Tablet APPLE iPad Pro 12.9 LTE (ML2N2FD/A) Złoty (0888462534031) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tablet APPLE iPad Pro 12.9 LTE (ML2N2FD/A) Złoty (0888462534031) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Apple iPad Pro 2022 12,9" 256GB Wi-Fi Cellular 5G Gwiezdna Szarość
7279.00
OleOle!
Apple iPad Pro 2022 12,9" 256GB Wi-Fi Cellular 5G Gwiezdna Szarość
7279.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Pro 2022 12,9" 256GB Wi-Fi Cellular 5G Srebrny
7279.00
RTV EURO AGD
Apple iPad Pro 2022 12,9" 256GB Wi-Fi Cellular 5G Srebrny
7279.00
OleOle!

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Tablety
Przekątna ekranu 12.9 "
Rozdzielczość 2732 x 2048 px
Taktowanie procesora 2.2 GHz
System operacyjny iOS
Pamięć RAM 8 GB
Pamięć wewnętrzna 256 GB

Opis

iPad Pro wszystko robi lepiej.
Więc i Ty także.

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej aniżeli myślisz. Oferuje widocznie więcej mocy niż większość notebooków PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Wyświetlacz Retina pozostał przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak dłoni. A wszystkim steruje iOS, najistotniej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. IPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Udoskonalone. Zupełnie nowy model
10,5 cala. Najnowocześniej­szy ekran na świecie. Więcej mocy
od większości laptopów PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro wznosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, lecz także – dzięki technice ProMotion – pokaźnie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy oglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy ekran 10,5 cala.
ekran nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent obszerniejszy aniżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz wyraźnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie praktyczne i mobilne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy wyświetlacz Retina iPada Pro jest wyekwipowany w technologię ProMotion, która zezwala na osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy video prezentują się wspaniale, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a ekran reaguje natychmiast – równocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna szybkość to coś spektakularnego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania standardowy ekran LCD 60 Hz

zadowala oko jescze bardziej
600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 obfita gama kolorów W szerokiej gamie barw (P3) zieleń i czerwień nabierają aktywności, dzięki czemu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej przez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraźne, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.
dzisiaj możesz więcej i łatwiej niżeli kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu niezwłoczny dostęp do ostatnio wykorzystywanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają dynamiczne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie tworząc stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

skuteczność Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.
Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować skomplikowane modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje i dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet przez cały dzień.

ProcesorA10XFusion
Procesor A10X Fusion powoduje, że nigdy nie zabraknie Ci mocy. Nawet w trakcie obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami równocześnie, retuszowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP
Zaprojektowany przez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i fotografie stają się coraz ulepszone.

efektywność baterii: do10 godzin Bateria wystarczy na cały dzień twórczej i wydajnej pracy.1 wydajność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) skuteczność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy. Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. prędkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

prędkie adnotacje
Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
łatwo szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie
Nowy Skaner dokumentów w Notatkach samoczynnie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki temu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.
iPad z iOS 11 to potęga. Świeże funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie konkretne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i produktywniej.

Dock
W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych i niedawno stosowanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się między aplikacjami.

Pliki
Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są teraz w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść
Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc łatwo i płynnie przenosić tekst, fotografie i pliki pomiędzy aplikacjami, używając jednego palca.

wyświetlacz przełączania aplikacji
Zaprojektowany na nowo ekran przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A nawet pamięta kombinacje tych, które były już używane jednocześnie.

Wielozadaniowość
Funkcje wielozadaniowości są nowoczesne i intuicyjne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą przy pomocy Docka. Obie będą aktywne w funkcji Slide Over i w widoku Split View.

Apple Pencil
W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz łatwo szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A choćby sporządzić błyskawiczną notatkę – starczy, iż stukniesz rysikiem Apple Pencil ekran blokady iPada.

rozszerzona rzeczywistość.
iOS to największa na świecie platforma rozszerzonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd aktywności i głębi, zezwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki błyskotliwemu wyświetlaczowi Retina i nowoczesnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać wystrój mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a choćby przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.
iPad to produktywne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy cie. Więcej mocy
od większości notebooków PC. IOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina Najnowocześniej­szy ekran na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad za każdym razem był niezrównany. Przeprojektowany ekran Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Jest nie tylko jaśniejszy i mniej odblaskowy, ale także – dzięki technice ProMotion – istotnie szybciej reaguje na to, co się dzieje. Zatem niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Nowy wyświetlacz 10,5 cala.
wyświetlacz nowego iPada Pro 10,5 cala jest o niemal 20 procent większy niżeli w modelu 9,7-calowym, więc masz istotnie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie praktyczne i mobilne. 2732 x 2048.

ProMotion. Takich wrażeń jeszcze nie było.
Nowy wyświetlacz Retina iPada Pro jest wyekwipowany w technologię ProMotion, która umożliwia osiągnięcie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki niej filmy i klipy video prezentują się nieprzeciętnie, gry działają bez najmniejszych zakłóceń, a ekran reaguje natychmiast – równocześnie na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś efektownego. Nowy iPad Pro 120 Hz częstotliwość odświeżania typowy ekran LCD 60 Hz

zadowala oko jescze bardziej
600 nitów jasność Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu. P3 znaczna gama barw W szerokiej gamie odcieni (P3) zieleń i czerwień nabierają intensywności, dzięki temu fotografie i filmy są bardziej realistyczne. 1,8%współczynnik odbicia Dzięki zaprojektowanej poprzez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraźne, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

Wielozadaniowość. Przeprojektowana od dołu do góry.
dzisiaj możesz więcej i łatwiej niżeli kiedykolwiek. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu niezwłoczny dostęp do ostatnio stosowanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają energiczne i gotowe do pracy. Możesz zatem edytować obraz w Adobe Photoshop Fix, jednocześnie stwarzając stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

sprawność Ma więcej mocy niż większość notebooków PC.
Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować skomplikowane modele 3D albo kreować złożone prezentacje oraz dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – choćby przez cały dzień.

ProcesorA10XFusion
Procesor A10X Fusion sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci mocy. Nawet podczas obciążających zadań, takich jak praca z dwiema aplikami jednocześnie, retuszowanie fotografii w wysokiej rozdzielczości czy granie w najnowsze gry.

ProcesorISP
Zaprojektowany poprzez Apple procesor obrazu ISP korzysta z trybu samouczenia, dzięki temu Twoje filmy i zdjęcia stają się coraz ulepszone.

produktywność baterii: do10 godzin Bateria starczy na cały dzień twórczej i skutecznej pracy.1 skuteczność procesora iPad Pro (nowy) 30% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji) produktywność grafiki iPad Pro (nowy) 40% szybszy iPad Pro (poprzedniej generacji)

Apple Pencil Jeszcze bystrzejszy. Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania ekranu nowego iPada Pro Apple Pencil2 działa jeszcze płynniej i naturalniej. To jedyny cyfrowy rysik, którym możesz pisać, robić adnotacje i rysować z precyzją co do piksela.

Z iOS 11 Apple Pencil pisze się na więcej. szybkie notatki
Gdy poczujesz natchnienie, pisz. Stuknij rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada, a od razu otworzy się notatka.

prędkie adnotacje
Od ręki podpisuj dokumenty, dodawaj adnotacje w PDF-ach albo rysuj na zrzucie ekranu.

Rysowanie w tekście
prosto szkicuj, rysuj i pisz obok tekstu w apkach Notatki i Mail.

Skanowanie i podpisywanie
Nowy Skaner dokumentów w Notatkach samoczynnie rozpoznaje i skanuje dokumenty, dzięki czemu możesz je od razu podpisać, zapisać i udostępnić.

iOS 11Wielki skok dla iPada.
iPad z iOS 11 to potęga. Nowe funkcje i możliwości zmieniają iPada w niesamowicie konkretne i jeszcze bardziej osobiste narzędzie, z którym możesz pracować szybciej, łatwiej i wydajniej.

Dock
W nowym Docku łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych, a także niedawno użytkowanych apek i plików. To przydatne zwłaszcza w trakcie korzystania z wielozadaniowości albo przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Pliki
Dzięki nowej aplikacji Pliki wszystkie Twoje materiały – te w iCloud i w usługach takich jak Dropbox – są teraz w jednym miejscu.

Przeciągnij i upuść
Z funkcją Przeciągnij i upuść zaprowadzisz na iPadzie zupełnie nowe porządki. Zaprojektowaliśmy ją specjalnie pod kątem wyświetlacza Multi-Touch. Możesz więc łatwo i płynnie przenosić tekst, zdjęcia i pliki między aplikacjami, używając jednego palca.

wyświetlacz przełączania aplikacji
Zaprojektowany na nowo wyświetlacz przełączania aplikacji pozwala zmieniać apki jednym machnięciem. A choćby pamięta kompilacje tych, które były już wykorzystywane jednocześnie.

Wielozadaniowość
Funkcje wielozadaniowości są innowacyjne i instynktowne jak nigdy. Pracując z jedną apką, możesz otworzyć drugą za pomocą Docka. Obie będą dynamiczne w funkcji Slide Over oraz w widoku Split View.

Apple Pencil
W iOS 11 Apple Pencil stał się jeszcze przydatniejszy. Możesz łatwo szkicować, rysować i pisać odręcznie obok tekstu w Notatkach. A choćby sporządzić bezzwłoczną notatkę – starczy, iż stukniesz rysikiem Apple Pencil wyświetlacz blokady iPada.

powiększona rzeczywistość.
iOS to największa na świecie platforma powiększonej rzeczywistości. Gry i aplikacje dostarczają wrażeń o nieznanej dotąd aktywności i głębi, pozwalając wyobraźni płynnie przenikać się z realnym światem. Dzięki pięknemu wyświetlaczowi Retina i progresywnym aparatom iPada możesz na ekranie zmieniać wystrój mieszkania, zwiedzać odległe zakątki świata, a nawet przymierzać tatuaże. Możliwości są wprost nieograniczone.

Apki Moc iPada pomnożona 1,3 miliona razy.
iPad to sprawne i wszechstronne narzędzie do pracy, zabawy i nauki. A dzięki ponad milionowi apek wytworzonych dla jego przestronnego wyświetlacza Multi-Touch i konkretnego czipa wszystko, co najbardziej lubisz robić, możesz robić jeszcze lepiej.

kompozycja mniej niż pół kilo wagi. Cała masa możliwości.
iPad Pro zdumiewa sprawnością, a jego innowacyjny ekran, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, poręcznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko. 10,5 cala 6,1mm grubości 469gramów.

Komunikacja bezprzewodowa
Dzięki Wi-Fi 802.11ac i 4G LTE Advanced możesz szybciej surfować w sieci, streamować video i udostępniać dokumenty praktycznie z każdego miejsca.3 A z wbudowaną kartą Apple SIM4 zespoisz się z sieciami komórkowymi w ponad 180 krajach i regionach. Wi-Fi do866Mb/s Obsługuje25pasm LTE Do450Mb/s w sieci 4G LTE

Aparaty
iPad Pro ma te same świetne aparaty, co iPhone 7. Progresywna stabilizacja obrazu i światło przysłony f/1,8 sprawiają,fotografie i filmy wychodzą znakomicie nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie odcieni każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki. Aparat FaceTime HD7 MP

Touch ID
za pomocą nowoczesnego czytnika linii papilarnych błyskawicznie odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje tajne informacje w aplikacjach. 2x szybszy w porównaniu z poprzednią generacją.

Smart Keyboard
Kiedy Ci potrzeba pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard 2. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie jednakowo proste, jak mobilne. 10,5 cala Nowa pełnowymiarowa klawiatura

iPhone + iPad Zacznij tu. Skończ tam.
Możesz zacząć pisać mejla w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, wideo i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A choćby prędko i bezprzewodowo przesyłać pliki między urządzeniami przy pomocy AirDrop. IPhone i iPad Pro nie tylko genialnie współpracują ze sobą, lecz także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

iCloud. Ważne rzeczy w jednym miejscu.
W iCloud Twoje zdjęcia, muzyka, apki, a także inne cenne rzeczy są bezpieczne, zawsze aktualne i przystępne na każdym urządzeniu.

Wszystko, co dodasz, oddaje z nawiązką.
Od wytrzymałych nakładek i etui po Apple Pencil i Smart Keyboard – masz do dyspozycji cały świat dodatków, które pozwolą iPadowi Pro zdziałać jeszcze więcej. A Tobie wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Znajdź iPada w sam raz dla siebie.
Porównaj atrybuty różnorodnych modeli, takie jak rozdzielczość, rozmiary, efektywność i sporo innych.

iPad Pro 10,5 cala
odcienie Gwiezdna szarość, różowe złoto, złoty, srebrny Gwiezdna szarość, złoty, metaliczny pojemność

 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB
 • 64 GB
 • 256 GB
 • 512 GB

rozmiary i masa 6,1 mm 174,1 mm 250,6 mm 6,9 mm 220,6 mm 305,7 mm

 • iPad Pro
 • kabel ze złącza Lightning na USB
 • Zasilacz USB
ekran 10,5" wyświetlacz Retina
 • ekran Retina
 • ekran Multi-Touch o przekątnej 10,5 cala z podświetleniem LED
 • Rozdzielczość 2224 na 1668 pikseli z 264 pikselami na cal (ppi)
 • technika ProMotion
 • ekran z szeroką gamą barw (P3)
 • ekran True Tone
 • powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
 • Pełna laminacja wyświetlacza
 • powłoka antyodblaskowa
Procesor
 • Procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej
 • zastosowany koprocesor M10
Aparat
 • Aparat 12-megapikselowy
 • Światło przysłony f/1,8
 • Cyfrowy zoom do 5x
 • Optyczna stabilizacja obrazu
 • Sześcioelementowy obiektyw
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • Panorama (do 63 megapikseli)
 • Osłona obiektywu ze szkła szafirowego
 • Matryca BSI
 • Hybrydowy filtr IR
 • Autofokus z funkcją Focus Pixels
 • Ustawianie ostrości stuknięciem z funkcją Focus Pixels
 • Live Photos ze stabilizacją obrazu
 • obszerna gama barw na zdjęciach i Live Photos
 • udoskonalone lokalne mapowanie tonalne
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Kontrola ekspozycji
 • Redukcja szumu
 • Tryb Auto HDR dla fotografii
 • automatyczna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Tryb samowyzwalacza
 • Dodawanie geoznaczników do zdjęć
Nagrywanie wideo
 • Nagrywanie video 4K z częstością 30 kl./s
 • Nagrywanie video HD 1080p z częstością 30 kl./s lub 60 kl./s
 • Nagrywanie wideo HD 720p z częstością 30 kl./s
 • Optyczna stabilizacja obrazu podczas nagrywania video
 • Flesz True Tone z 4 diodami LED
 • video w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s i w jakości 720p z częstością 240 kl./s
 • wideo poklatkowe ze stabilizacją obrazu
 • Filmowa stabilizacja obrazu video (1080p i 720p)
 • wideo z ciągłym autofokusem
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • Redukcja szumu
 • Możliwość robienia fotografii 8 MP podczas nagrywania video 4K
 • zwiększanie obrazu w trakcie odtwarzania
 • Dodawanie geoznaczników do video
Aparat FaceTime HD
 • zdjęcia o rozdzielczości 7 MP
 • Nagrywanie video HD 1080p
 • Retina Flash
 • Światło przysłony f/2,2
 • znaczna gama kolorów na zdjęciach i Live Photos
 • Auto HDR
 • Matryca BSI
 • Wykrywanie twarzy i postaci
 • samoczynna stabilizacja obrazu
 • Tryb zdjęć seryjnych
 • Kontrola ekspozycji
 • Tryb samowyzwalacza
wideorozmowy
 • video FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime przez sieć Wi-Fi lub komórkową
Rozmowy audio
 • Audio FaceTime
 • Z iPada do dowolnego urządzenia z obsługą FaceTime poprzez sieć Wi-Fi lub komórkową
Głośniki
 • Audio na cztery głośniki
Mikrofony
 • Dwa mikrofony do rozmów, rejestrowania dźwięku i tworzyw video


Lokalizacja:

 • Kompas cyfrowy
 • Wi-Fi
 • Mikrolokalizacja iBeacon
Czujniki
 • Touch ID
 • Żyroskop trójosiowy
 • Przyspieszeniomierz
 • Barometr
 • detektor oświetlenia zewnętrznego
Touch ID
 • Odblokowywanie iPada
 • Ochrona informacji osobowych w aplikacjach
 • style="font-size: 12pt; font-family: "Times New Roman",serif;" lang="EN-US">Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

Zasilanie i bateria iPad Pro 10,5 cala zastosowana bateria litowo-polimerowa o obszerności 30,4 Wh (do wielokrotnego ładowania)

 • Do 10 godzin przeglądania Internetu poprzez sieć Wi-Fi, oglądania filmów albo słuchania muzyki
 • Ładowanie poprzez zasilacz lub kabel USB podłączony do komputera


Wbu­dowane aplikacje

 • Aparat
 • fotografie
 • Wiado­mości
 • FaceTime
 • Mail
 • Muzyka
 • Safari
 • Mapy
 • Kalendarz
 • iTunes Store
 • App Store
 • Notatki
 • Kontakty
 • iBooks
 • Dom
 • Przy­po­mnie­nia
 • Zegar
 • wideo
 • Photo Booth
 • Podcasty
 • Znajdź mój iPhone
 • Moi znajomi
 • iCloud Drive
 • Pliki
 • gratisowe aplikacje Apple
 • Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand i iTunes U są fabrycznie zainstalowane na iPadzie.
 • Pages
 • Numbers
 • Keynote
 • iMovie
 • GarageBand
 • iTunes U
 • Apple Store
 • Remote
 • Nagrania
 • Klipy
 • Swift Playgrounds

oczekiwania systemowe

 • Apple ID (wymagany do obsługi niektórych funkcji)
 • Dostęp do Internetu

Oprogramowanie wymagane do synchronizacji z iTunes na komputerach Mac i PC:

 • Mac: OS X 10.9.5 lub nowsza wersja
 • PC: Windows 7 lub nowsza wersja
 • iTunes 12.5 albo nowsza wersja

Języki Obsługiwane języki angielski (Australia, USA, znaczna Brytania), arabski, chiński (uproszczony, konwencjonalny, klasyczny – Hongkong), chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski (Francja, Kanada), grecki, hebrajski, hindi, hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski iPad Pro

 • wyświetlacz Retina 10,5
 • Do 10 godzin pracy na baterii
 • Do 512 GB pamięci masowej