- taca czarna, club marki Wmf promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem - taca czarna, club marki Wmf oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 395.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
WMF Club - Taca czarna
395.00
Dla Domu
Wmf - taca czarna 54 x 32cm - czarny
409.00
Barokko.pl
Taca do serwowania club czarna
409.00
FabrykaForm.pl
WMF Club - Taca czarna z podstawą
569.00
Dla Domu

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Tace i patery

Opis

Taca czarna Club, niemieckiej firmy WMF. Taca konieczna jest w każdym domu. Nieważne, czy przenosimy z kuchni do sypialni śniadanie do łóżka bliskiej osobie, czy też transportujemy kilka filiżanek z herbatą dla gości.

Aby uniknąć biegania do kuchni i z powrotem po każdą kolejną filiżankę, talerzyk czy również łyżeczkę, warto posiadać w domu tacę z serii Club, której spora powierzchnia pozwoli przenieść jednocześnie niemało komponentów.

Jej wytworny wygląd powoduje,doskonale zespoi się do każdej sytuacji – choćby kiedy w odwiedziny przyjdą najbardziej wysmakowani goście. Komfortowe uchwyty przymocowane do tacki sprawiają, iż nigdy nie wyślizgnie nam się z rąk i pewnie doniesiemy ją na miejsce, natomiast połączenie ręcznie malowanego drewna ze stalą nierdzewną dodaje tacy oryginalnego uroku.

Mycie w zmywarce: nie, Kolor: czarny, rozmiary: 54 x 32 cm, Materiał: Cromargan® polerowana stal nierdzewna 18/10, drewno malowane, Gwarancja: 2 lata. ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY