Maxcom MM824 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Maxcom MM824 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 219.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Telefon komórkowy MAXCOM MM 824
219.99
Empik
Telefon komórkowy MAXCOM MM 824
229.00
Empik

Parametry

Producent:MaxCom
Kategoria:Telefony komórkowe
Rodzaj telefonu z klapką
Czas czuwania 160 h
Komunikacja Bluetooth
Pojemność baterii 800 mAh

Opis

Bateria litowo-jonowa o pojemności 800 mAh teraz korzystaj jeszcze dłużej z mocy swojego telefonu przy pomocy wytrzymałej baterii. Akumulatory skonstruowane są z zastosowaniem ogniwa litowo-jonowego. Pojedyncze ogniwo tego typu znamionuje się 15% wyższą efektywnością w stosunku do ogniw użytkowanych w bateriach charakterystycznych.

całkowita objętość akumulatora jest więc obszerniejsza o około 15% względem charakterystycznych baterii. KARTA PAMIĘCI DO 32 GBZ kartą pamięci micro SD, którą możesz zintegrować ze swym telefonem poczujesz swobodę podczas robienia zdjęć i filmów jak nigdy dotąd.

Dzięki rozszerzeniu pamięci smartfona o dodatkową kartę pobierzesz też dużo więcej plików multimedialnych i aplikacji na swoje urządzenie mobilne niż przy użyciu wyłącznie pamięci wbudowanej. Aparat 2 MPZe swoim nowym telefonem uchwycisz wszystkie ważne dla Ciebie chwile za sprawą aparatu, w który zaopatrzony jest smartfon.

Szybka kamera 2 MP pomoże uzyskać ostre i wyraźne fotografie równocześnie w przypadku zdjęć grupowych podczas spotkań z przyjaciółmi jak i krajobrazów z wakacji przy zdjęciach scenicznych. Matryca IPS Nazwa matrycy IPS (In-Plane Switchnig) pochodzi od specyficznego zachowania ciekłych kryształów ułożonych w komórkach ekranu, które leżą zawsze w tej samej płaszczyźnie, za każdym razem równoległej do płaszczyzny ekranu.

wytworzona poprzez Hitachi matryca powstała jako odpowiedź na kiepskie kąty widzenia, a także słabe charakterystyki kolorystyczne uzyskiwane na dominujących wówczas ekranach TN. Zastosowany ekran IPS zezwala na oglądanie obrazu bez przekłamań w dużo szerszych kątach, a zwykle proponuje o ulepszoną jakość kolorów.

Bezprzewodowa łączność Bluetooth Dzięki zastosowanej technologii Bluetooth można bezprzewodowo przesyłać dane między urządzeniami, np. Telefonami komórkowymi, laptopami, modemami, zestawami słuchawkowymi, odtwarzaczami mp3.

Bluetooth jest prosty w obsłudze, można wysyłać i odbierać informacje z innych sprzętów bez konieczności instalowania specjalistycznego oprogramowania. W zależności od standardu, prędkość przesyłu informacji wynosi od 721 kbit/s choćby do 2.1 Mbit/s.

prędkość jest zatem wystarczająca do przesyłania obrazów, dokumentów, dzwonków polifonicznych, utworów MP3, aplikacji, gier czy małych filmów. Android [WERSJA] Urządzenie wyekwipowane jest w najpopularniejszą na świecie platformę mobilną Android.

umożliwia to komfortową i intuicyjną pracę, system został zaprojektowany z myślą o dotykowych ekranach co widać już na pierwszy rzut oka. Zaraz po pierwszym uruchomieniu mamy dostęp do szeregu zainstalowanych aplikacji.

Umożliwią one wysyłanie maili, korzystanie z portali społecznościowych takich jak Facebook czy Google+. Zainstalowane programy umożliwią przeglądanie fotografii, oglądanie filmów, słuchanie muzyki albo odtwarzanie zawartości portalu youtube.

Platforma Android mieści zintegrowany zestaw oprogramowania dla maszyn przenośnych. W skład Platformy wchodzi system operacyjny, oprogramowanie pośrednie (middleware), interfejs i ap...