Wmf - profi plus tarka kuchenna z drobnymi oczkami długość: 25 cm promocja 2019

Cena166.47
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Tarki

Opis

poręczne, postępowe i designerskie. Takie właśnie są akcesoria Joseph Joseph. Angielska producent działa już od 2003 r. Dzięki progresywnym rozwiązaniom i kolorowym, praktycznym projektom bracia Joseph nad wyraz błyskawicznie zyskali sławę.

Ich oryginalne naczynia i narzędzia kuchenne usprawniają gotowanie i utrzymanie porządku w kuchni. Segregacja śmieci czy ekonomiczne przechowywanie żywności to nie problem. Zabawne gadżety podkładki, deski, dozowniki….

Wszystko to i pokaźnie więcej odnajdziesz w naszym sklepie. Udanych zakupów!seria Intelligent Waste dedykowana jest do segregacji. Dzięki innowacyjnym, wielofunkcyjnym pojemnikom możesz zaplanować swoje wnętrze.

To ergonomiczne, praktyczne i z zasady naturalne gadżety. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pojemnik jest wytrzymały na zniszczenia i zniekształcenia. Jego ergonomiczny zarys wpasuje się wszędzie.

Możesz za równo schować go pod zlewem, jak i postawić koło szafki. Ogromną zaletą pojemnika jest pierścień, który podtrzymuje worek. Już nie musisz się martwić o brud i nieprzyjemny zapach w śmietniku.

innowacyjna budowa pokrywy zezwala na oparcie jej o krawędź kompostownika. Pojemnik może w dodatku posłużyć jako schowek na narzędzia kuchenne czy środki czystości. Atrybuty: - rozmiary: 23 x 20 x 16 cm- pojemnik na odpadki naturalne- wyekwipowany w filtr pochłaniający zapachy- uchylna pokrywa- stalowy uchwyt do przenoszenia- gwarantuje cyrkulację powietrza we wnętrzu,zapobiega wydostawaniu się zapachów- można go używać samodzielnie albo w połączeniu z pojemnikami do segregacji (30012, 30013)- myć ręcznie gorącą wodą z mydłem- kolor: grafitowy- materiał: tworzywo sztuczne (polipropylen)- seria: Intelligent Waste- 10 lat gwarancjiKupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl