Maxcom MM740 promocja 2024

Cena199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:MaxCom
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Telefon Maxcom MM740 2,4'' odtwarzacz radio FMTelefon powinien być nietrudny w użyciu oraz zawsze przystępny, niezwykle w nagłych sytuacjach. MM740 zaprojektowano po to, żeby działać – działać bezawaryjnie.

Dajemy Ci zatem urządzenie, które jest wyekwipowane w sprawdzone rozwiązania. Poznaj jego mocne strony zaczynając od podstawy: NAJWAŻNIEJSZE atrybutyWyświetlacz: 2,4'' TFT 240 x 320 pxPrzycisk SOSWyjście na słuchawkiWsparcie kart pamięci microSD do 32GBBluetooth 5.0Bateria: Li-on 1000 mAhGłośnik: 2 x Ø40 mm; 3 WWyjścia Aux i microUSB konkretny głośnik Bluetooth® z zastosowaną ładowarkąSolidną podstawą Twojego Comfort MM740 będzie bezprzewodowy głośnik, który umożliwi Ci rozmowy w trakcie realizowania rutynowych domowych czynności oraz słuchanie radia.

MM740 to czysty dźwięk bez denerwujących szumów i sama radość komunikacji. To również pewność,za każdym razem będzie gotowy - zadba o to zaimplementowana ładowarka stale uzupełniająca poziom baterii z taką podstawą zapomnij o kablach i ciesz się telefonem, który za każdym razem będzie czekał na swym miejscu.

Przycisk SOS – bądź bezpiecznyMaxcom Comfort MM740 wyposażyliśmy w spore widoczne przyciski, znaczny oraz funkcję SOS, która ułatwia realizowanie telefonów alarmowych bez konieczności przeszukiwania zapisanych kontaktów albo wpisywania numeru.

SOS to przycisk, który ratuje życie. Dzięki niemu błyskawicznie i efektywnie wezwiesz potrzebną pomoc. Comfort MM740 w połączeniu z głośnikiem, który wbudowaną ładowarkę, jest gotowy choćby na kryzysowe sytuacje.

mocna i trwała bateriaOczywiście MM740 to telefon bezprzewodowy, dlatego również wyposażyliśmy go w produktywną baterię (1000mAH). Bądź spokojny jeśli zapomnisz odłożyć go na miejsce. Jedno ładowanie wystarcza na sporo godzin, a choćby dni (w zależności od używania).

Ta bateria to trwała inwestycja na sporo lat. Klasyczna obudowa – nowoczesne wnętrzeMaxcom Comfort MM740 to prosta radość użytkowania oraz sporo możliwości. Poznaj jego nowoczesne funkcje. Przekonaj się jak z łatwością można z nich korzystać.

Comfort MM740 to m.in. Możliwość słuchania radia, muzyki i oglądania filmów. Telefon posiada wejścia na słuchawki, a także karty pamięci. Co więcej zapamiętuje ponad 250 numerów w książce kontaktów i kilkadziesiąt SMS-ów bez ciągłej konieczności zwalniania miejsca!

SPECYFIKACJA technologicznACzęstotliwość (GSM) 2G (MHz): 850/900/1800/1900Rozmiar wyświetlacza ("): 2,4Rozdzielczość (pix): 240x320Aparat tył (Mpix): NiePrzycisk SOS: TakKalkulator: TakBudzik: TakRadio FM: TakBluetooth: 5.0Kalendarz: TakPojemność baterii (mAh): 1000Wymiary (mm): 145x50x17Moc (W): Podstawka: 3W