Archos Diamond Gamma promocja 2021

Cena799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Archos
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.5 "
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Aparat przedni 5 Mpx
Komunikacja WiFi, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

Smartfon Diamond Gamma

wyświetlacz 5,5" IPS

wyjątkowy, 5,5" ekran IPS HD (1280 x 720) w ARCHOS Diamond Gamma jest idealny do przenośnego surfowania w sieci.

Ośmiordzeniowy procesor
8-rdzeniowy skuteczny procesor ARCHOS Diamond Gamma, zezwala na płynną i zrównoważoną wielozadaniową pracę.

Możliwości 4G/LTE
Doświadcz szybszego mobilnego oglądania na ARCHOS Diamond Gamma dzięki modułowi 4G/LTE - najszybszemu sposobowi na dostęp do treści online.

Przedni i tylni aparat
Uchwyć to, co jest dla Ciebie ważne z przednią kamerą 5MP oraz tylną 13MP.

3GB RAM
Od gry do oglądania video, 3GB zaspokoi Twoje kryteria.

Android 7.0 Nougat
ARCHOS Diamond Gamma działa w oparciu o czysty system Android 7.0 Nougat, co rozszerza jego produktywność, prędkość i płynność pracy.

Jasne i ostre zdjęcia
Tylny aparat 13MP ARCHOS Diamond Gamma wykorzystuje PDAF z szybką migawką 0.2 sekundy i ręczną technologią stabilizacji obrazu, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnego ujęcia. Dzięki technice procesowania obrazu NeoVision 6 uzyskujesz konkretny, wielofunkcyjny aparat fotograficzny z mnóstwem rozmaitych funkcji i filtrów. Przedni aparat 5MP także sprawi Ci sporo radości, np. Dzięki funkcji Autoportret.

Wysoka sprawność
Dzięki 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci i procesorowi Qualcomm Snapdragon 435, ARCHOS Diamond Gamma gwarantuje wyśmienitą obsługę, niezależnie od tego, czy uruchamiasz 10 aplikacji, czy jedynie 1. Dzięki baterii 3000 mAh możesz być pewien, że wszystkie Twoje aplikacje i gry będą działać płynnie, bez opóźnień. Nie musisz się obawiać, iż nie masz pod ręką ładowarki.

Niesamowity wyświetlacz
Dzięki ekranowi 5,5" IPS HD ARCHOS Diamond Gamma, oglądanie filmów, seriali czy robienie i oglądanie zdjęć już zawsze będzie dla Ciebie przyjemnością. Ciesz się płynną nawigacją po szkle 2.5D i odkryj nowy sposób korzystania z jego krawędzi przy pomocy dedykowanych gestów: przesuwaj w górę/w dół/powtarzaj, aby uzyskać udoskonalone wrażenia w trakcie pracy wielozadaniowej, kliknij podwójne, by powrócić, itp...

Z myślą o Tobie
Nowy interfejs ARCHOS Diamond Gamma, nubia UI 5.0, jest dzisiaj szybszy i łatwiejszy w użyciu aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Lepszy interfejs aplikacji łączy w sobie prostotę z niesamowicie kolorowym wzornictwem, dzięki temu możesz posiadać bardziej intuicyjne i piękne wrażenia. Wszystko to zaprojektowane dla Ciebie, ponieważ bierze pod uwagę także twoje nawyki i wspomnienia.