Huawei P40 Pro promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Huawei P40 Pro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
HUAWEI P40 Pro 8/256GB Perłowy
3499.00
Neonet.pl
P40 Pro Smartfon HUAWEI
4467.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Wbudowany aparat cyfrowy 48 Mpx
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

Fotografia jutra Chwytaj życie z poczwórnym aparatem Leica Ultra Vision, fotografując i filmując, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zdaj się na superwydajny procesor Kirin 990 5G. Odkrywaj teraźniejszość i przyszłość z HUAWEI P40 Pro.

innowacyjna budowa, interesująca stylistyka, wzorowa ergonomia i komfort. Spójrz, dotknij, poczuj. Daj się oczarować. Zakrzywiony z czterech stron ekran, inspirowany błyskotliwem płynącej wody. Innowacja znosząca bariery między wzrokiem a wyobraźnią z każdej strony.

Częstotliwość odświeżania 90 Hz rozszerza płynność i naturalność obsługi. Smukła ramka symetrycznie poprowadzona wzdłuż obłych narożników wyróżnia harmonię nieszablonowego wzornictwa. Odkrywaj świat, wytwarzając swoją historię Nie przestawaj się zachwycać.

Zintegrowany moduł pięciu/czterech/trzech aparatów Leica Ultra Vision bezusterkowo wspiera Cię w fotografii za dnia i w nocy, z bliska i na odległość. Pokaż to, co widzisz, i przekaż to, co czujesz. Tytan mobilnej fotografii nieporównanie obfita matryca 1/1.28 cala z obszernymi pikselami 2.44 μm właśnie pojawiła się w smartfonie.

W połączeniu z układem filtrów koloru RYYB rejestruje istotnie więcej światła, zapewniając wysoki zakres tonalny i wyjątkowo niski poziom szumów. Dzięki funkcji łączenia sygnału 4 pikseli w 1, aparat główny 50 MP proponuje piękną jakość z zachowaniem szczegółów, bez względu na złożoność sceny i warunki oświetlenia.

technologia HUAWEI XD Fusion Engine z udoskonalonym przetwarzaniem obrazu i algorytmów nienaturalnej inteligencji bezusterkowo radzi sobie z ogromną ilością danych niezbędnych do uzyskania ostrego, wyrazistego fotografie.

Studio portretowe z AI Dzięki aparatowi Ultra Vision i progresywnym algorytmom AI HUAWEI P40 Pro potrafi starannie analizować i segmentować otoczenie oraz osoby na zdjęciu. Oferuje o 45% wyższą skrupulatność odwzorowania kolorów na poziomie pikseli i zagwarantuje wzorową jakość ze świetnym oświetleniem i nasyceniem.

Twórz nieszablonowe portrety w każdej scenerii. Doskonały wygląd bez żadnego wysiłku Nowy aparat przedni 32 MP z autofokusem i czujnikiem głębi na podczerwień wspólnie zagwarantuje nadzwyczajne selfie z naturalnym skutkiem bokeh.

Inteligentna optymalizacja oświetlenia, odcieni skóry i faktury detali działa z imponującą precyzją. Najwyższa sprawność bez kompromisów Przygotuj się na ultrawydajność z pierwszym na świecie zintegrowanym układem 5G SoC w chipsecie Kirin 990 5G.

nowoczesna architektura EUV 7nm+ procesora HUAWEI P40 Pro przekłada się na niesamowitą produktywność i płynność działania. Poznaj konkretne możliwości układu graficznego Mali-G76 MC16 GPU i dwurdzeniowego układu NPU asygnowanego nienaturalnej inteligencji.

Porywające gry i pełna kontrola udoskonalona technika optymalizuje przetwarzanie poszczególnych klatek obrazu, gwarantując wysoką płynność przy mniejszym zużyciu energii. Na ekranie z odświeżaniem 90 Hz nasze oczy prosto dostrzegą atrakcyjną płynność rozgrywki w 90 kl./s.

Co znaczne, nie musisz martwić się o przegrzewanie dzięki systemowi SuperCool: fo...