Motorola Razr 5G promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Motorola Razr 5G oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5659.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MOTOROLA RAZR 5G 8/256GB Grafitowy
5659.00
Neonet.pl
Razr 5G Smartfon MOTOROLA
5659.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Motorola
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Przekątna wyświetlacza 6.2 "
Rozdzielczość wyświetlacza 2142 x 876
Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym
Pamięć wbudowana 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Wbudowany aparat cyfrowy 48 Mpx
Aparat przedni 20 Mpx
Komunikacja Bluetooth, WiFi, LTE, NFC, 5G
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 2800 mAh
Rodzaj karty SIM nano SIM
Obsługa kart pamięci microSD nie

Opis

Ultraszybkie działanie 5G
Ciesz się wyśmienitą szybkością sieci bezprzewodowej następnej generacji i niewiarygodnie szybkim procesorem, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej1.
Najgłośniejszy i najistotniejszy dźwięk stereo
Czasy smartfonów o słabym, zniekształconym dźwięku minęły. Dwa progresywne głośniki stereo generują dźwięk o najwyższej jakości2, niezwykłym bogactwie i czystości. Ciesz się głębokimi basami i wyraźnym, czystym wokalem, choćby przy maksymalnej głośności.
najlepszy wyświetlacz w historii
wyświetlacz Endless Edge ma przekątną 6.7" i jest zagięty po obu stronach pod kątem niemal 90 stopni. W efekcie zapewnia nieprzeciętny widok na maksymalnie wykorzystanej powierzchni. Sprawdź miliard odcieni barw w standardzie HDR10 i płynność przewijania przy częstotliwości odświeżania ekranu 90 Hz.
Przypisy

Pewne funkcje, usługi i aplikacje zależą od sieci i mogą nie być przystępne we wszystkich obszarach. Korzystanie z nich może podlegać dodatkowym warunkom i/albo opłatom. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się ze swym usługodawcą. Korzystanie z tego urządzenia podlega postanowieniom planu taryfowego dotyczącym usług bezprzewodowych. Ten produkt jest zgodny z odpowiednimi wytycznymi dotyczącymi narażenia na emisje promieniowania o częstotliwości radiowej. Akcesoria zostały oznakowane indywidualnie.

1 Pamięć przystępna dla użytkownika jest mniejsza z uwagi na zainstalowane oprogramowanie i może się zmienić bez powiadomienia w wyniku jego aktualizacji.

2 Na podstawie wewnętrznych testów sprawności i głośności, mierzonych poziomem ciśnienia akustycznego w decybelach, w stosunku do smartfonów klasy premium o cenie powyżej $900, dane ze stycznia 2020 r.

3 Segment jest zdefiniowany jako smartfony z obsługą 5G sprzedawane w sprzedaży detalicznej za mniej niżeli $800 od stycznia 2020 r.

4 dane dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie profilu charakterystycznego użytkownika korzystającego z telefonu do najróżniejszych celów. Profil ten dotyczy maszyn pracujących w warunkach optymalnego połączenia z siecią i obejmuje równocześnie czas używania, jak i czas gotowości. Rzeczywista produktywność baterii może być inna i zależy od wielu czynników, takich jak siła sygnału, konfiguracja sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i sposoby korzystania z telefonu.
Obsługuj najmocniej wymagające gry
Układ ośmiu rdzeni procesora Qualcomm Snapdragon zapewnia płynność działania choćby najbardziej wymagających gier, filmów i innych aplikacji. Wsparcie łączności Wi-Fi i Bluetooth zezwala na prędkie połączenie z innymi urządzeniami a energooszczędność wydłuży czas pracy na baterii.
rozszerz bezpieczeństwo danych
Zintegrowany czytnik linii papilarnych to komfort bezpieczeństwa i ochrona zawartości Twojego Smartfona. Telefon zapisuje Twój niepowtarzalny odcisk palca i tylko za jego pomocą może być odblokowany. Dzięki temu Twoje urządzenie jest znakomicie bronione przed dostępem osób trzecich.
Korzystaj z dwóch pasm Wi-Fi
Dwuzakresowe Wi-Fi 2,4, a także 5GHz zezwalają na bezpieczne i prędkie nawiązywanie połączeń z kompatybilnymi urządzeniami. Posiadając możliwość obsługi dopełniającego pasma 5 GHz, smartfon zapewnia szybkie łącze niezależnie od liczby użytkowników.
Płać za zakupy smartfonem
Radiowy sposób komunikacji NFC pozwala na szybką wymianę danych na niewielką odległość, dzięki temu umożliwia użytkowanie tzw. Znaczników/tagów NFC zmieniających ustawienia telefonu w zależności czy jesteś w pracy czy w domu i dokonywanie płatności za zakupy smartfonem.
Łącz się szybciej
LTE to obecnie najszybszy standard mobilnego Internetu. Prędkość pobierania danych wynosi choćby 300 Mb/s (LTE kat. 6 - dostępność kategorii w zależności od modelu telefonu), przez co oglądanie Internetu lub streaming filmów i muzyki odbywa się bez opóźnień czy przerw na buforowanie. Standard LTE wyznacza nową erę w technice łączności przenośnej.
Korzystaj z dwóch kart SIM
Funkcja Dual SIM pozwala na korzystanie z dwóch niezależnych kart SIM w jednym telefonie. Dzisiaj możesz umieścić równocześnie prywatną jak i służbową kartę w jednym smartfonie i posiadać oba numery za każdym razem pod ręką.