LG K40 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LG K40 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 698.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
LG K40 DUAL CZARNY| BEZ ABONAMENTU | RATY | BEZ SIMLOCKA
698.00
Play.pl
-13%
LG K40 DUAL NIEBIESKI| BEZ ABONAMENTU | RATY | BEZ SIMLOCKA
698.00
Play.pl
Smartfon LG K40 Czarny
799.00
MediaMarkt.pl
Smartfon LG K40 Niebieski
799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 5.7 "
Rozdzielczość wyświetlacza 1440 x 720
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 32 GB
Pamięć RAM 2 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 16 Mpx
Aparat przedni 8 Mpx
Komunikacja WiFi, NFC
Funkcje dual SIM, odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 3000 mAh
Obsługa kart pamięci microSD tak
Liczba rdzeni 8

Opis

K40 Główne cechy Smukła i ergonomiczna konstrukcja Aparat główny 16MP z PDAF Aparat przedni 8MP z fleszem LED Inteligentny aparat AI CAM Kreator animacji dedykowany przycisk Asystenta Google wykonany dla Twojej wygody wytworne, zakrzywione szkło stanowi stylowe i wyszukane wykończenie smartfona.

Gładki materiał zapewnia pewny chwyt i perfekcyjny komfort. Każdy obraz to dzieło Rób zachwycające fotografie wysokiej jakości! Aparat o matrycy aż 16MP z szybkim autofocusem PDAF uchwyci wyraźnie każdy ważny moment.

Rozjaśnij swoje selfie Chcesz za każdym razem błyszczeć? Nasyć światłem swoje zdjęcie przy pomocy aparatu przedniego 8 MP z fleszem. Rób dobrze oświetlone zdjęcia nawet w ciemności. Przełącz aparat na tryb portretowy, by wykonywać ostre selfie z ładnie rozmytym tłem.

znakomite ustawienia w jednej chwili Wydobądź to, co najlepsze z każdej sceny. Inteligentny aparat rozpoznaje zawartość kadru i wybiera optymalne właściwości dla 8 różnorodnych typów treści, takich jak ludzie, zwierzęta i jedzenie.

Każde ujęcie jest natychmiast ulepszane. Nowe funkcjonalności flesza LED praktyczna funkcja Time Helper zawiadamia fleszem kiedy aparat wykonuje zdjęcie. Dzięki czemu możesz przygotować się do zdjecia.

Flash Jump Cut umożliwia tworzenie fantastycznych GIF-ów, flesz zaświeci się w momentach, w których należy zapozować. Music Flash dopasowuje się do rytmu odtwarzanej w telefonie muzyki. Kliknij, by korzystać z funkcji Google Dzięki przyciskowi na bocznej obudowie prędko poprosisz asystenta o wykonanie żądanych czynności w telefonie.

Naciskając go dwa razy uruchomisz wyszukiwarkę obrazów Google Lens. Najwyższej jakości dźwięk za każdym razem i wszędzie Kinowa jakość dźwięku w Twojej kieszeni. Delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem w technice DTS:X 3D gdziekolwiek pójdziesz.

Załóż słuchawki i daj się porwać realistycznemu dźwiękowi. Ciesz się możliwościami powiększonego ekranu ekran FullVision HD+ o proporcjach 18:9 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w oglądane sceny.

Rozrywka w podróży stała się jeszcze niebanalniejsza. Bezusterkowa moc 8-rdzeniowy procesor to płynne działanie oraz wydajniejsze zarządzanie pracą baterii. Dzięki funkcji Eco Playback zużycie energii w trakcie słuchania muzyki czy filmów z You Tube’a jest mniejsze.

Smartfon jest oporniejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia. Stworzony dla Twojej wygody gustowne, odkształcone szkło stanowi stylowe i wyszukane wykończenie smartfona.

Gładki materiał zagwarantuje pewny chwyt i doskonały komfort. Każdy obraz to dzieło Rób zniewalające zdjęcia wysokiej jakości! Aparat o matrycy aż 16MP z szybkim autofocusem PDAF uchwyci wyraźnie każdy ważny moment.

Rozjaśnij swoje selfie Chcesz za każdym razem błyszczeć? Nasyć światłem swoje zdjęcie przy pomocy aparatu przedniego 8 MP z fleszem. Rób poprawnie oświetlone zdjęcia nawet w ciemności. Przełącz aparat na tryb portretowy, żeby wykonywać ostre selfie z efektownie rozmytym tłem.

idealne ustawienia w jednej chwili Wydobądź to, co najkorzystniejsze z każdej sceny. Inteligentny aparat rozpoznaje zawartość kadru i wybiera adekwatne właściwości dla 8 przeróżnych typów treści, takich jak ludzie, zwierzęta i jedzenie.

Każde ujęcie jest natychmiast poprawiane. Nowe funkcjonalności flesza LED funkcjonalna funkcja Time Helper oznajmia fleszem kiedy aparat wykonuje zdjęcie. Dzięki temu możesz przygotować się do zdjecia.

Flash Jump Cut pozwala na tworzenie fantastycznych GIF-ów, flesz zaświeci się w momentach, w których należy zapozować. Music Flash dopasowuje się do rytmu odtwarzanej w telefonie muzyki. Kliknij, żeby korzystać z funkcji Google Dzięki przyciskowi na bocznej obudowie szybko poprosisz asystenta o wykonanie żądanych czynności w telefonie.

Naciskając go dwa razy uruchomisz wyszukiwarkę obrazów Google Lens. Najwyższej jakości dźwięk za każdym razem i wszędzie Kinowa jakość dźwięku w Twojej kieszeni. Delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem w technologii DTS:X 3D gdziekolwiek pójdziesz.

Załóż słuchawki i daj się porwać realistycznemu dźwiękowi. Ciesz się możliwościami zwiększonego ekranu wyświetlacz FullVision HD+ o proporcjach 18:9 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w oglądane sceny.

Rozrywka w podróży stała się jeszcze interesującojsza. Bezusterkowa moc 8-rdzeniowy procesor to płynne działanie, a także produktywniejsze zarządzanie pracą baterii. Dzięki funkcji Eco Playback zużycie energii podczas słuchania muzyki czy filmów z You Tube’a jest mniejsze.

Smartfon jest niepodatniejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia.