Archos 57S Core promocja 2021

Cena469.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Archos
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.7 "
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Wbudowany aparat cyfrowy 58 Mpx
Komunikacja WiFi, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

Smartfon Core 57S

Chcesz posiadać znaczny lecz nie wielki telefon? Pomimo wielkiego wyświetlacza i dzięki formatowi 18/9, rodzina smartfonów Core S zawiera się w jednej ręce.

Wszystko, czego Ci potrzeba do płynnych działań
Sercem smartfonów Core S jest procesor, który zagwarantuje płynność realizowanych czynności: niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, oglądasz filmy HD, grasz itp. - za każdym razem będziesz potrzebować stosownej mocy. I co więcej? Pamięć 16 GB z możliwością rozbudowy do 128 GB z kartą microSD dla wszystkich multimediów lub możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM.

wytworzony dla Ciebie - Android Nougat
Pełen wielozadaniowość. Android 7.0 Nougat pozwala na korzystanie z dwóch programów jednocześnie. Ponadto, funkcja Doze wykrywa, kiedy urządzenie nie jest konieczne choćby, gdy jesteśmy w ruchu. W ten sposób smartfon/tablet będzie zużywał jeszcze mniej energii. Co więcej, z poziomu ekranu powiadomień można wykonywać też proste akcje, takie jak wysłanie lajka lub odpisanie na wiadomość. W ten sposób można chociażby korzystać z Facebook Messengera, a także aplikacji do wiadomości SMS. W Androidzie Nougat prędkie, dwukrotne dotknięcie kwadracika zezwala na przełączanie się między ostatnio użytkowanymi aplikacjami. To znacząco przyspiesza pracę.