Tarcza ścierna listkowa 115 mm, P 80 CONDOR CON-RTS-1108 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:CONDOR
Kategoria:Tarcze do cięcia
Średnica tarczy 115 mm

Opis

Akcesorium to stosuje się podczas najróżniejszych prac związanych z obróbką twardych i miękkich materiałów budowlanych – w zakładzie przemysłowym czy w trakcie remontu i budowy. Taka tarcza listkowa może być nałożona na szlifierkę kątową, przy której użyciu wygładzisz spawy, nadasz pożądany zarys krawędziom i wyeliminujesz farbę czy rdzę z danej powierzchni.

Ten artykuł to akcesorium, które mocuje się na szlifierkę kątową – prosto zespoisz go do swego rodzaju elektronarzędzia. Tarcza listkowa to wariant ściernicy, która umożliwi Ci pracę w metalu oraz miękkich materiałach budowlanych.

Za jej pomocą wykonasz obróbkę stali rdzewnej i rdzoodpornej, aluminium, drewna, a nawet plastiku i innych tworzyw sztucznych. Tarcza w przystępnym tutaj modelu przyda Ci się do ukosowania i ogradowania krawędzi, zdzierania i szlifowania szwów spawalniczych, a także usuwania starych powłok – na przykład zróżnicowanych rodzajów farb, a także rdzy.

Taki artykuł może znaleźć zastosowanie w trakcie wykańczania powierzchni – w warsztatach oraz zakładach przemysłowych oraz w czasie prac remontowych i budowlanych.