Motorola Edge 30 Pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Motorola Edge 30 Pro oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Smartfon MOTOROLA Edge 30 Pro 12/256GB 5G 6.7" 144Hz Biały PASS0041PL
3299.00
Media Expert
-13%
Edge 30 Pro Smartfon MOTOROLA
3299.00
MediaMarkt.pl
MOTOROLA EDGE 30 Pro 12/256GB Granatowy
3799.00
Neonet.pl
Edge 30 Pro Smartfon MOTOROLA
3799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Motorola
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Uwolnij niesamowitą skuteczność

Główne atrybuty

Z Motorolą edge 30 pro możesz opowiedzieć swoją historię jak nigdy dotąd. Smartfon ten wyposażono w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 i 12 GB pamięci RAM. Rób wyśmienite fotografie makro i szerokokątne z zestawem 4 aparatów oraz nagrywaj wideo HDR10+ z ponad miliardem odcieni kolorów. Oglądaj treści w wysokiej jakości na ekranie FHD+ OLED o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Do tego oszałamiającej czystości dźwięk Dolby Atmos z głośników stereo. To smartfon do szerokich zastosowań, od gier, poprzez fotografię, aż do oglądania filmów.


Moc za każdym razem pod ręką

Doświadcz wysokiej szybkości i płynności w obsłudze wymagających aplikacji i szybkich połączeń 5G. Smartfon edge 30 pro ma mocny procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, który uzupełnia aż 12 GB pamięci RAM. By w pełni móc wykorzystać jego możliwości, masz do dyspozycji 256 GB pamięci na dane. Ściągaj więc aplikacje i seriale z wyjątkową szybkością, nagrywaj filmy i rób zdjęcia albo strumieniuj treści online i prędko łącz się z dyskami sieciowymi.


Niewiarygodna bateria

Wysoka efektywność potrzebuje zapasu mocy, który zapewni bateria 4800 mAh. Nie trać czasu na długie ładowanie – smartfon obsługuje szybkie ładowanie przewodowe 68 W oraz ładowanie bezprzewodowe 15 W. Możesz nawet oddać trochę energii znajomemu, korzystając z 5-watowego udostępniania energii.


Elegancja i wyrafinowanie

Nie sposób nie zwrócić uwagi na stylowy design z najwyższej jakości satynowym matowym szkłem 3D, które mieni się kolorami. Ramka owijająca się wokół krawędzi płynnie łączy się z przednią i tylną szybą. Czytnik odcisku palca także jest zakrzywiony i płynnie wkomponowany w linię smartfona. Zalanie ani zachlapanie nie są już problemem. Uprawiasz jogging? A może musisz zadzwonić, stojąc na deszczu? Nie obawiaj się, hydrofobowa warstwa broni smartfon od w środku i od zewnątrz.


idealny z każdej perspektywy

prawidłowy seans na ekranie smartfona? Jeszcze jak! Żywe barwy skontrastowane z głęboką czernią – tego możesz oczekiwać po 6,7-calowym ekranie Max Vision OLED. Wyraźny i płynny obraz to zasługa rozdzielczości FHD+ i niewiarygodnie płynnej częstotliwości odświeżania 144 Hz. Ciesz się ponad miliardem odcieni odcieni dostępnych dzięki 10-bitowej technologii wyświetlania. Smartfon ma ekran z certyfikatem HDR10+, poprzez co możesz oglądać ulubione filmy, gry i zdjęcia w żywych, naturalnych odcieńch, z lepszą jasnością i kontrastem.

Smartfon edge 30 pro współpracuje z inteligentnym rysikiem Motorola i aplikacją Notatka Moto,zwiększyć Twoją kreatywność i umożliwić Ci robienie odręcznych notatek czy łatwą edycję fotografii.


Dźwięk jak marzenie

Dwa znaczne głośniki stereo sprawią, iż basy będą głębsze, wokal czystszy, a wyrazistość choćby pokaźniejsza przy wyższej głośności. Zanurz się w trójwymiarowym dźwięku Dolby Atmos, a ulubione piosenki, filmy i gry zyskują bogatsze i bardziej naturalne brzmienie.


Aparaty wysokiej rozdzielczości

Trzy tylne aparaty oferują praktyczny i wielozadaniowy komplet. Dwa o rozdzielczości 50 Mpx i jeden 2 Mpx pozwolą robić fotografie od ultraszerokokątnych po arcytrudne zbliżenia. Szybciej i staranniej ustawiaj ostrość w słabym oświetleniu dzięki niezwłocznemu pełnopikselowemu ustawianiu ostrości i progresywnemu chipsetowi Qualcomm Snapdragon 8. Nagrywaj wysokojakościowe filmy w technologii HDR10+ z ponad miliardem odcieni odcieni i w rozdzielczości choćby 8K. Możesz też robić niewiarygodnie żywe selfie w wysokiej rozdzielczości przednim aparatem 60 Mpx.


Ultraszeroko lub w obszernym zbliżeniu

Nie rezygnuj z jakości, robiąc fotografie ultraszerokokątne. Łącząc kilka pikseli w jeden wielki Quad Pixel, matryca rozszerza jasność i wyrazistość zdjęcia także przy słabym oświetleniu. Dla wielkich przybliżeń skorzystaj z aparatu Macro Vision, który wyostrza obraz już z 2,5 centymetra. Uchwyć choćby najdrobniejsze detale na zdjęciach potraw, sztuki i rzemiosła, przyrody i nie tylko.


Przenieś zawartość na obfity wyświetlacz

Platforma Ready For powstała z myślą o wykorzystaniu wielkiej mocy smartfona edge 30 pro. Starczy podłączyć go przewodem albo bezprzewodowo do optymalnego monitora albo TV i działać. Przenieś gry z telefonu na duży wyświetlacz, żeby dodać im adrenaliny. Poczuj się jak na prawdziwym spotkaniu, prowadząc videorozmowę. Korzystaj z aplikacji na ekranie komputera,mieć więcej miejsca na pracę i zabawę.


Bezpieczeństwo klasy biznesowej

W trosce o bezpieczeństwo danych użytkownika edge 30 pro, zaimplementowano w nim rozwiązanie ThinkShield dla sprzętów mobilnych. Dzięki zestawowi zabezpieczeń sprzętowych i programowych spełniających najwyższe standardy masz pewność, iż Twoje dane są bronione przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i innymi zagrożeniami.


W pakiecie

Smartfon, kabel 2x USB-C, ładowarka USB-C, dokumentacja.