Alcatel 1X promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Alcatel 1X oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 389.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ALCATEL 1X DUAL SIM NIEBIESKI | BEZ ABONAMENTU | RATY | BEZ SIMLOCKA
389.00
Play.pl
ALCATEL 1X DUAL SIM CZARNY | BEZ ABONAMENTU | RATY | BEZ SIMLOCKA
389.00
Play.pl

Parametry

Producent:Alcatel
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.4 "
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Aparat przedni 5 Mpx
Komunikacja WiFi, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

GŁĘBIA WYŚWIETLACZA FULLVIEW 18:9 Doceń wyświetlacz 5,3'' Alcatel FullView 18:9, zapewniający wyrazisty obraz. Dzięki pokaźniejszemu ekranowi, w obudowie o mniejszej powierzchni, telefon komfortowo zmieści się jednocześnie w Twojej dłoni, jak i w kieszeni.

WYSOKIEJ KLASY DESIGN Daj się rozpieścić wysokiej jakości wykończeniu smartfona, które daje przyjemne poczucie luksusu – zamszowa albo satynowa faktura oraz wysmakowany i minimalistycznym design. APARAT NA KAŻDĄ OKAZJĘ zdjęcia są udoskonalone, jeśli się nimi dzielisz.

Przenieś swoje zdjęcia na kolejny poziom i dziel się wspomnieniami, dzięki obustronnemu doświetleniu, trybowi społecznościowemu i niesamowitej rozdzielczości aparatu: Tylny aparat 13 Mpix (interpolowany do 16 Mpix) w wersji z jedną kartą SIM oraz 8 MPix (interpolowany do 13Mpix) w wersji Dual SIM; przedni aparat 5Mpix (interpolowany do 8Mpix).

INSTANT COLLAGE Spraw, aby serie Twoich fotografii stały się dziełem sztuki, dzięki Instant Collage. Wybierz jeden z czterech przystępnych układów, a samoregulujący wizjer pozwoli Ci rewelacyjnie wykadrować każde zdjęcie.

Potem w jednej chwili możesz podzielić się swoim kolażem z przyjaciółmi, bez zapotrzebowania dopełniającej obróbki. PHOTO BOOTH Prywatna fotobudka dla Ciebie i najbliższych. Uchwyć Wasze najlepsze pozy na czterech zdjęciach w trzy sekundy.

dzisiaj nie musisz się ograniczać do przyklejenia ich na lodówce - możesz podzielić się nimi ze wszystkimi przyjaciółmi! SOCIAL SQUARE Tryb Social Square pozwala Ci oglądać i dzielić się zdjęciami zaraz po ich zrobieniu, jednocześnie pozostawiając otwarty podgląd aparatu, dzięki czemu możesz kontynuować fotografowanie.

KOMFORT wykorzystania JEDNĄ RĘKĄ Tryb jednej ręki (One-Handed Mode) gwarantuje, iż wszystkie funkcje aparatu są w zasięgu Twojej rąk. Do uruchomienia aparatu, zmiany jego ustawień, a także luźnego robienia fotografii starczy jeden ruch palca.

Niezależnie od tego, czy jesteś prawo-, lewo- czy oburęczny/a, możesz przypasować ekran do swych potrzeb....