Honor 8A promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Honor 8A oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Honor 8A (złoty)
549.00
RTV EURO AGD
-31%
Honor 8A (złoty)
549.00
OleOle!
Smartfon HONOR 8A 3/32GB Złoty DARMOWY TRANSPORT
549.99
ELECTRO.pl
Smartfon HONOR 8A 3/32GB Czarny DARMOWY TRANSPORT
549.99
ELECTRO.pl
Smartfon HONOR 8A 3/32GB Czarny
549.99
Media Expert
Smartfon HONOR 8A 3/32GB Złoty
549.99
Media Expert
Smartfon HONOR 8A Czarny
599.00
MediaMarkt.pl
Honor 8A, 3 GB/64 GB, Black
719.00
Mall.pl
Honor 8A, 3 GB/64 GB, Blue
719.00
Mall.pl
Honor 8A (niebieski)
719.00
RTV EURO AGD
Honor 8A (niebieski)
799.00
OleOle!

Parametry

Producent:Honor
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Pełny ekran o przekątnej 6,09"

 • typowy dla flagowców wyświetlacz o przekątnej 6,09 cala z wcięciem w zarysie kropli rosy. Wynoszący 87% stosunek wielkości ekranu do pokrywy osiągnięto dzięki nad wyraz cienkiej ramce pokrywającej trzy krawędzie urządzenia. Ekran z certyfikatem TÜV Rheinland broni wzrok redukując emisję światła niebieskiego, co zniża zmęczenie wzroku w przypadku długookresowego korzystania z urządzenia. Polecenia wydawane gestami palców opracowano pod kątem prostej obsługi jedną ręką.

surowy design i wcięcie w kształcie kropli rosy

 • W górnej krawędzi o szerokości zaledwie 3,2 mm świetnie zintegrowano aparat przedni, sensor światła, czujka zbliżeniowy i słuchawkę. Wykorzystanie wcięcia rodzaju „kropla rosy" powoduje, iż wcięcie zajmuje o 71,1% mniej miejsca w porównaniu do tradycyjnych wcięć. Obsługiwana choćby w ciemności funkcja odblokowania za pomocą twarzy skrupulatnie identyfikuje 1024 charakterystyczne punkty twarzy.

wyjątkowa obudowa o podwójnej fakturze

 • Design HONOR 8A nawiązuje do smartfonów w tradycyjnej obudowie o podwójnej fakturze i gładkich wielowarstwowych powierzchniach. Jednocześnie jest to progresywne urządzenie do komunikacji i dzieło sztuki. Cztery popularne barwy trafią w gusta najróżniejszych odbiorców.

8-rdzeniowy, produktywny procesor

 • 8-rdzeniowy procesor MT6765 o wysokiej częstotliwości taktowania do 2,3 GHz zapewnia spory zakres funkcjonalności, a flagowa technika przetwarzania 12 nm gwarantuje niskie zużycie energii.

świetna głośność. Solidny głośnik mieszczący się w kieszeni

 • Cieszące się zachwytm sprawne głośniki zaimplementowane w poprzednikach modelu HONOR 8A doczekały się modernizacji. Zespół membrany zamontowano w wielkim zagłębieniu na podwójnym zawieszeniu i połączono z nowym, wysokowydajnym głośnikiem SmartPA, uzyskując 30-procentowy wzrost mocy w porównaniu z głośnikami poprzedniej generacji.

Bezprzewodowe radio FM — dostęp do bogatej zawartości w dowolnym momencie z każdego miejsca

 • zastosowane radio FM pozwala cieszyć się wiadomościami i muzyką bez połączenia kablowego i komórkowej transmisji danych.

Aparat 13 MP z obiektywem o niskiej przysłonie zapewnia rewelacyjną jakość nocnych fotografii

 • Aparat tylny o rozdzielczości 13 MP z obiektywem o przysłonie f/1,8 wpuszcza więcej światła, umożliwiając robienie genialnych fotografii nocnych i wykorzystanie efektu bokeh w tle. Aparat przedni o rozdzielczości 8 MP pozwala korzystać z trybu upiększania selfie, takchoćby przypadkowe fotografie wychodziły znakomicie.

Obsługa dwóch kart SIM i gniazdo microSD. Niezrównana funkcjonalność

 • Gniazdo z obsługą dwóch kart SIM i gniazdo microSD pozwalają obsługiwać połączenia VoLTE w jakości HD. Obie karty SIM i karta microSD mogą działać równocześnie. Urządzenie obsługuje do 512 GB pamięci zewnętrznej, co pozwala łatwo zapisać choćby 10 000 utworów bez utraty jakości.

Cały dzień wykorzystywania dzięki baterii 3020 mAh

 • zastosowana bateria o pojemności 3020 mAh współpracująca z produktywnym procesorem w technice 12 nm i inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii systemu EMUI umożliwia swobodne korzystanie z urządzenia poprzez cały dzień.

EMUI 9.0: nowy system dla nowego telefonu

 • Zoptymalizowany system operacyjny EMUI 9.0 oparto na najnowszej wersji systemu Android 9. Algorytmy zarządzające aplikacjami działającymi w tle wzbogacono nienaturalną inteligencją w celu zapewnienia płynnego działania nawet w sytuacji długookresowego użytkowania urządzenia.

bezusterkowość, znakomita jakość

 • Podlegający ścisłym procedurom kontroli jakości telefon HONOR 8A spełnia najmocniej restrykcyjne kryteria nakładane poprzez wewnętrzne testy wytrzymałości urządzeń w wersji 4.1.