Motorola Moto G72 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 9 sklepów z produktem Motorola Moto G72 oraz 16 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Smartfon Motorola Moto G72 6/128GB DS Polar Blue | Darmowa dostawa
1199.00
Sferis.pl
Smartfon MOTOROLA Moto G72 8/128GB 6.6" 120Hz Czarny PAVG0003RO
1299.00
Media Expert
Motorola moto g72 8/128GB - 6,6" - 108 Mpix - czarny
1299.00
RTV EURO AGD
Moto G72 Smartfon MOTOROLA
1299.00
MediaMarkt.pl
Smartfon Motorola g72, 8GB/128GB, Android 12, Gray
1299.00
Empik
Smartfon MOTOROLA Moto G72 8/128GB 6.6" 120Hz Niebieski PAVG0009RO
1299.00
Media Expert
Motorola moto g72 8/128GB - 6,6" - 108 Mpix - niebieski
1299.00
OleOle!
Smartfon MOTOROLA Moto G72 8/128GB 6.6" 120Hz Czarny PAVG0003RO
1299.00
Avans.pl
Smartfon MOTOROLA Moto G72 8/128GB 6.6" 120Hz Niebieski PAVG0009RO
1299.00
Avans.pl
Smartfon Motorola Moto G72 8/128GB Polar Blue | Darmowa dostawa
1299.00
Sferis.pl
Smartfon Motorola Moto G72 8/128GB Meteorite Grey | Darmowa dostawa
1299.00
Sferis.pl
MOTOROLA MOTO G72 8/128GB czarny
1299.00
Neonet.pl
Smartfon Motorola Moto G72 8 GB/128 Gb Szary
1299.00
Allegro.pl
Motorola moto g72 8/128GB - 6,6" - 108 Mpix - niebieski
1299.00
RTV EURO AGD
Motorola moto g72 8/128GB - 6,6" - 108 Mpix - czarny
1299.00
OleOle!
Smartfon Motorola Moto G72 6/128GB Meteoritr Gray | Darmowa dostawa
1399.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Motorola
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

O wszystkim decydują detale w życiu i na telefonie. Dlatego właśnie tworzono moto g72. Uwieczniaj najważniejsze chwile na matrycy o ultrarozdzielczości 108 Mpx zapewniającej niezwykle szczegółowe zdjęcia. Wyświetlaj ponad miliard kolorów na ekranie 6,6" pOLED HDR10+ i ciesz się realistycznymi, kinowymi obrazami. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos, słuchając głośników stereo z głębszymi basami, czystszym wokalem i większą wyrazistością. Wszystko to jest wsparte niewiarygodną baterią 5000 mAh i bezzwłocznym ładowaniem TurboPower 30 W. A procesor MediaTek Helio G99 gwarantuje wydajność na najwyższym poziomie. Moto g72. Każdy piksel. Każdy kolor. Każdy detal. W sumie jeden zachwycający telefon.

  • System aparatów 108 Mpx
  • ekran 6,6" pOLED HDR10+ 120 Hz
  • technologia Dolby Atmos i głośniki stereo
  • Bateria 5000 mAh + ładowanie TurboPower 30 W
  • Wyższy poziom produktywności procesora MediaTek Helio G99

najlepszy aparat. Do najkorzystniejszych chwil. Alternatywa: Chwytaj życie w pikselach.
Najważniejsze chwile życia domagają się prawdziwego aparatu. Uchwyć te jedyne w swoim typu zdjęcia z niezwykłą szczegółowością dzięki matrycy o ultrawysokiej rozdzielczości 108 Mpx. Dzięki aparatowi szerokokątnemu 8 Mpx z aparatem głębi ostrości zmieścisz w kadrze 4x więcej niż przy użyciu typowego obiektywu. Przeznaczonym obiektywem Macro Vision możesz poznawać świat w zbliżeniu.

Wykorzystaj dzień. I noc. Alternatywa: Miliony pikseli.
Rób niezwykle szczegółowe fotografie dzięki matrycy o ultrarozdzielczości 108 Mpx, jednej z najmocniej zaawansowanych w swoim segmencie. Jej działanie polega na łączeniu dziewięciu pikseli w jeden pokaźny ultrapiksel, o 50% większy niżeli poprzednio5. A 9x pokaźniejsze ultrapiksele oznaczają 9x wyższą światłoczułość. Efekt? Niesamowicie ostre i jasne zdjęcia choćby w słabym oświetleniu.

Dwa widoki z jednej matrycy
Jedna innowacyjna matryca. Dwie fantastyczne perspektywy. Ultraszerokokątny obiektyw 118° pozwala zmieścić w kadrze 4-krotnie więcej zawartości charakterystyczny obiektyw 78°. Może nawet wykrywać głębię ostrości, współpracując z aparatem głównym i automatycznie rozmywając tło, aby nadać portretom profesjonalny wygląd.

Skróć dystans
Miliony rzeczy czekają na uwiecznienie od skrzydełek trzmiela po płatki śniegu. Przeznaczony aparat Macro Vision zbliża Cię do obiektu 5-krotnie bardziej aniżeli zwykły aparat, więc możesz oglądać detale, których nie pokaże standardowy obiektyw.

Ustaw ostrość
Przekształcenie zwykłych fotografii w profesjonalnie wyglądające portrety jest proste. Czujka głębi współpracuje z głównym aparatem,samoczynnie wprowadzać nieostrość tła. Potem możesz spróbować jeszcze raz i sprawdzić, co się stanie, jeśli zwiększysz albo zmniejszysz poziom intensywności.

Każdy wygląda perfekcyjnie
Zrób nieprzeciętne zdjęcie grupowe w jednym ujęciu dzięki funkcji automatycznego wykrywania uśmiechu. Aparat analizuje fotografowane osoby i korzystając z algorytmu lokalizującego uśmiech robi zdjęcie, kiedy każdy w kadrze jest uśmiechnięty.

Inteligentne ujęcia.
Funkcja optymalizacji ujęć wykorzystująca sztuczną inteligencję wybiera zalecany tryb lub ustawienia aparatu na podstawie fotografowanej sceny, więc zdjęcia zawsze są świetne.

doskonałe wyniki i zero wysiłku.
Aparat automatycznie rejestruje kilka ujęć w chwili robienia zdjęcia i rozpoznaje defekty takie jak nieostrość czy zamknięte oczy. Na koniec sugeruje, które zdjęcie należy zachować jako najkorzystniejsze.

Popisz się kreatywnym podejściem do koloru
Dodaj koloru czarno-białym zdjęciom. Wybierz jeden kolor, który chcesz zachować, a cała reszta zdjęcia zmieni się w ujęcie czarno-białe.

Nowy tryb wideo z kolorem spotowym
Wybierz jeden kolor, który chcesz zachować, a cała reszta zdjęcia zmieni się w ujęcie czarno-białe. To unikatowy sposób, by Twoje filmy były niepowtarzalne.

Dodaj efekt wow
Wykorzystaj tryb koloru spotowego, aby używać barw w wyjątkowy sposób. Po prostu wybierz w kadrze kolor, który chcesz zachować, a reszta fotografie lub klatki filmu zmieni się na czarno-białą. Możesz nawet zmieniać barwy w czasie nagrywania.

Jakby posiadać własną ekipę filmową
Nagrywaj filmy lub rób zdjęcia, używając równocześnie aparatu tylnego i do selfie. W trybie podwójnego zapisu (Dual Capture) obrazy Twój i fotografowanej osoby są nieustannie rejestrowane na podzielonym ekranie, więc nie umknie ani Ci żadna akcja, ani Twoja reakcja.

Pokaż, kiedy zrobić zdjęcie
Aby błyskawicznie zrobić selfie, wystarczy pokazać dłoń aparatowi.

Uchwyć wszystkich
Przechylaj telefon z boku na bok, aby zrobić panoramiczne grupowe selfie ze wszystkimi bohaterami w kadrze.

znakomite zdjęcia panoramiczne
Rób kompletne fotografie panoramiczne obejmujące pełnych 360 poziomów, aby uchwycić wszystko dookoła.

Pracuj jak profesjonalista
Uzyskaj całkowitą kontrolę nad parametrami fotografie tak samo, jak w profesjonalnych lustrzankach cyfrowych. Przełącz się do trybu profesjonalnego, aby korygować balans bieli, czas otwarcia migawki, czułość ISO, kompensację ekspozycji i ostrość.

Noc jest Twoja
Przełącz na tryb nocnych zdjęć (Night Vision) w warunkach bardzo słabego oświetlenia, by wydobyć więcej szczegółów w ciemności. Dzięki połączeniu wielu klatek o różnorodnych ekspozycjach uzyskasz żywe, jasne i oszałamiająco wyraźne fotografie o dokładnie odwzorowanych kolorach.

Noc jest Twoja
Przełącz na tryb nocnych zdjęć (Night Vision) w warunkach stanowczo słabego oświetlenia, by wydobyć więcej szczegółów w ciemności. Dzięki połączeniu wielu klatek o rozmaitych ekspozycjach uzyskasz żywe, jasne i zachwycająco wyraźne selfie o dokładnie odwzorowanych kolorach.

Noc jest Twoja
Przełącz na tryb nocnych zdjęć (Night Vision) w warunkach szczególnie słabego oświetlenia, żeby wydobyć więcej szczegółów w ciemności. Dzięki połączeniu wielu klatek o rozmaitych ekspozycjach uzyskasz żywe, jasne i zniewalająco wyraźne fotografie o precyzyjnie odwzorowanych kolorach. Funkcja ta jest przystępna w tylnych aparatach i w aparacie do selfie.

Lepsze portrety
Dodaj artystyczny efekt rozmycia tła, aby uzyskać zdjęcia o profesjonalnym wyglądzie.

Rób oszałamiające selfie
Dodaj artystyczny efekt rozmycia tła, by uzyskać selfie o profesjonalnym wyglądzie, do których możesz wykorzystać automatyczną funkcję upiększania.

Słuchaj niesłychanych dźwięków.
Chcesz, żeby dźwięk Twojej ulubionej rozrywki był wyrazisty, czysty i głośny. Dzięki dwóm sporym głośnikom stereo i technologii Dolby Atmos możesz zanurzyć się w wielowymiarowym dźwięku z głębszymi basami, czystszym wokalem i obszerniejszą wyrazistością. Posłuchaj, jak dźwięk przemieszcza się z jednego do drugiego, dopasowując się do akcji na ekranie.

Głośny i mocny dźwięk stereo
Nie musisz godzić się na słabej jakości dźwięk. Dwa innowacyjne głośniki stereo generują dźwięk wysokiej jakości, o niezwykłym bogactwie i czystości. Ciesz się głębokimi basami i wyraźnym, czystym wokalem, nawet przy maksymalnej głośności.

Poznaj nowy wymiar dźwięku
Zanurz się w pełniejszym, wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos. Posłuchaj dźwięków, które umykały Ci w ulubionych serialach, filmach i utworach muzycznych, i daj się porwać muzyce o obszerniejszej głębi i wyrazistości niżeli kiedykolwiek wcześniej. Odkrywaj nowe poziomy emocji w ulubionych utworach muzycznych i zbliż się do ulubionych artystów.

Podkręć głośność
Ciesz się transparentnie czystym dźwiękiem, choćby gdy zwiększysz głośność. Inteligentny wzmacniacz mocy gwarantuje, iż głośniejszy dźwięk nie będzie trzeszczał. Więc czy słuchasz piosenek, czy po prostu rozmawiasz z przyjaciółmi, wszystko brzmi perfekcyjnie.

Szybsze doładowywanie. Dłuższe działanie.
Błyskawiczne ładowanie TurboPower 30 W pozwala prędko naładować baterię. Potem zajmij się tym, co lubisz lub musisz zrobić bateria 5000 mAh będzie działać przez długi czas.

Błyskawiczne ładowanie
Nikt nie lui denerwować się niskim poziomem naładowania baterii, istotnie przed wieczornym wyjściem lub wypełnionym po brzegi dniem w pracy. Technologia TurboPower 30 W zagwarantuje godziny działania baterii po kilkunastu minutach ładowania, więc możesz momentalnie wrócić do ważnych spraw.

Błyskawiczne ładowanie
Błyskawiczne doładowanie. Zyskaj godziny zasilania w kilkanaście minut ładowania TurboPower 30 W.

Niewiarygodny czas pracy baterii
Zapomnij o kłopotach z zasilaniem. Solidna bateria o obszerności 5000 mAh pozwala Ci pracować i grać dłużej bez konieczności doładowywania.EAN: 0840023235320
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: PAVG0003RO
Model: Moto g72
Transmisja danych: WAP
Sieć GSM: 850 MHz
Sieć UMTS: 2100 MHz
Sieć LTE: 2500 MHz
Obsługa 5G: Nie
Rozdzielczość: 2400 x 1080
Pozostałe właściwości wyświetlacza: Wielkość wyświetlacza: wyświetlacz 6,6" pOLED HDR10+ | Częstotliwość odświeżania 120 Hz Współczynnik wielkości ekranu: 20:9 technika wyświetlacza: AMOLED
Procesor: Octa Core
Taktowanie procesora: 2.2 GHz
Pozostałe informacje o procesorze: MediaTek Helio G99 | 8-rdzeniowy procesor 2,2 GHz | GPU ARM G57 MC2
Pamięć RAM: 8 GB
Pamięć wewnętrzna: 128 GB
Czytnik kart pamięci: Tak
standard pamięci SD / CF: SDHC
objętość baterii: 5000 mAh
rodzaj ogniwa: Li-ion (bateria wewnętrzna)
Aparat fotograficzny: Tak
Aparat - Przód: 16 Mpix
Aparat - Tył: 108 Mpix
Aparat - Tył 2: 8 Mpix
Aparat - Tył 3: 2 Mpix
Szczegółowe informacje aparatu: Oprogramowanie tylnego aparatu:Podwójny zapis (Dual Capture), Inteligentna kombinacja, kolor spotowy, Optymalizacja ujęć, Samowyzwalacz, Tryb mistrzowski, zdjęcia Live, 360 Panorama, Tryb portretowy, Nocne zdjęcia (Night Vision), Low Light Stacking, Korekcja zniekształceń w obiektywie szerokokątnym, Zoom cyfrowy, Tryb wysokiej rozdzielczości 108 Mpx, Zdjęcie HDR, zdjęcia seryjne Oprogramowanie tylnego aparatu:Podwójny zapis (Dual Capture), Inteligentna kompozycja, odcień spotowy, Optymalizacja ujęć, Samowyzwalacz, Tryb mistrzowski, fotografie Live, 360 Panorama, Tryb portretowy, Nocne zdjęcia (Night Vision), Low Light Stacking, Korekcja zniekształceń w obiektywie szerokokątnym, Zoom cyfrowy, Tryb wysokiej rozdzielczości 108 Mpx, Zdjęcie HDR, fotografie seryjne
Karta SIM: Nano
Dual SIM: Tak
GPS: Tak
Komunikacja bezprzewodowa: LTE
Złącza: 3,5 mm minijack
Ładowanie indukcyjne: Nie
Akcesoria w zestawie: Ładowarka TurboPower 33 W, kabel USB rodzaju C, Instrukcje, Klucz do karty SIM, Etui ochronne
Wysokość: 160.5 mm
Szerokość: 74.4 mm
Głębokość: 7.9 mm
Waga: 166 g