Kruger & Matz LIVE 5 Plus promocja 2019

Cena499.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Kruger & Matz
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.5 "
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Aparat przedni 5 Mpx
Komunikacja WiFi, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

Opis
Opis produktu
DLA WYMAGAJĄCYCH
Jeśli jesteś wymagającym użytkownikiem, który często korzysta z zaawansowanych aplikacji i funkcji smartfona, LIVE 5+ bez wątpienia jest modelem, który przykuje Twoją uwagę. Urządzenie ma 8‑rdzeniowy procesor MTK6750T, wspierany przez 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Takie połączenie to gwarancja stabilnej pracy.
OGLĄDAJ ŚWIAT W JAKOŚCI FULL HD
5-calowy smartfon przestał Ci wystarczać? Czas go zmienić na LIVE 5+! 5,5-calowy ekran IPS, o rozdzielczości 1920x1080 px, zaskoczy Cię żywymi i naturalnymi kolorami. Oglądaj filmy i korzystaj z gier, a także aplikacji w jakości Full HD.
duży „+"
Power bank i ładowarka samochodowa stały się Twoim podstawowym wyposażeniem? Zapomnij o nich! Wielką zaletą LIVE 5+ jest bateria o szczególnie szerokiej objętości 6000 mAh, której ładowanie trwa zaskakująco krótko - wszystko za sprawą funkcji prędkiego ładowania.
APARAT
LIVE 5+ został wyposażony w dwie kamery – tylną, 13 Mpx z flashem i autofocusem oraz przednią, 8 Mpx. Niezależnie czy nagrywasz filmy, fotografujesz krajobrazy, czy robisz selfie, wszystkie uwieczniane momenty będą za każdym razem nad wyraz wysokiej jakości.
PODWÓJNA FUNKCJONALNOŚĆ
Korzystasz na co dzień z dwóch numerów? Po co nosić dwa urządzenia, skoro możesz zastąpić je jednym, LIVE 5+, który pozostał zaopatrzony w dwa sloty SIM. Jeśli jednak nie Ci potrzeba dwóch kart SIM, możesz wykorzystać jedno z gniazd, by rozbudować pamięć telefonu za pomocą karty pamięci.
TYLKO TWÓJ
Z czytnikiem linii papilarnych masz pewność, że jesteś jedyną osobą, która może odblokować Twój telefon. LIVE 5+ sprawi, że nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swych prywatnych danych, nawet wtedy, gdy urządzenie trafi w niepowołane ręce.
SIÓDME NIEBO
System Android 7.0 dopasowuje się do Twoich potrzeb, maksymalnie zwiększając komfort używania smartfona. Nougat m.in. Pozwala na korzystanie z dwóch aplikacji równocześnie, odpisywanie na wiadomości z poziomu powiadomień i wybór trybu nocnego, który zmniejsza emisję światła niebieskiego.
NA KIWNIĘCIE PALCEM
wystarczy jeden gest, aby bez wybudzania telefonu przejść do wybranej aplikacji. Narysuj na ekranie przypisaną jej literę,momentalnie uruchomić przeglądarkę internetową, kontakty, bądź inną, wybraną przez siebie aplikację. Dodatkowo, dzięki tej funkcji starczy, że stukniesz dwukrotnie w wyświetlacz, a ten automatycznie się wybudzi.
RACH:
DLA WYMAGAJĄCYCH
Jeśli jesteś wymagającym użytkownikiem, który często korzysta z zaawansowanych aplikacji i funkcji smartfona, LIVE 5+ na pewno jest modelem, który przykuje Twoją uwagę. Urządzenie posiada 8‑rdzeniowy procesor MTK6750T, wspierany przez 4 GB RAM, a także 64 GB pamięci wewnętrznej. Takie połączenie to gwarancja zrównoważonej pracy.
OGLĄDAJ ŚWIAT W JAKOŚCI FULL HD
5-calowy smartfon przestał Ci wystarczać? Czas go zmienić na LIVE 5+! 5,5-calowy wyświetlacz IPS, o rozdzielczości 1920x1080 px, zaskoczy Cię żywymi i naturalnymi kolorami. Oglądaj filmy i korzystaj z gier oraz aplikacji w jakości Full HD.
obfity „+"
Power bank i ładowarka samochodowa stały się Twoim podstawowym wyposażeniem? Zapomnij o nich! Wielką zaletą LIVE 5+ jest bateria o nad wyraz wielkiej pojemności 6000 mAh, której ładowanie trwa zaskakująco krótko - wszystko za sprawą funkcji szybkiego ładowania.
APARAT
LIVE 5+ został wyposażony w dwie kamery – tylną, 13 Mpx z flashem i autofocusem oraz przednią, 8 Mpx. Niezależnie czy nagrywasz filmy, fotografujesz krajobrazy, czy robisz selfie, wszystkie uwieczniane momenty będą zawsze niezwykle wysokiej jakości.
PODWÓJNA FUNKCJONALNOŚĆ
Korzystasz na co dzień z dwóch numerów? Po co nosić dwa urządzenia, skoro możesz zastąpić je jednym, LIVE 5+, który został wyposażony w dwa sloty SIM. Jeśli jednak nie Ci potrzeba dwóch kart SIM, możesz wykorzystać jedno z gniazd, żeby rozbudować pamięć telefonu przy pomocy karty pamięci.
TYLKO TWÓJ
Z czytnikiem linii papilarnych masz pewność, że jesteś jedyną osobą, która może odblokować Twój telefon. LIVE 5+ sprawi, że nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich prywatnych danych, nawet wtedy, gdy urządzenie trafi w niepowołane ręce.
SIÓDME NIEBO
System Android 7.0 dostosowuje się do Twoich potrzeb, maksymalnie rozszerzając komfort wykorzystywania smartfona. Nougat m.in. Zezwala na korzystanie z dwóch aplikacji równocześnie, odpisywanie na wiadomości z poziomu powiadomień oraz wybór trybu nocnego, który ogranicza emisję światła niebieskiego.
NA KIWNIĘCIE PALCEM
wystarczy jeden gest, aby bez wybudzania telefonu przejść do wybranej aplikacji. Narysuj na ekranie przypisaną jej literę,szybko uruchomić oglądarkę internetową, kontakty, bądź inną, wybraną poprzez siebie aplikację. Ponadto, dzięki tej funkcji wystarczy, iż stukniesz dwukrotnie w wyświetlacz, a ten samoczynnie się wybudzi.
RACH:
Specyfikacja techniczna towar
Kod producenta
KM0448-B
EAN
5901890028035
informacje podstawowe
Klasa premium
Czarny
technologiczne
1.0 GHz Quad Core
1.5 GHz Quad Core
Octa Core
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
WAP
WCDMA
XHTML
microUSB
miniJack 3.5mm
Bluetooth v4.0
WiFi
Dotykowe przyciski sterujące
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
ekran Oprogramowanie
Platforma
Android
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
detektor światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Kompas cyfrowy
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka
Słuchawki
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
producent
Kod producenta
KM0448-B
EAN
5901890028035
dane podstawowe
Klasa premium
Czarny
technologiczne
1.0 GHz Quad Core
1.5 GHz Quad Core
Octa Core
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
WAP
WCDMA
XHTML
microUSB
miniJack 3.5mm
Bluetooth v4.0
WiFi
Dotykowe przyciski sterujące
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Akcelerometr
czujka światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Kompas cyfrowy
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka
Słuchawki