Kruger & Matz Live 6 Plus promocja 2019

Cena695.68
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Kruger & Matz
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Czas czuwania 300 h
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 5000 mAh
Obsługa kart pamięci microSD tak

Opis

Smartfon KRUGER&MATZ LIVE 6+
przejrzyj RÓŻNICĘ

Poznaj kolejny smartfon z flagowej kolekcji Kruger&Matz LIVE – model LIVE 6+. Ekran HD+ o przekątnej 5,7‑cala, w którym wykorzystano proporcje 18:9 pozwoli Ci poczuć różnicę! Na ekranie zmieścisz więcej treści wertykalnych, co widocznie poprawi komfort przeglądania stron internetowych.

BEZ OGRANICZEŃ

Kruger&Matz podąża za trendami, stale udoskonalając oferowane produkty. Ramki w modelu Kruger&Matz LIVE 6+ zostały zmniejszone, co w połączeniu z wykorzystaniem zaokrąglonego szkła 2.5D sprawia, iż telefon jest nie tylko pokaźnie zgrabniejszy,w dodatku bardziej wygodny w używaniu.

DLA WYMAGAJĄCYCH

Ci potrzeba naprawdę wydajnego telefonu? Model LIVE 6+ będzie wspaniałym wyborem! Urządzenie posiada 8‑rdzeniowy procesor MTK6750T, wspierany poprzez 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Takie połączenie to gwarancja stabilnej pracy, niezależnie od tego z jak zaawansowanych aplikacji i funkcji korzystasz.

OLŚNIJ BLASKIEM

Smartfon Kruger&Matz LIVE 6+ imponuje zjawiskowym designem. To, co zwraca uwagę, to błyszcząca pokrywa, w której mieniące się światło robi powalające wrażenie. Ponadto, zaokrąglone krawędzie stanowią nieprzeciętne dopełnienie stylowego wyglądu i sprawiają, iż urządzenie świetnie układa się w dłoni.

SYMETRYCZNE ROZWIĄZANIE

dzisiaj nie musisz zawsze, gdy chcesz podłączyć telefon do komputera albo ładowarki, zwracać uwagi na ustawienie wtyczki, by nie narazić portu na ewentualne uszkodzenia. Kruger&Matz LIVE 6+ wyposażony został w port USB rodzaju C, którego symetryczna budowa rozwiązuje ten problem. Na pewno spodoba Ci się w dodatku funkcja prędkiego ładowania, w jaką pozostał zaopatrzony ten model.

potężnE WSPARCIE

Boisz się, że wybierając telefon z dużym wyświetlaczem za każdym razem będziesz musiał mieć przy sobie power bank? Nie z LIVE 6+! Smartfon pozostał wyposażony w baterię o objętości 5000 mAh, co zapewni niemało godzin pracy bez zapotrzebowania ładowania urządzenia. Korzystaj z gier i aplikacji i nie martw się o niski poziom naładowania baterii.

informacje ogólne
ekran i Aparat
obszerniejszE MOŻLIWOŚCI

Po co korzystać z dwóch telefonów, skoro możesz zastąpić je jednym LIVE 6+? Smartfon został zaopatrzony w funkcję dual SIM, co oznacza, że może równocześnie obsługiwać dwie karty! Rozwiązanie perfekcyjne dla osób, które mają dwa numery. Używasz wyłącznie jednej karty SIM? Drugi slot możesz użyć jako czytnik kart pamięci, żeby rozbudować pamięć telefonu.

Łączność
Porty i zasilanie