Kruger & Matz Flow 6 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kruger & Matz Flow 6 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 379.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Smartfon KRUGER&MATZ Flow 6 Czarny DARMOWY TRANSPORT
379.00
ELECTRO.pl
-5%
Smartfon KRUGER&MATZ Flow 6 Złoty DARMOWY TRANSPORT
379.00
ELECTRO.pl
Smartfon KRUGER&MATZ Flow 6 Czarny
399.00
Media Expert
Smartfon KRUGER&MATZ Flow 6 Złoty
399.00
Media Expert

Parametry

Producent:Kruger & Matz
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Smartfon FLOW 6

przejrzyj więcej
Kruger&Matz FLOW 6 został zaopatrzony w 5,5-calowy ekran HD+ z zaokrąglonym szkłem 2.5D. Jest to dodatkowo model wyprodukowany w proporcjach 18:9. Oznacza to, iż na wyświetlaczu zmieści się więcej treści wertykalnych, co ulepsza komfort oglądania stron internetowych.

Pozwól się oczarować
FLOW 6 ma Ci do zaoferowania także smukły design. Jedną z zalet tego modelu są zmniejszone ramki, dzięki czemu telefon jest wyraźnie zgrabniejszy, przez co perfekcyjnie układa się w dłoni. Sam przekonaj się jak komfortowy w wykorzystywaniu jest nowy smartfon Kruger&Matz.

Sprawdzona efektywność
Za komfort płynnej pracy urządzenia odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek wspierany poprzez 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Takie zestawienie zapewnia płynną pracę telefonu, niezależnie czy oglądasz strony WWW, czy korzystasz z gier i aplikacji.

Moc wspomnień
Oprócz kamery 13 Mpx i diody doświetlającej, tył smartfona Kruger&Matz FLOW 6 kryje dodatkową kamerę 0,3 Mpx, dzięki której uzyskasz wspaniałe efekty rozmywania tła. Wykorzystaj możliwości swojego telefonu i uwieczniaj wszystkie wyjątkowe momenty w naprawdę wysokiej jakości.

Owinięty wokół palca
Zapomnij o wzorach i kodach! teraz wystarczy jedno dotknięcie palcem,szybko odblokować Twój FLOW 6. Na dodatek, dzięki czytnikowi linii papilarnych masz też pewność, że jesteś jedyną osobą, która może odblokować smartfon.

Stylowa moc
Boisz się, że telefon z wyświetlaczem 5,5 będzie wymagał częstego ładowania? Kruger&Matz FLOW 6 został wyekwipowany w baterię 3000 mAh. Taka objętość to wspaniały kompromis,komfortowo korzystać z zaawansowanych aplikacji i funkcji smartfona przez długi czas, zachowując smukły wygląd urządzenia.

Dwa razy więcej
Funkcja dual SIM powoduje, że Kruger&Matz FLOW 6, to urządzenie doskonałe dla ludzi aktywnych zawodowo, którzy mają dwa numery służbowy i prywatny. Dodatkowy slot może zostać także użyty do rozbudowania pamięci smartfona przy pomocy karty micro SD.

ANDROID 8.1

ANDROID 8.1
Google Play Protect | Force Touch | Picture in picture | Zarządzanie powiadomieniami | Poziom naładowania urządzeń Bluetooth