Honor 9 promocja 2019

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Honor
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.1 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1920 x 1080
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 64 GB
Pamięć RAM 4 GB
Aparat przedni 8 Mpx
Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, czujnik grawitacyjny, czujnik światła, czujnik efektu halla
Komunikacja WiFi, NFC
Funkcje dual SIM, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 3200 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

Opis
Opis artykułu
DESIGN zniewalający wygląd

TRÓJWYMIAROWE ZAOKRĄGLENIA

NIESAMOWITE RZEMIOSŁO

W NOWYM odcieniu

HARMONIJNE POŁĄCZENIE


Trójwymiarowe zaokrąglenia

obudowa w Honor 9 zachwyci Cię swoim wykończeniem 3D w szykownych kolorach. Krzywa wykończenia uzyskana dzięki procesowi wygięcia grzejnego i lepsza tekstura nano powodują, że Honor 9 zniewala swoim blaskiem.

Niesamowite rzemiosło

Każda warstwa szkła jest przygotowywana z ogromną precyzją i testowana według najwyższych standardów. To właśnie dzięki tej precyzyjności, Honor 9 może szczycić się swym unikatowym wyglądem i zaawansowaną technologią.

Harmonijne połączenie

skrupulatnie wytworzona szklana pokrywa 3D nieprzeciętnie komponuje się z metalicznym, piaskowanym wykończeniem. Honor 9 jest jednoczenie komfortowy w ręku i olśniewający.

APARAT Moc dwóch obiektywów
nowa jakość obrazu

PODWÓJNY APARAT NOWEJ GENERACJI

fotografie NOCNE W WYSOKIEJ JAKOŚCI

DWUKROTNY ZOOM HYBRYDOWY

EDYCJA video


Dwukrotny zoom hybrydowy

Uchwyć każdy detal dzięki podwójnemu zoomowi w aparacie Honor 9.

Dziel się cennymi momentami

Twoje ujęcia nabierają życia dzięki funkcji fotografii w ruchu. Zawsze kiedy robisz zdjęcie, Honor 9 wykonuje 2-sekundowe video dając Ci pogląd tego, co stało się chwilę wcześniej i później. Z nowymi możliwościami w programie do edycji Quik, w kilku kliknięciach przerobisz swoje wideo w dzieło sztuki gotowe do dzielenia ze znajomymi.

DŹWIĘK Marzenie audiofila

HUAWEI HISTEN

WSPÓŁPRACA Z LAUREATEM NAGRODY GRAMMY

CZYSTOŚĆ DŹWIĘKU


Do optymalizacji jakości dźwięku Honor 9 zaprosiliśmy firmę Monster stwarzając Honor Purity equalizer. Pozwala to odtwarzać dźwięk HD z wyjątkową transparentnoscią, kryształowo czystymi wysokimi częstotliwościami i silnym basem, który jednak nie przytłacza muzyki.

skutecznOŚĆ Nic Cię nie powstrzyma

KIRIN 960

EMUI 5.1


prędkie i niezakłócone działanie

Honor 9 to maszyna o niezwykłej efektywności. Dzięki procesorowi Kirin 960, Honor 9 jest o 18% mocniejszy i 180% wydajniejszy w renderowaniu grafiki, co zapewnia Ci prędkie i długofalowe działanie telefonu.

EMUI 5.1

Ujarzmij moc sztucznej inteligencji z EMUI 5.1, która zabezpiecza i alokuje stosowne zasoby pamięci i mocy na podstawie Twoich zwyczajów w wykorzystywaniu telefonu, eliminując przyczyny zwolnień systemu i zwiększając szybkość działania o 20%. Też gry działają płynniej i szybciej na Honorze 9 dzięki systemowi Game Performance Cruise, który redukuje zużycie energii, wydłuża czas grania i utrzymuje sprawność działania systemu w długim czasie.

wyświetlacz Obraz jak żywy

Wszystko wygląda lepiej na Honor 9, a to dzięki 5.15-calowemu ekranowi Full HD i 428 PPI, które gwarantują rzeczywiste kolory i poziom saturacji do 96%. Czy to w pełnym słońcu, czy w nocy, tryb ochrony oczu sprawia, że widoczność na Twoim ekranie jest wyjątkowo dobra.

5.15-CALI

428 PPI

BATERIA Moc, która nie przemija

Bateria o pojemności 3200 mAh w połączeniu z metodą zarządzania energią SmartPower 5.0, nadają dłuższe życie Twojemu smartfonowi. Technika SuperCharge pozwoli Ci natomiast naładować baterię od 0 do poziomu 40% w zaledwie pół godziny!

BATERIA 3200 MAH

prędkiE ŁADOWANIE 9V2A

CZYTNIK LINII PAPILARNYCH Inteligentnie rozpoznaje właśnie Ciebie

Zamieszczony z przodu telefonu czytnik linii papilarnych, pozwala Ci błyskawicznie odblokować Twój smartfon, choćby gdy leży na płaskiej powierzchni.

Nowa samoucząca się technika powiększa szybkość i bezpieczeństwo odczytu w miarę stosowania.

DESIGN olśniewający wygląd

TRÓJWYMIAROWE ZAOKRĄGLENIA

NIESAMOWITE RZEMIOSŁO

W NOWYM kolorze

HARMONIJNE POŁĄCZENIE


Trójwymiarowe zaokrąglenia

obudowa w Honor 9 olśni Cię swym wykończeniem 3D w wykwintnych kolorach. Krzywa wykończenia uzyskana dzięki procesowi wygięcia grzewczego i ulepszona tekstura nano sprawiają, iż Honor 9 zachwyca swoim blaskiem.

Niesamowite rzemiosło

Każda warstwa szkła jest przygotowywana z ogromną precyzją i testowana według najwyższych standardów. To właśnie dzięki tej precyzyjności, Honor 9 może szczycić się swoim wyjątkowym wyglądem i progresywną technologią.

Harmonijne połączenie

precyzyjnie stworzona szklana obudowa 3D świetnie komponuje się z srebrnym, piaskowanym wykończeniem. Honor 9 jest jednoczenie wygodny w ręku i zachwycający.

APARAT Moc dwóch obiektywów
nowa jakość obrazu

PODWÓJNY APARAT NOWEJ GENERACJI

zdjęcia NOCNE W WYSOKIEJ JAKOŚCI

DWUKROTNY ZOOM HYBRYDOWY

EDYCJA video


Dwukrotny zoom hybrydowy

Uchwyć każdy szczegół dzięki podwójnemu zoomowi w aparacie Honor 9.

Dziel się cennymi momentami

Twoje ujęcia nabierają życia dzięki funkcji zdjęć w ruchu. Za każdym razem kiedy robisz zdjęcie, Honor 9 wykonuje 2-sekundowe video dając Ci pogląd tego, co stało się chwilę wcześniej i później. Z nowymi możliwościami w programie do edycji Quik, w kilku kliknięciach przerobisz swoje video w dzieło sztuki gotowe do dzielenia ze znajomymi.

DŹWIĘK Marzenie audiofila

HUAWEI HISTEN

WSPÓŁPRACA Z LAUREATEM NAGRODY GRAMMY

CZYSTOŚĆ DŹWIĘKU


Do optymalizacji jakości dźwięku Honor 9 zaprosiliśmy markę Monster tworząc Honor Purity equalizer. Pozwala to odtwarzać dźwięk HD z wyjątkową transparentnoscią, kryształowo czystymi wysokimi częstotliwościami i silnym basem, który jednak nie przytłacza muzyki.

produktywnOŚĆ Nic Cię nie powstrzyma

KIRIN 960

EMUI 5.1


prędkie i niezakłócone działanie

Honor 9 to maszyna o niezwykłej produktywności. Dzięki procesorowi Kirin 960, Honor 9 jest o 18% mocniejszy i 180% sprawniejszy w renderowaniu grafiki, co gwarantuje Ci prędkie i długotrwałe działanie telefonu.

EMUI 5.1

Ujarzmij moc sztucznej inteligencji z EMUI 5.1, która zabezpiecza i alokuje trafne zasoby pamięci i mocy na podstawie Twoich zwyczajów w wykorzystywaniu telefonu, eliminując przyczyny zwolnień systemu i rozszerzając prędkość działania o 20%. W dodatku gry działają płynniej i szybciej na Honorze 9 dzięki systemowi Game Performance Cruise, który redukuje zużycie energii, wydłuża czas grania i utrzymuje produktywność działania systemu w długim czasie.

wyświetlacz Obraz jak żywy

Wszystko wygląda lepiej na Honor 9, a to dzięki 5.15-calowemu ekranowi Full HD i 428 PPI, które gwarantują rzeczywiste odcienie i poziom saturacji do 96%. Czy to w pełnym słońcu, czy w nocy, tryb ochrony oczu sprawia, że widoczność na Twoim ekranie jest bardzo dobra.

5.15-CALI

428 PPI

BATERIA Moc, która nie przemija

Bateria o obszerności 3200 mAh w połączeniu z metodą zarządzania energią SmartPower 5.0, nadają dłuższe życie Twojemu smartfonowi. Technika SuperCharge pozwoli Ci natomiast naładować baterię od 0 do poziomu 40% w zaledwie pół godziny!

BATERIA 3200 MAH

prędkiE ŁADOWANIE 9V2A

CZYTNIK LINII PAPILARNYCH Inteligentnie rozpoznaje właśnie Ciebie

Zamieszczony z przodu telefonu czytnik linii papilarnych, pozwala Ci prędko odblokować Twój smartfon, choćby gdy leży na płaskiej powierzchni.

Nowa samoucząca się technika powiększa prędkość i bezpieczeństwo odczytu w miarę użytkowania.

Specyfikacja technologiczna towar
firma
Kod producenta
Honor 9 Grey
EAN
6901443187430
informacje podstawowe
Klasa premium
Szary
techniczne
1.8 GHz Quad Core
2.4 GHz Quad Core
Huawei Kirin 960
Octa Core
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB rodzaj C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Dotykowe przyciski sterujące
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
sensor grawitacyjny
detektor Halla
czujnik pola magnetycznego
detektor światła
sensor zbliżeniowy