Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X906 256GB 5G promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung Galaxy Tab S8 14.6 X906 256GB 5G oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra (14,6", 12+256GB, S pen, 5G) SM-X906BZAEEUE Graphite
5899.00
Neonet.pl
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 256GB 5G SM-X906 (grafitowy) + rysik S Pen
5899.00
RTV EURO AGD
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 256GB 5G SM-X906 (grafitowy) + rysik S Pen
5899.00
OleOle!

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Tablety

Opis

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra SM-X906 14,6" 5G 12GB/256GB szary Przestrzeń nieograniczonych możliwości W Galaxy Tab S8 Ultra doświadczysz ekranu tak obfitego jak ten z notebooka, przy widocznie mniejszej wadze – tylko 726 g w (wersji WiFi) i 728 g (w wersji 5G) – w kontraście do ekranu notebooka 15,6" i wadze 1265 g.* *Mierzony po przekątnej wyświetlacz Galaxy Tab S8 Ultra ma 14,6" jako pełen prostokąt i 14,5", jeśli zabrać pod uwagę zaokrąglone rogi.

Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat. Dziel ekran i ciesz się nowymi możliwościami rozmiar. Umiejscowienie. Ilość okienek. Z funkcją mnóstwo okien to Ty rządzisz*.

dzisiaj możesz równocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić videorozmowę z przyjacielem. *Multitasking może nie działać w przypadku niektórych aplikacji. Nowy, epicki kanon tabletu Więcej niżeli tylko przestrzeń.

Największy Samsung Galaxy Tab S8 Ultra zaprojektowano, byś mógł kreować niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim w tablecie Galaxy, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu z kolekcji Galaxy Tab S.

A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które perfekcyjnie nadaje się do wszystkiego.* *dostępność barw i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora. Szybka łączność zwiększy Twoje możliwości Galaxy Tab S8 Ultra działa w 5G i Wi-Fi 6E.

Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która na dodatek poprawi Twoją sprawność. Możesz dzisiaj przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z szybkością do 2,4 Gbps. Rozszerz moc ładowania Ciesz się Galaxy Tab S8 Ultra dzięki pojemnej, inteligentnej baterii bezproblemowo urządzisz sobie filmowy maraton, zaś obsługa Super Fast Charger 45 W momentalnie na nowo zapewni urządzeniu całkowitą moc.

Całkiem nowy rysik S Pen Rysik S Pen stanowi komponent zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8 Ultra, żeby się ładować i w każdej chwili korzystać z jego możliwości. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najbardziej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskiej latencji.

To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujące możliwości. Dzięki łączności Bluetooth, rysik obsługuje gesty Air Actions - możesz korzystać z nich, by robić selfie, zmieniać slajdy na prezentacji czy nawet wygodnie i z odległości sterować oglądanym video.

Gotów na wszystko, co warto zanotować Notatki Samsung to najszybszy sposób, by zapisać wszystkie Twoje nieprzeciętne pomysły warte milion dolarów. Możesz tworzyć notatki, szkice czy rysunki i przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy.

Daj swojej kreatywności świeże możliwości, dzięki Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Z Clip Studio Paint uwolnisz drzemiącego w Tobie artystę Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint* wytwarzano właśnie dla takich twórczych ludzi jak Ty.

Ciesz się naturalnym wrażeniem korzystania z pędzla i urzeczywistniaj swoje najl...