Maxcom MM462 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Maxcom MM462 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Maxcom MM462BB
119.99
RTV EURO AGD
-5%
Maxcom MM462BB
119.99
OleOle!
Maxcom Telefon MM 462 BB POLIPHONE/BIG BUTTON
126.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:MaxCom
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny dedykowany
Przekątna wyświetlacza 1.8 "
Wbudowany aparat cyfrowy 0.3 Mpx
Czas czuwania 120 h
Komunikacja Bluetooth

Opis

Telefon komórkowy MAXCOM MM462BB Prosty i poręczny telefon dla osób starszych Maxcom to tradycyjny model telefonu wykonany z myślą o osobach, którym zależy w głównej mierze na bezpieczeństwie i wygodzie używania.

Jest to wspaniały telefon do domu, biura, jak w podróży. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa Maxcom MM462 również ergonomiczny przycisk SOS dający możliwość wezwania pomoc w nagłych wypadkach poprzez nawiązanie połączenia / wysłanie wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanych numerów I.C.E.

oraz do numerów alarmowych przy pomocy jednego kliknięcia. Długi czas działania Czas działania telefonu w trybie czuwania wynosi nawet 5-7 dni, a czas ciągłych rozmów aż 180 minut. Wszystko to dzięki pojemnej baterii o mocy 600 mAh.

teraz możesz być w stałym kontakcie ze swymi bliskimi bez obaw o nagłe rozładowanie się telefonu. Właściwości techniczne:typ telefonu:Dla SenioraSystem operacyjny:asygnowanyProcesor:Brak liczba rdzeni procesora:Brak danychTaktowanie procesora:Brak danychCzęstotliwość GSM:900 MHz, 1800 MHzPamięć wewnętrzna:Brak danychPamięć zewnętrzna:Do 4GBDual SIM:Nie.

wyświetlacz:Przekątna ekranu:1.8Rozdzielczość ekranu:128 x 160 pxRodzaj wyświetlacza:LCD TFTW przypadku matryc TFT LCD (matryce aktywne), każdy piksel kontroluje cztery tranzystory, gdzie jeden odpowiada za jasność, a trzy pozostałe za barwy podstawowe.

zagwarantuje to uzyskanie wyższej rozdzielczości, szybszego czasu dostępu, udoskonalonej ostrości i wyższych parametrów w porównaniu do zwykłych matryc LCD. Charakteryzują się nieznacznie mniejszym kątem widzenia.

atrybuty fizyczne:Kolor:srebrno-czarnySzerokość [mm]:53Głębokość [mm]:15Waga [kg]:0.091Wysokość [mm]:106Złącza:audio 3,5 mmZłącze, które jest wykorzystywane do transmisji analogowych sygnałów audio. Występuje między innymi jako złącze słuchawkowe w urządzeniach mobilnych.

w przypadku telefonów komórkowych umożliwia podłączenie słuchawek z mikrofonem, jak i tradycyjnych bez mikrofonu. Funkcje uzupełniające:Aparat tylny:TakMatryca aparatu tylnego:0.3Aparat przedni:NieTransmisja informacji:USB 2.0,zezwalająca na połączenie sprzętów elektronicznych technika, będąca zaktualizowaną wersją technologii USB 1.0.

Sprzętowy port USB 2.0 jest uniwersalny, co zezwala na połączenie ze sobą różnorakich urządzeń - telewizora z pendrive, aparatu fotograficznego z telewizorem, drukarki z komputerem itp. Przyłączane urządzenia są samoczynnie wykrywane i rozpoznawane przez system - konfiguracja i instalacja sterowników nie wymaga zwykle podjęcia żadnych działań poprzez użytkownika.

Bluetooth 1.xModuł GPS:Brak danychWbudowane czujniki:Brak informacjiLampa błyskowa:NieNFC:Nie. Akcesoria i wyposażenie:dołączone wyposażenie:Ładowarka, składnik wyposażenia w postaci ładowarki sieciowej. Instrukcja obsługi, składnik wyposażenia w postaci instrukcji obsługi.

Słuchawki element wyposażenia w postaci słuchawek. Multimedia:Dyktafon:TakOdtwarzane pliki dźwiękowe:MP3 Format zapisu i kompresji dźwięku. MP3, a właściwie MPEG-1 Audio Layer-3, to rodzaj kompresji stratnej sekwencji dźwiękowych do plików o stosunkowo niewielkich wymiarach (typowo około jednej dwunastej rozmiarów oryginalnego pliku), z zachowaniem wysokiej jakości zapisanego dźwięku.Odtwarzane pliki graficzne:JPEG Możliwość odtwarzania i oglądania plików zapisanych w formacie graficznym JPEG.Pokaz slajdów:Tak.

Bateria:typ akumulatora/baterii:Akumulator litowo-jonowyPojemność baterii:600Czas pracy w trybie czuwania:120Czas pracy w trybie rozmowy:3.