Huawei P50 Pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Huawei P50 Pro oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
P50 Pro Smartfon HUAWEI
4999.00
MediaMarkt.pl
-9%
Smartfon HUAWEI P50 Pro 8/256GB 6.6" 120Hz Czarny 51096VTA
4999.00
Media Expert
Smartfon HUAWEI P50 Pro 8/256GB 6.6" 120Hz Złoty 51096VTC
5499.00
Media Expert

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.6 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2700 x 1228
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Wbudowany aparat cyfrowy 50 Mpx
Aparat przedni 13 Mpx
Komunikacja WiFi, LTE, NFC, 3G, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4360 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM

Opis

Smartfon z przełomową optyką

Jak zainstalować aplikacje na smartfonach HUAWEI?

Smartfon ma autorskie rozwiązanie Huawei Mobile Services, zastępujące Google Mobile Services.

Smartfon nie ma fabrycznie zainstalowanych usług Google.

W ramach Huawei Mobile Services przystępny jest sklep AppGallery, będący oficjalnym źródłem aplikacji dla sprzętów Huawei z systemem operacyjnym Android. Usługa AppGallery umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie aplikacji i zarządzanie nimi na urządzeniach HUAWEI. Znajdziesz tam zarówno rozrywkę, jak także tysiące narzędzi i aplikacji upraszczających pracę i Twoje codzienne mobilne życie.


Główne parametry

linia HUAWEI P od momentu powstania stanowi idealne połączenie technice, estetyki i inteligentnej fotografii. Modele z tej serii uwydatnia unikatowa dbałość o jakość, oraz szczyt innowacji w zakresie fotografii przenośnej. Tak również jest w sytuacji HUAWEI P50 Pro, który dzięki podwójnemu modułowi fotograficznemu Dual Matrix Camera i technice True-Chroma odkrywa esencję fotografii i artyzm wytworzonych zdjęć.

Ten flagowiec jest wyekwipowany w większy, 6,6-calowy ekran i wydajniejszą 4360 mAh baterię, a jednocześnie jest lżejszy i smuklejszy od poprzednika. Dzięki częstotliwości odświeżania ekranu do 120 Hz i częstotliwości próbkowania dotykowego 300 Hz użytkownicy mogą radować się niezakłóconym, płynnym obrazem. Ponadto interfejs EMUI 12 wnosi jeszcze więcej inteligentnych rozwiązań. Jestodporny na wodę i pył dzięki klasie szczelności IP68.


Wdzięcznie lekki

HUAWEI P50 Pro ma większy i baterię, a jednocześnie pozostaje smukły, lekki i wygodny do trzymania w dłoni. Perfekcyjne wzornictwo powoduje, że wydaje się on jeszcze lżejszy niżeli w rzeczywistości i komfortowoj leży w dłoni. Zakrzywiony 6,6-calowy ekran OLED, pojemna bateria 4360 mAh i dwa głośniki z dźwiękiem przestrzennym i konkretnym basem zostały zamknięte w wyjątkowo kompaktowej konstrukcji o grubość 8,5 mm i wadze ok. 195 g.


Jeszcze szybszy, jeszcze mocniejszy

HUAWEI P50 Pro wspiera superszybkie ładowanie przewodowe ( 66 W SuperCharge ) oraz bezprzewodowe ( 50 W SuperCharge ). Zasilany pojemną baterią i napędzany procesorem Snapdragon 888 w połączeniu z progresywnym oprogramowaniem EMUI 12 zapewni Ci moc unikatowych wrażeń.


Przełam granice fotografii

HUAWEI za każdym razem dążył do osiągnięcia najkorzystniejszej w swojej klasie technice zdjęć i jakości obrazu. Dlatego też flagowiec HUAWEI P50 Pro zapewnia ulepszone, profesjonalne wrażenia dzięki podwójnemu modułowi fotograficznemu, optyce HUAWEI XD oraz technice True-Chroma.

Najnowszy system aparatów Dual-Matrix Camera w HUAWEI P50 Pro składa się z aparatu głównego 50 MP, aparatu monochromatycznego 40 MP, aparatu 13 MP z obiektywem ultraszerokokątnym, a także aparatu 64 MP z teleobiektywem. Równoważąc możliwości wielu obiektywów, 10-kanałowego czujnika wielospektralnego, optyki HUAWEI XD, procesora obrazu XD Fusion Pro i innych innowacji, HUAWEI P50 Pro oferuje niesamowite możliwości fotografowania, z niezwykłą wyrazistością każdego detalu, szerokim zakresem tonalnym i wyśmienitym odwzorowaniem kolorów.


Niesamowite fotografie

bezprecedensowa optyka HUAWEI XD stawia wyzwanie dotychczasowym ograniczeniom i pozwala użytkownikom na wykonanie niesamowitych zdjęć. Po raz pierwszy konstrukcja optyczna została wyekwipowana w możliwości przetwarzania obrazu, tworząc pierwszy w branży kompleksowy system korekcji niedoskonałości optycznych i przywracania szczegółów. To progresywne rozwiązanie pozwala wzmocnić rejestrowany sygnał nawet o 25%.

W HUAWEI P50 Pro zaimplementowano udoskonalony procesor obrazu XD Fusion Pro z technologią True-Chroma, nowy system filtrów koloru i technologię Super HDR,znacznie poprawić szczegółowość, uwypuklić każdy szczegół fotografie, odcienie i zakres dynamiczny zdjęć.


innowacyjne technologie w fotografii

technologia przetwarzania obrazu True-Chroma w smartfonie HUAWEI P50 Pro zapewnia najwyższą precyzję w odwzorowaniu rzeczywistych odcieni. System wykorzystuje 10-kanałowy czujka multispektralny, który obsługuje kalibrację ponad 2000 barw z szerokiej gamy P3 i rozszerza skrupulatność rejestrowania światła otoczenia o 50% i odcieni barw o 20%. Dzięki temu barwy są bardziej najróżniejsze i bardziej realne niż kiedykolwiek.

HUAWEI P50 Pro jest wyekwipowany w system filtrów Super Color, umożliwiający matrycy kolorowej i monochromatycznej przepuszczenie widocznie obszerniejszej ilości światła, gwarantując tym samym ulepszoną klarowność obrazu. W warunkach słabego oświetlenia obrazy są jaśniejsze i bardziej szczegółowe. Na zdjęciach grupowych użytkownicy mogą powiększać poszczególne obiekty i nadal widzieć ostre detale i tekstury. Progresywna technologia Super HDR rejestruje o 28% więcej zakresu dynamicznego, udoskonaloną wydajność podświetlenia, w trakcie gdy światło i cienie są zoptymalizowane, stwarzając bogatsze tekstury i płynniejsze przejścia tonalne.


Nagrywanie filmów i rozmaite typy fotografii

HUAWEI P50 Pro obsługuje także przełomowe, choćby 200-krotne przybliżenie, co zezwala na uchwycenie obiektów z wyjątkowo sporej odległości, z nieszablonową szczegółowością. Obiektyw ultraszerokokątny z ogniskową 13 mm oferuje imponujące kąty widzenia, a dodatkowo obsługuje makrofotografię z odległości choćby 2,5 cm.

w dodatku HUAWEI P50 Pro obsługuje nagrywanie wideo 4K w pełnym zakresie ogniskowych. Całkowicie świeże rozwiązanie stabilizacji obrazu AIS Pro pomaga użytkownikom w prosty sposób nagrywać zrównoważone filmy z ręki, choćby w zwiększonym trybie poklatkowym 4K. Dzięki temu każdy, w mistrzowski sposób, może dokumentować swoje najważniejsze momenty w życiu. Zaimportowanie nagranego materiału do PetalClip umożliwi edycję plików wideo. Aplikacja proponuje najróżniejsze szablony, filtry i efekty specjalne, które pomogą w stworzeniu wyjątkowego filmu.


Świat pełen odcieni i ekscytujących wrażeń wizualnych

HUAWEI P50 Pro wykorzystuje zakrzywiony wyświetlacz 3D z dyskretnym aparatem przednim. Dzięki wyświetlaczowi HDR obsługującemu całkowitą gamę odcieni P3 telefon gwarantuje oszałamiające wrażenia wizualne. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz zagwarantuje płynniejszy obraz, a częstotliwość próbkowania dotykowego 300 Hz zapewnia szybszy czas reakcji wyświetlacza.

zarówno system obrazowania, jak i wyświetlacz HUAWEI P50 Pro wykorzystują kanon szerokiej gamy kolorów P3, co zapewnia bogatsze i dokładniejsze odcienie równocześnie podczas nagrywania, jak i oglądania otaczającego świata. Ekran HUAWEI P50 Pro obsługuje 1,07 miliarda kolorów i technikę wyświetlania True-Chroma, co umożliwia wyświetlanie odcieni z dokładnością porównywalną z profesjonalnymi wyświetlaczami referencyjnymi.

dodatkowo HUAWEI P50 Pro jest wyposażony w specjalną technologię przyciemniania ekranu, która jest zaprogramowana na 1440 Hz, co pozwala na uzyskanie ponad 10 tys. Indywidualnych punktów regulacji jasności, co z kolei lepszą ochronę wzroku.


W pakiecie

Smartfon, przewód USB-C/USB-A, przejrzyste etui, igła do SIM, ładowarka USB-A, dokumentacja.