Switch i Galaxy Buds 25 relaks przy muzyce jest niczym niezakłócony Galaxy Buds natychmiast automatycznie przełączą się z urządzeniami z linii Galaxy Tab S8 na Galaxy S22.