LG G7 Fit promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LG G7 Fit oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 795.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
LG G7 Fit 32 GB Dual Sim Czarny
795.00
BESTCENA.PL
Smartfon LG G7 Fit Czarny
1298.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

LG G7 fit

Jeśli chodzi o ciekawe i przydatne funkcjonalności, to smartfon LG G7 fit czarny jest nimi wprost wypakowany. Napędza go 8-rdzeniowy procesor, korzystający z inteligentnych funkcji Google Lens i Google Assistant. G7 fit robi również ostre i barwne zdjęcia. Ich jakość podziwiać będziesz na fenomenalnym ekranie Full Vision o przekątnej 6,1", któremu nie straszne są silne promienie słońca. Obraz uzupełnia przestrzenny dźwięk DTS:X 3D. Lecz zanim tego wszystkiego doświadczysz czeka Cię spotkanie z stylowym designem. Przekonaj się, jak komfortowo LG G7 fit leży w rąk.


Flagowa sprawność, funkcje AI

Nie zawsze masz wolne ręce i nie zawsze możesz odpisywać na SMS-y. Dla LG G7 fit to żadna przeszkoda. Asystent Google pozwala Ci obsługiwać smartfon za pomocą głosu i dyktować treść wiadomości. Jest także Google Lens, który wyświetla wszystko, co musisz wiedzieć o niebanalnym Cię wydarzeniu, budynku albo książce. A najważniejsze jest to, iż wszystko odbywa się szybko, płynnie i bez zacięć. Gwarantuje to procesor Snapdragon 821, a więc układ z wysokiej półki, wsparty przez 4 GB pamięci RAM.


Aparat wszechstronnie uzdolniony

Co będziesz dziś fotografować? Obiekty statyczne, czy może jednak te znajdujące się w ruchu? nieistotne – aparat czarnego LG G7 fit ma niesamowicie szybką przesłonę, która rewelacyjnie radzi sobie z uchwyceniem ostrości. Niedużo tego, inteligentne funkcje AI CAM automatycznie rekomendują najodpowiedniejszy tryb dla każdego kadru, wybierając spomiędzy 8 predefiniowanych. Osiągają tym samym maksymalnie dobre efekty. Bez względu na to, czy używasz aparatu głównego 16 Mpix, czy też kamery selfie 8 Mpix.


Jasność w pełnym słońcu

W ekranie LG G7 fit najkorzystniejsze jest to, iż wciągająca projekcja rozciąga się od brzegu do brzegu 6-calowego wyświetlacza QHD+ Full Vision. W każdej sekundzie emanuje on ciepłymi kolorami, a przede wszystkim jasnością, jaką dopełniające białe piksele. Dzięki temu nie stracisz obrazu z oczu ani na moment. Nawet w słoneczny dzień możesz wyraźnie oglądać zdjęcia i filmy, grać i czytać wiadomości, a także prasę online.


konkretny, przestrzenny dźwięk

Wypełnij przestrzeń brzmieniem. G7 fit używa swego wnętrza w charakterze komory rezonansowej, wzmacniając basy i rozgłaszając je wokół. Niskie tony wspaniale uzupełniają się z przezroczystym brzmieniem tonów wysokich i czystością wokali. Taki potencjał ma głośnik Boombox. A kiedy chcesz być z muzyka sam na sam, użyj słuchawek. Bez względu na to, jakiego modelu używasz, uczucie realizmu i dźwięk 7.1 będą Ci towarzyszyć w każdym odtwarzanym utworze. Otwórz się na iście kinowe doznania dźwiękowe z DTS:X 3D.


LG G7 fit ma tę oporność

LG G7 fit czarny dzielnie jest oparte działaniu niskich i wysokich temperatur. Znosi upadki przy noszeniu. Jestniepodatny na pył, kurz, zachlapanie, a choćby na pełne zamoczenie w wodzie. Szczelność potwierdza atest IP68. Ale to nie koniec. Smartfon pomyślnie zdał testy w aż 14 kategoriach, otrzymując Militarny standard wytrzymałości MIL-STD 810G. Wytrzymałość to jego drugie imię.