Tarcza listkowa Condor 125 mm granulacja 40 (5902143112259) promocja 2024

Cena10.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:CONDOR
Kategoria:Tarcze do cięcia
Średnica tarczy 125 mm

Opis

Tarcza listkowa to akcesorium asygnowane do szlifierek kątowych – prosto zespoisz ją do swego modelu. Przyda Ci się w warsztacie, zakładzie przemysłowym czy w trakcie remontu, a także budowy. Przy pomocy takiej tarczy listkowej obrobisz zróżnicowanego typu metale – równocześnie twarde, jak i miękkie, a także drewno i tworzywa sztuczne.

Ten towar to specjalna nakładka szlifierska, która umożliwi Ci realizowanie rozmaitych prac związanych z wykańczaniem powierzchni. Taka tarcza listkowa znajduje wykorzystanie jednocześnie w rękach profesjonalistów, jak i amatorów, dlatego wykorzystasz ją z powodzeniem w warsztacie bądź zakładzie przemysłowym oraz do remontowania swego mieszkania czy nawet niedużego majsterkowania.

Model ten poradzi sobie z obróbką materiałów zarówno niezwykle twardych, jak: stal nierdzewna czy żelazo, jak i ascetycznców miękkich, takich jak: aluminium, drewno i tworzywa nienaturalne. Taką tarczę listkową wykorzystasz do wygładzania krawędzi, szlifowania i zdzierania szwów spawalniczych oraz usuwania starych powłok farb i rdzy.

Umożliwi Ci ona w dodatku wykańczanie wszelakich powierzchni.