Apple iPhone 15 Pro 128GB promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Apple iPhone 15 Pro 128GB oraz 17 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4479.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium | Darmowa dostawa
4479.00
Sferis.pl
-10%
Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium | Darmowa dostawa
4479.00
Sferis.pl
-10%
Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium | Darmowa dostawa
4479.00
Sferis.pl
-10%
Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium | Darmowa dostawa
4479.00
Sferis.pl
-10%
Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium | Darmowa dostawa
4479.00
Sferis.pl
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan niebieski
4699.00
RTV EURO AGD
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan naturalny
4699.00
RTV EURO AGD
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan naturalny
4699.00
OleOle!
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan biały
4699.00
RTV EURO AGD
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan czarny
4699.00
RTV EURO AGD
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan czarny
4699.00
OleOle!
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan niebieski
4699.00
OleOle!
Apple iPhone 15 Pro 128GB 6,1" 48Mpix Tytan biały
4699.00
OleOle!
Apple iPhone 15 Pro 128GB - Biały tytan
4966.00
Zadowolenie.pl
Apple iPhone 15 Pro 128GB - Czarny tytan
4966.00
Zadowolenie.pl
Apple iPhone 15 Pro 128GB - Błękitny tytan
4966.00
Zadowolenie.pl
Apple iPhone 15 Pro 128GB - Naturalny tytan
4966.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny iOS
Przekątna wyświetlacza 6.1 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2556 x 1179
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 8 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 48 Mpx
Aparat przedni 12 Mpx
Komunikacja WiFi, 3G, LTE, Bluetooth, 5G, NFC
Funkcje dual SIM, odtwarzacz MP3
Liczba rdzeni 6

Opis

iPhone 15 Pro

iPhone.
Tytan w formie.

iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej wykorzystywanego w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.

Tytan wśród metali.

 • Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki temu iPhone Pro jest lżejszy aniżeli kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki.
 • efektowne wykończenie delikatnie szczotkowanej faktury tytanowych obręczy iPhonea to efekt starannej obróbki, piaskowania i polerowania. Jego świeże, zaokrąglone krawędzie i smuklejsze aniżeli kiedykolwiek ramki sprawiają, że jeszcze lepiej leży w dłoni.
 • Do zespolenia tytanowej obręczy z nową wewnętrzną ramą z aluminium wykorzystaliśmy metodę zgrzewania dyfuzyjnego. To nowoczesny, po raz pierwszy zastosowany w branży proces termomechaniczny, z niewiarygodną siłą łączący metale.
 • Wewnętrzną ramę wykonaliśmy z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu. Pozwoliło to rozszerzyć ogólny udział tworzyw odzyskanych w produktach Apple i zbliżyło nas do osiągnięcia celów klimatycznych na 2030 rok.

Do trzech razy twarda sztuka.
konkretna tytanowa obudowa. Ultrawytrzymałe szkło z tyłu. A z przodu supertwarda powłoka Ceramic Shield.

niepodatny na wpływy.
iPhone jest niewrażliwy na zachlapania, wodę i pył. Uff.

Światły ekran.

 • iPhone 15 Pro ma progresywny wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion, która podkręca częstotliwość odświeżania do 120 Hz, gdy grafika ma powalać jakością. A kiedy nie ma takiej potrzeby, samoczynnie zwalnia, oszczędzając baterię.
 • Dzięki Dynamic Island nie przeoczysz alertów ani wydarzeń na żywo, choćby kiedy absorbuje Cię coś innego. Możesz na przykład namierzyć nadjeżdżającą pizzę albo sprawdzić status lotu lub minutnik. Jednym rzutem oka.
 • Na niegasnącym wyświetlaczu ogarniesz zawartość ekranu blokady jednym spojrzeniem. Nie ruszasz choćby palcem, a wszystko wiesz. Kiedy tylko odłożysz iPhonea ekranem w dół albo schowasz go do kieszeni, inteligentne algorytmy wyłączą wyświetlacz, aby ograniczyć zużycie energii.

Tryb czuwania. Gotowość na poziomie.
W nowym trybie czuwania iPhone wyświetla informacje na pełnym ekranie, więc jednym spojrzeniem odczytasz je choćby z obszerniejszej odległości. Starczy, że ustawisz ładowane urządzenie w poziomie, a zobaczysz na nim godzinę, ulubione fotografie i widżety. Ekran nie zgaśnie. Dopiero w nocy samoczynnie przyciemni się, aby nie zakłócać Twojego snu.

Czip A17 Pro.
Kolosalny bonus dla graczy.

 • Oto i on. Najradykalniej przeprojektowany układ graficzny w historii Apple. Czip A17 Pro jest klasą sam dla siebie. Dzięki niemu iPhone ma nieprzeciętną jak dotąd produktywność grafiki.
 • Gry przenośne wciągają bez reszty zdumiewająco szczegółowymi środowiskami i realniejszymi postaciami. A szybkość A17 Pro, najszybszego i najoszczędniejszego energetycznie czipa w branży, robi piorunujące wrażenie.
 • iPhone 15 Pro po raz pierwszy wykorzystuje sprzętowe przyspieszenie ray tracingu, choćby czterokrotnie szybsze od akceleracji opartej na oprogramowaniu. W wyniku czego grafika jest płynniejsza, a oświetlenie realistyczne.
 • Funkcja MetalFX Upscaling łączy możliwości GPU i systemu Neural Engine, które wspólnie pracują na wysoką rozdzielczość grafiki przy pokaźnie mniejszym zużyciu energii. Możesz więc grać, i grać, i grać.

Aparat, który w mig chwyta Twoje najśmielsze wizje.
Niebywałe możliwości najpotężniejszego systemu aparatów w historii iPhonea od wyjątkowo elastycznych opcji kadrowania po bardzo wyrafinowane portrety są teraz na usługach Twojej wyobraźni.
W iPhonie 15 Pro masz do wyboru niemało ogniskowych. To jak siedem zawodowych obiektywów w Twojej kieszeni.

Aparat 48 MP. Megamoc.
nowoczesna matryca w technologii czteropikselowej w pełni wykorzystuje możliwości 48 megapikseli. Dopasowuje się do tego, co fotografujesz, a Ty możesz robić fenomenalnie szczegółowe fotografie w słabym oświetleniu. Albo przybliżać fotografowane obiekty dodatkowym zoomem 2x.

Nowy Photonic Engine łączy
Nowy Photonic Engine łączy najwyższej jakości piksele ze zdjęcia o superwysokiej rozdzielczości z drugim obrazem zoptymalizowanym pod kątem światła. W wyniku czego codzienne fotografie są bogatsze w szczegóły i samoczynnie rejestrowane w rozdzielczości 24 MP dwa razy wyższej niż dotychczas.

Kiedy zależy Ci na uchwyceniu szczegółów, masz do wyboru więcej zawodowych rozwiązań.
HEIF 48 MP daje Ci czterokrotnie wyższą niżeli wcześniej rozdzielczość w formacie gotowym do udostępniania. A ProRAW 48 MP skrupulatną kontrolę nad kolorem, detalami i zakresem dynamicznym.

Główny obiektyw? Subiektywna sprawa.
Możesz teraz wybrać domyślny obiektyw aparatu głównego, jaki Ci akurat nadaje się 24 mm, 28 mm lub 35 mm. A jeśli zechcesz go zmienić, niepotrzebna Ci będzie torba ze sprzętem. Oto moc fotografii obliczeniowej.

Portrety podkręcone.
Photonic Engine wydobywa z portretów wszystko, co najlepsze. A potężnie? błyskotliwe szczegóły i naturalne odcienie przy zerowym opóźnieniu migawki i choćby dwukrotnie udoskonalonej produktywności w słabym świetle.

 • teraz możesz rozruszać portrety, zmieniając je w fotografie Live Photo.
 • W trybie Portret ciągłym zoomem płynnie przybliżać fotografowane obiekty.
 • A ostrość przenosić z jednego obiektu na drugi już po zrobieniu fotografie.

W ciemności
dzieje się magia.

 • Photonic Engine poprawia nie tylko portrety. Dzisiaj w trybie Noc obiekty fotografowane w ciemnym otoczeniu zobaczysz wyraźniej i w szerszym zakresie dynamicznym.
 • Kiedy światło jest intensywne lub nierównomierne, najnowszy Inteligentny HDR optymalizuje wygląd równocześnie obiektów na pierwszym planie, jak i samego tła. W efekcie robisz zdjęcia o błyskotliwych kolorach i z naturalniejszymi odcieniami skóry.
 • Przedni aparat TrueDepth też korzysta z najnowszego Inteligentnego HDR, trybu nocnego i ulepszeń trybu portretowego. Dlatego na selfie wyjdziesz zjawiskowo.

Stabilizacja. Zbliżenie.
Przeostrzenie. Cięcie.

Tryb Filmowe samoczynnie przenosi ostrość na najważniejszy obiekt w kadrze. A nowy 2-krotny zoom jakości optycznej to mistrz przyciągających uwagę zbliżeń. Aplauz gwarantowany. Natomiast tryb Akcja pozwala ustabilizować mocno poruszone ujęcia z ręki.

Pro video.
dzisiaj jeszcze bardziej.

 • Nowa funkcja kodowania Log poszerza możliwości formatu ProRes, gwarantując większą swobodę i elastyczność w tworzeniu efektów wizualnych oraz w trakcie gradingu barw w postprodukcji.
 • iPhone 15 Pro to także pierwszy smartfon obsługujący ACES Academy Color Encoding System używany na całym świecie kanon zarządzania kolorem w wielkich produkcjach. Do dzieła, filmowcy.

Rejestracja video przestrzennego debiutuje na iPhonie.

 • Nagrywaj wideo przestrzenne iPhonem 15 Pro i ponownie przeżywaj magiczne momenty na Apple Vision Pro.
 • wideo przestrzenne ożywia wspomnienia. Utrwalisz je na video 3D zaawansowanym aparatem głównym lub ultraszerokokątnym iPhonea 15 Pro. A na Apple Vision Pro przeżyjesz je raz jeszcze.

Tetrapryzmat.
Przewodnik światła.

 • Pod obiektywem umieściliśmy tetrapryzmat ultranowoczesną, złożoną szklaną strukturę, która czterokrotnie odbija wiązkę światła. Dzięki temu pokonuje ono dłuższą drogę w tej samej przestrzeni, tworząc nową ogniskową do dalekosiężnych zbliżeń
 • Tetrapryzmat wspomaga prekursorski, poruszający się we wszelkich trzech płaszczyznach moduł OIS 3D z automatyczną stabilizacją matrycy i autofokusem. To nasz najbardziej zaawansowany system stabilizujący, który wykonuje dwa razy więcej mikrokalibracji niż jego poprzednik.

Zbliżenia w szerszym kontekście.
nowe, wykorzystujące inteligentną stabilizację obrazu okienko kontekstowe pomaga w lepszym kadrowaniu ujęć robionych przy użyciu zoomu. Korzystnie się składa, bo masz teraz do dyspozycji nawet 25-krotny zoom cyfrowy.

Przycisk czynności. Wprowadza w czyn.

 • Nowy przycisk czynności prowadzi na skróty do Twojej ulubionej funkcji. Wybierz, co chcesz nim aktywować, a potem po prostu naciśnij i przytrzymaj, żeby zadziałał.
 • Przycisk czynności jest domyślnie ustawiony na przełączanie między dzwonkiem i wyciszeniem. Jeśli przypiszesz mu inną czynność, iPhonea wyciszysz w Centrum sterowania lub automatycznie ustawisz tryb cichy za pomocą filtrów trybu skupienia.
 • Przycisk czynności jest za każdym razem gotowy. Możesz włączyć nim aparat, żeby pstryknąć spontaniczne selfie. Nagrać szybką notatkę głosową. A choćby wybrać skrót, który uruchomi połączoną z nim apkę albo sekwencję poleceń, na przykład włączy światła w salonie, a zaraz potem muzykę.

Gigostradadla gigabitów.

 • iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone obsługujący kanon USB 3. Efekt? Ogromny skok prędkości transferu i obszerniejsza aniżeli kiedykolwiek efektywność podczas wykonywania fachowych zadań.
 • świeże złącze USBC pozwala ładować Maca lub iPada przy pomocy tego samego przewodu, którym ładujesz iPhonea 15 Pro. Czas wyplątać się z kabli.
 • świeże WiFi 6E nawet dwukrotnie przyspiesza transfer bezprzewodowy. Dlatego przesyłanie i pobieranie plików jest błyskawiczne.

Szukasz kogoś na zatłoczonym dworcu albo w parku pełnym ludzi?

 • Dzięki funkcji Znajdowanie dokładne w apce Znajdź nie musisz już wytężać wzroku.
 • Znajdowanie precyzyjne wykorzystuje możliwości nowego czipa ultraszerokopasmowego drugiej generacji i ma trzy razy pokaźniejszy zasięg, żeby pokierować Cię prosto do szukanej osoby.
 • Kiedy chcesz wykorzystać Znajdowania skrupulatnego, starczy, iż Twoi znajomi z iPhonem 15 albo iPhonem 15 Pro udostępnią Ci swoją lokalizację przy pomocy apki Znajdź. Danymi o położeniu nie muszą dzielić się z nikim innym. To proste i bezpieczne.

USB-Cacy.

 • Możesz teraz podłączać sprzęt USBC, na przykład zewnętrzne napędy i pamięci masowe, wyświetlacze 4K czy mikrofony. A także ładować Apple Watch lub AirPods z baterii iPhonea.
 • Baterię naładujesz do 50% w około 30 minut sprzedawanym oddzielnie zasilaczem USB-C o mocy 20 W.

Wymieniaj dyski. I kręć dalej.
iPhone 15 Pro pozwala rejestrować wideo ProRes bezpośrednio na zewnętrznej pamięci masowej, a w razie zapotrzebowania szybko zmienić dysk i płynnie kontynuować filmowanie. Marzą Ci się hollywoodzkie ujęcia w zwolnionym tempie? teraz zarejestrujesz wideo ProRes 4K z częstością 60 kl./s na zewnętrznym dysku SSD.

Łączność bez kompromisów.

 • WiFi 6E to najszybsze WiFi dostępne w iPhonie. Odczujesz wyraźną różnicę.
 • eSIM to świetny kompan podróży. Starczy, iż przed wyjazdem aktywujesz kartę eSIM dla kraju, który odwiedzasz. Możesz to też zrobić po dotarciu na miejsce.
 • 5G to ultraszybkość. Możesz więc prowadzić rozmowy FaceTime w wysokiej jakości, ekspresowo pobierać spore pliki albo prowadzić rozgrywki multiplayer w grach na żywo. Nawet w podróży.
 • iPhone 15 Pro ma protokół radiowy Thread, który pozwala na bezpośrednie sterowanie zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu.

Bateria do Pro zadań.

 • Mimo całej masy nowych zaawansowanych funkcji bateria iPhonea 15 Pro wciąż zapewnia mu energię na cały dzień.
 • choćby 23 godziny odtwarzania wideo na iPhonie 15 Pro
 • Do prędkiego, komfortowego ładowania bez przewodów użyj ładowarki MagSafe
 • iPhone 15 Pro odtwarza wideo choćby o 6 godzin dłużej niżeli iPhone 12 Pro

iPhone na pomoc.
Na iPhonie działa Wykrywanie wypadków, kluczowa funkcja bezpieczeństwa, która ratuje życie.

Wykrywanie wypadków.

 • Gdy jedziesz samochodem, iPhone potrafi rozpoznać poważne zderzenie i wezwać służby ratunkowe, gdy Ty nie możesz.
 • zastosowane czujniki i innowacyjne algorytmy do analizy ruchu rozpoznają oznaki zderzenia, w tym nagłe zmiany prędkości i kierunku albo skoki ciśnienia w środku pojazdu po uruchomieniu poduszek powietrznych.
 • Następnie iPhone dzwoni pod 112 i oznajmia Twoje kontakty alarmowe. A skrupulatny GPS o podwójnej częstotliwości pozwala dokładnie namierzyć Twoje położenie.
 • iPhone lokalizuje wypadki, opierając się na ponad milionie godzin danych z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

Zaprojektowany,
żeby niejedno zmienić.

Co ważne dla Ciebie, jest ważne również dla Apple. Od funkcji broniących prywatność, które dają Ci pokaźniejszą kontrolę nad Twoimi danymi. Poprzez powiększone użycie tworzyw z recyklingu, by minimalizować wpływ na środowisko. Po zaimplementowane ułatwienia, dzięki którym iPhone jest przystępny dla wszystkich.

 • Wewnętrzna rama strukturalna iPhonea 15 Pro jest wytwarzana z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu
 • Apka Zdrowie pozwala prosto korzystać z danych zdrowotnych i fitnessowych oraz bezpiecznie udostępniać je bliskim i lekarzom oraz w innych apkach.
 • Cyfrowe klucze są oryginalne i mogą zastąpić hasła w aplikacjach i na stronach internetowych. Do uwierzytelnienia wystarczy Touch ID lub Face ID. To proste i bezpieczne.
 • udoskonalone oglądanie prywatne w Safari blokuje okna oglądarki, jeśli nie są stosowane, uniemożliwia wczytywanie składników śledzących i likwiduje śledzące adresy URL.

obszerny krok po nieznaczny ślad.
iPhone 15 Pro posiada więcej tworzyw z recyklingu aniżeli jakikolwiek iPhone w historii:

 • 100 procent kobaltu w baterii pochodzi z recyklingu
 • 100 procent złota użytego w złączu USB-C pochodzi z recyklingu
 • 100 procent folii miedzianej w ładowarce indukcyjnej MagSafe pochodzi z recyklingu
 • Opakowanie iPhonea jest teraz produkowane w 99 procentach z włókien, w tym z włókien drzewnych pochodzących w 100 procentach z recyklingu lub odpowiedzialnej gospodarki leśnej. I wciąż nie owijamy pudełka plastikiem.
 • Nasze sklepy, biura i centra przetwarzania danych osiągnęły już neutralność węglową. Do 2030 roku dotyczyć to będzie też naszych produktów. Używając ich, ograniczysz więc także swój ślad węglowy.

iOS 17.
Podkoloruj.
Ponaklejaj. Podaj dalej.

 • Plakat kontaktu. Możesz przygotować plakat, który będzie pokazywać się Twoim kontaktom, kiedy do nich dzwonisz. Umieść w nim ulubiony obrazek lub Memoji, użyj najładniejszej czcionki. Tak powstanie Twoja spersonalizowana telefoniczna wizytówka.
 • NameDrop. Chcesz wymienić z kimś dane kontaktowe? wystarczy, iż przybliżysz iPhonea do iPhonea drugiej osoby. Obie strony mogą wybrać, co skrupulatnie chcą udostępnić, i natychmiast wymienić się informacjami.
 • Naklejki Live Stickers. Dotknij i przytrzymaj obiekt na zdjęciu, żeby wyciąć go z tła i utworzyć naklejkę, a potem dodaj efekty takie jak Puffy lub blask. Albo zmieniaj zdjęcia Live Photo w pełne energii animowane naklejki.

Zgodne pary.
iPhone i Mac

Na połączenia i wiadomości, które przychodzą na iPhonea, możesz reagować bezpośrednio z Maca. Jeśli masz koło siebie oba urządzenia, przekopiujesz obrazy, filmy i tekst z iPhonea i przekleisz je do innej apki na Macu. A z iCloud masz dostęp do ulubionych plików równocześnie na iPhonie, jak i na Macu.

iPhone i Apple Watch

Nie możesz znaleźć iPhonea? Najnowsze modele Apple Watch pokażą Ci orientacyjny kierunek, w jakim należy pójść, by znaleźć urządzenie, i oszacują odległość, która Cię od niego dzieli. Jeśli chcesz zrobić iPhonem zdjęcie grupowe, dołącz do reszty osób i użyj Apple Watch jako wizjera, by cyknąć fotk. A jeśli odbierzesz połączenie za pomocą Apple Watch, możesz przenieść rozmowę na iPhonea stuknięciem w jego ekran.

iPhone i AirPods
AirPods i iPhonea zjednoczysz w parę jednym stuknięciem. Uszy z kolei będą Ci wdzięczne za Dźwięk adaptacyjny. Funkcja ta poprzez cały dzień samoczynnie dostraja stopień kompensowania hałasu do zmian otoczenia i Twoich interakcji.EAN: 0195949019036
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MTV03PX/A
Model: iPhone 15 Pro
Transmisja informacji: LTE
Sieć GSM: 850 MHz
Sieć UMTS: 2100 MHz
Sieć LTE: 3500 MHz
Obsługa 5G: Tak
Rozdzielczość: 2556 x 1179
Pozostałe cechy wyświetlacza: Dynamic Island Niegasnący ekran technika ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz technologia HDR True Tone znaczna gama kolorów (P3) Haptic Touch Kontrast 2 000 000:1 (przeważnie) Jasność maks. 1000 nitów (przede wszystkim); jasność szczytowa 1600 nitów (HDR); jasność szczytowa 2000 nitów (w plenerze) powłoka oleofobowa wytrzymała na odciski palców Jednoczesne wyświetlanie danych w wielu językach i zestawach znaków
Pozostałe informacje o procesorze: Czip A17 Pro nowe 6rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami gwarantującymi sprawność i 4 rdzeniami energooszczędnymi świeże 6rdzeniowe GPU Nowy 16rdzeniowy system Neural Engine
Pamięć wewnętrzna: 128 GB
Czytnik kart pamięci: Nie
standard pamięci SD / CF: Nie dotyczy
wariant ogniwa: Li-ion (bateria wewnętrzna)
Aparat fotograficzny: Tak
Aparat - Przód: 12 Mpix
Aparat - Tył: 48 Mpix
Aparat - Tył 2: 12 Mpix
Aparat - Tył 3: 12 Mpix
Szczegółowe informacje aparatu: System Pro aparatów: Główny 48 MP: 24 mm, przysłona /1,78, system OIS drugiej generacji z automatyczną stabilizacją matrycy, funkcja 100% Focus Pixels, obsługa fotografii o ultrawysokiej rozdzielczości (24 MP i 48 MP) Ultraszerokokątny 12 MP: 13 mm, przysłona /2,2 i pole widzenia 120°, funkcja 100% Focus Pixels Teleobiektyw 2x 12 MP (obsługiwany poprzez matrycę w technologii czteropikselowej): 48 mm, przysłona /1,78, system OIS drugiej generacji z samoczynną stabilizacją matrycy, funkcja 100% Focus Pixels Teleobiektyw 3x 12 MP: 77 mm, przysłona /2,8, system OIS 3x zoom optyczny (przybliżanie), 2x zoom optyczny (oddalanie), 6x zoom optyczny (pełny zakres) Maks. 15x zoom cyfrowy Możliwość wyboru domyślnego obiektywu (aparat główny) Osłona obiektywu ze szkła szafirowego Adaptacyjny flesz True Tone Photonic Engine Deep Fusion Inteligentny HDR 5 ulepszone portrety z funkcją kontroli punktu i głębi ostrości Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami Tryb Noc Portrety w trybie Noc obsługiwane poprzez skaner LiDAR Panorama (do 63 MP) Style fotograficzne Fotografia makro Apple ProRAW pokaźna gama barw na zdjęciach i Live Photo Korekta soczewki (obiektyw ultraszerokokątny) innowacyjna redukcja efektu czerwonych oczu automatyczna stabilizacja obrazu Tryb fotografii seryjnych Dodawanie geoznaczników do fotografii Zapisywane formaty zdjęć: HEIF, JPEG i DNG
Karta SIM: eSIM
Dual SIM: Tak
GPS: Tak
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Złącza: 1 x USB (Type C)
Ładowanie indukcyjne: Tak
Akcesoria w zestawie: iPhone z systemem iOS 17 przewód USB-C do ładowania (1 m) Dokumentacja
Wysokość: 146.6 mm
Szerokość: 70.6 mm
Głębokość: 8.25 mm
Waga: 187 g
Pozostałe parametry: Face ID: przy użyciu technice rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth Apple Pay: możliwość płacenia iPhonem w sklepach, aplikacjach i internecie przy pomocy Face ID; zatwierdzanie transakcji Apple Pay na Macu