Condor Tarcza listkowa 125 mm granulacja 80 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:CONDOR
Kategoria:Tarcze do cięcia
Średnica tarczy 125 mm

Opis

Ten typ produktu to akcesorium, które wykorzystasz podczas pracy remontowych, budowlanych i wykończeniowych – pasuje on jako nakładka do szlifierki kątowej. Za pomocą tej tarczy listkowej wykonasz obróbkę zróżnicowanych materiałów – równocześnie twardych, jak i miękkich – stali, drewna i tworzywa sztucznego, dlatego ma ona pokaźne wykorzystanie i przyda się w warsztacie lub zakładzie przemysłowym.

Akcesorium to stanowi nakładkę na szlifierkę kątową, dlatego z łatwością zintegrujesz je do swego modelu tego elektronarzędzia i wykorzystasz do różnorodnych prac. Tarcza listkowa jest typym ściernicy, za pomocą której wykonasz obróbkę metali twardych i miękkich oraz takich materiałów, jak drewno czy plastik.

nadaje się do szeroko pojętego szlifowania – zedrzesz i wygładzisz nią szwy spawalnicze, ukosujesz krawędzie, pozbędziesz się starych powłok z powierzchni, a także usuniesz z nich rdzę. Ta tarcza listkowa posiada średnią granulację, co pozwoli Ci użyć ją do pokaźniejszych nierówności czy komponentów.

dzięki czemu, że została skonstruowana warstwowo, charakteryzuje się udoskonaloną sprawnością i trwałością aniżeli zwykły krążek do szlifowania, wykonany z płótna ściernego.