Kruger & Matz LIVE 5 promocja 2019

Cena499.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Kruger & Matz
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.5 "
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Aparat przedni 5 Mpx
Komunikacja WiFi, Bluetooth
Funkcje odtwarzacz MP3

Opis

Kruger&Matz Smartfony Live 5 Dopracowany w każdym szczególe Po prostu nadzwyczajny Smartfon Kruger&Matz LIVE 5 pozostał wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz z matrycą IPS. To wystarczająco dużo, by móc luźno pisać wiadomości e-mail czy przeglądać strony www,jednocześnie bez problemu obsługiwać urządzenie jedną ręką.

nowe możliwości Oprócz kamery 13 Mpx i diody doświetlającej, tył smartfona Kruger&Matz LIVE 5 kryje dopełniającą kamerę 0,3 Mpx, dzięki której uzyskasz wyśmienite efekty rozmywania tła. Daj się zaskoczyć możliwościami swojego telefonu!

Wzbudź efekt WOW Nie musisz już pobierać dodatkowych aplikacji do obróbki zdjęć. Kompleksy? Zapomnij o nich! Systemowa aplikacja w smartfonie LIVE 5 pozwoli Ci nie tylko upiększyć twarz,również nadać Twojemu ciału idealnych kształtów.

Baw się swymi fotkami i publikuj je bez oporów! Owinięty wokół palca Koniec z wzorami i kodami! Dzięki czytnikowi linii papilarnych wystarczy jedno dotknięcie palcem, abyś w prędki i wygodny sposób odblokował swój smartfon.

Jest to rewelacyjne rozwiązane dla osób, które cenią swoją prywatność! Dwa w jednym Posiadasz dwa numery? A może chcesz przechowywać uzupełniające dane, nie obciążając pamięci wewnętrznej smartfona? Dzięki funkcji dual SIM, LIVE 5 pozwoli Ci na obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, bądź na rozbudowanie pamięci telefonu za pomocą karty microSD.

Symetryczne rozwiązanie Nie musisz już za każdym razem, gdy chcesz podłączyć telefon do komputera lub ładowarki, zwracać szczególnej uwagi na ustawienie wtyczki, żeby nie narazić portu na ewentualne uszkodzenia.

Kruger&Matz LIVE 5 wyekwipowany pozostał w port USB rodzaju C, którego symetryczna budowa rozwiązuje ten problem. Zaokrąglone kształty LIVE 5 spełni oczekiwania użytkowników nie tylko pod względem parametrów technologicznych,w dodatku wysublimowany design.

Połączenie smukłej, czarnej obudowy z zaokrąglonym szkłem 2.5D przyciąga spojrzenia i oszałamia elegancją. Po raz siódmy wyposażony w system Android 7.0 smartfon LIVE 5 potrafi idealnie dostosować się do Twojej potrzeby wygodnej obsługi urządzenia.

Nougat m.in. Umożliwia korzystanie z dwóch aplikacji równocześnie, odpisywanie na wiadomości z poziomu powiadomień oraz wybór trybu nocnego, który ogranicza emisję światła niebieskiego.