Huawei Nova 9 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Huawei Nova 9 oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-51%
Smartfon HUAWEI Nova 9 SE 8/128GB 6.78" 90Hz Czarny 51096XGW
1099.00
Media Expert
HUAWEI Nova 9 SE 8/128GB Czarny
1299.00
Neonet.pl
Nova 9 SE Smartfon HUAWEI
1299.00
MediaMarkt.pl
HUAWEI Nova 9 SE 8/128GB Niebieski
1419.00
Neonet.pl
Nova 9 SE Smartfon HUAWEI
1419.00
MediaMarkt.pl
HUAWEI Nova 9 SE 8/128GB Bialy
1499.00
Neonet.pl
Nova 9 SE Smartfon HUAWEI
1499.00
MediaMarkt.pl
Smartfon HUAWEI Nova 9 8/128GB 6.57" 120Hz Czarny 51096UCW
1920.06
Media Expert
HUAWEI Nova 9 8/128GB Czarny
1973.89
Neonet.pl
Nova 9 Smartfon HUAWEI
2159.00
MediaMarkt.pl
Nova 9 Smartfon HUAWEI
2229.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

6 powodów, aby wybrać lśnienie od pierwszego spojrzenia

błyszczące pierścienie wokół podwójnego modułu fotograficznego wspaniale komponują się ze szklaną obudową. Supernowoczesna dwuwarstwowa nanotekstura zjawiskowo mieni się w świetle

Wyjątkowo wąskie 1,05 mm ramki oplatają pokaźny 6,78-calowy ekran HUAWEI FullView, znajdujący się na szczycie cienkiej obudowy, która wydaje się wznosić w powietrzu!
Zachowuj wspomnienia w superjakości Główny aparat wykorzystuje postępową technikę scalania pikseli (9 w 1),rozszerzyć wymiar pojedynczego piksela do 2,1 µm. Obszerna matryca 1/1,52 cala rejestruje więcej światła, zapewniając wysoką dynamikę tonalną i niski poziom szumów. Dzięki inteligentnemu algorytmowi fuzji wielu klatek, poczwórny aparat tylny olśniewa wyrazistymi ujęciami pełnymi żywych kolorów, niezależnie od pory dnia i nocy.

APARAT 108 MP
Wydobądź pełen połysk obrazu i uchwycisz każdą ekspresję.

Tryb nocny
Rób wspaniałe fotografie po zmroku, od zachwycających portretów po zapierające dech w piersiach nocne pejzaże.
Wsparcie AI
Uchwyć ulotne chwile w pełnym świetle, choćby gdy jesteś w ruchu! Ujęcia pełne charakteru HUAWEI nova 9 SE, oprócz głównego aparatu 108 MP, oferuje aparat z obiektywem ultraszerokokątnym 112 i makro, umożliwiający fotografowanie z odległości nawet 4 cm. Z takim zestawem z łatwością uchwycisz otaczające piękno – równocześnie to szerokie, jak i nieznaczne. Dzięki trybowi portretowemu bokeh naturalnie rozmyjesz tło, eksponując charakter postaci lub obiektu w centrum uwagi.
Nowa jakość vlogowania
Szybka zmiana stron
swobodnie przełączaj się między przednim i tylnym aparatem, bez przerwy w nagrywaniu.

Dwa obiektywy
w akcji

Aparat główny i aparat z obiektywem ultraszerokokątnym współpracują ze sobą w trybie Dual-View, stwarzając nagranie z dwóch ujęć równocześnie. Pokaż szerszą perspektywę i najszczególniejsze detale jednocześnie!

Dwie strony
równocześnie

Tryb Dual-View dostępny jest ponadto w wariancie dwustronnym. Twórz niezapomniane ujęcia, nagrywając równocześnie tylnym, jak i przednim aparatem, żeby uchwycić swoją reakcję na historię dziejącą się się na Twoich oczach.
Jak w zegarku
Uchwyć autoportet całej sylwetki lub panoramiczny krajobraz, wyzwalając migawkę zdalnie przy pomocy smartwatcha! Słowa mają moc podczas edycji filmów możesz wyszukiwać zdjęcia i filmy za pomocą słów kluczowych w Galerii,błyskawicznie znaleźć interesujące Cię materiały.
profesjonalny montaż Petal Clip ma funkcję automatycznego podpisywania i oznaczania ujęć, obsługuje także tworzenie kombinacji filmów jednym kliknięciem, miksowanie fotografii i i mnóstwo innych ergonomicznych funkcji. Montaż vlogów na smartfonie jeszcze nigdy nie był tak wygodny.
Pokaż się z najkorzystniejszej strony
Zjawiskowe portrety,
w dzień i w nocy
produktywna technika scalania 4 pikseli w 1, w połączeniu z algorytmem upiększania AI pozwoli zniwelować niedoskonałości skóry i podkreślić rysy twarzy. Tryb nocnego selfie dostosowuje oświetlenie i redukuje szum, wytwarzając spektakularne, wyraziste ujęcia.

Selfie w wysokiej rozdzielczości
Upiększanie AI
Selfie nocne

Wszyscy się zmieszczą
podczas przełączania z pionowego na poziome selfie przedni aparat automatycznie wejdzie w tryb ultraszerokokątny, by uchwycić Ciebie i Twoich przyjaciół, bez zniekształceń.

technologia, która Ci sprzyja
HUAWEI SuperCharge 66 WPozytywnie naładowany
technologia HUAWEI SuperCharge dostarcza energię z mocą 66 W. Dzisiaj w trakcie niedługiej przerwy na kawę naładujesz nie tylko swoje akumulatory. Chłodna kalkulacja HUAWEI nova 9 SE zaopatrzony jest w grafenowy system rozpraszania ciepła, który jest w stanie szybciej schładzać newralgiczne komponenty urządzenia. Dzięki temu Twój smartfon nie przegrzeje się choćby w trakcie intensywnej gry.
EMUI 12
Inteligentne rozwiązania i unikatowy komfort
Przejmij kontrolę Przesuń palcem, żeby otworzyć panel sterowania i uzyskać dostęp do ustawień wyświetlania, Wi-Fi, Bluetooth i głośności. Aktywuj inteligentną współpracę z innymi urządzeniami dzięki funkcji Urządzenie+. Komfortowo edytuj pliki ze smartfona bezpośrednio na laptopie lub wykonuj połączenia głosowe z ekranu tabletu.
Pliki pod ręką Dzięki nowemu systemowi plików możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do dokumentów albo fotografii z telefonu za pośrednictwem notebooka. Otwieraj, oglądaj i edytuj, a wszystko to bezprzewodowo.