Kruger & Matz Move 8 Mini promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kruger & Matz Move 8 Mini oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 203.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Smartfon KRUGER&MATZ Move 8 Mini Czarny DARMOWY TRANSPORT
203.54
ELECTRO.pl
Smartfon KRUGER&MATZ Move 8 Mini Szary
215.00
Media Expert
Smartfon KRUGER&MATZ Move 8 Mini Szary DARMOWY TRANSPORT
215.00
ELECTRO.pl
Smartfon KRUGER&MATZ Move 8 Mini Złoty DARMOWY TRANSPORT
215.00
ELECTRO.pl
Smartfon KRUGER&MATZ Move 8 Mini Złoty
215.00
Media Expert
Smartfon KRUGER&MATZ Move 8 Mini Czarny
249.99
Media Expert

Parametry

Producent:Kruger & Matz
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Smartfon KRUGER&MATZ MOVE 8 MINI CZARNY
5-CALOWY fason

Kruger&Matz MOVE 8 mini to model rewelacyjny dla osób lubiących minimalistyczne rozwiązania. Urządzenie pozostało wyekwipowane w 5-calowy ekran z zaokrąglonym szkłem 2.5D, którego dodatkowym atutem jest użycie proporcji 18:9. Oznacza to, iż na wyświetlaczu zmieści się więcej treści wertykalnych, co polepsza komfort oglądania stron internetowych.

efektywnOŚĆ
ELEGANCJA W WERSJI MINI

Poszukujesz niewielkiego i smukłego smartfona, którego prosto schowasz do kieszeni spodni czy torebki? Kruger&Matz MOVE 8 mini to urządzenie, które zostało produkowane z myślą o Tobie. Obudowa przystępna jest w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru, dlatego niewątpliwie odszukasz model znakomity dla siebie.

wykwintnA BEZKOMPROMISOWOŚĆ

Pomimo kompaktowych rozmiarów, MOVE 8 mini zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością. Oprócz funkcji zezwalającej na korzystanie z dwóch numerów równocześnie, smartfon ma dodatkowy slot na kartę micro SD. Już nie musisz wybierać pomiędzy rozbudowaniem pamięci urządzenia, a funkcją dual SIM.

3 barwy DO WYBORU

Odblokowywanie telefonu jeszcze nigdy nie było takie prędkie i takie wygodne! LIVE 7S jako pierwszy z oferty smartfonów Kruger&Matz pozostał wyposażony w identyfikującą twarz użytkownika funkcję Face Unlock. Sam sprawdź, jakie to wygodne!

informacje ogólne
ekran i Aparat
DWA RAZY WIĘCEJ

Funkcja dual SIM sprawia, iż Kruger&Matz Move 8 mini, to urządzenie doskonałe dla ludzi energicznych zawodowo, którzy posiadają dwa numery – służbowy i prywatny. Dodatkowy slot może zostać także zastosowany do rozbudowania pamięci smartfona przy pomocy karty micro SD.

Łączność
Porty i zasilanie