Myphone Tango promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Myphone Tango oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 198.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telefon MYPHONE Tango
198.99
Media Expert
MYPHONE TELEFON MyPhone TANGO
198.99
Neonet.pl
Tango Telefon komórkowy MYPHONE
199.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MyPhone
Kategoria:Telefony komórkowe
Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx

Opis

myPhone Tango to wyjątkowy klasyk z kultową klapką i dwoma sporymi wyświetlaczami, dzięki którym odkryjesz na nowo to co znajome. Model przystępny w obudowie o kolorze wiecznie popularnej czerni jest wyposażony w aparat 2.0 Mpx, dual SIM i dostęp do sieci 3G.Korzyści: Dwa wielkie ekrany - myPhone Tango dla Twojej wygody został zaopatrzony w dwa niezależne wyświetlacze.

Główny, kolorowy ekran 2,4’ zapewnia transparentny i wyraźny obraz. Drugi 1.77’’ dostarcza najważniejszych informacji o nieodebranych połączeniach, sms-ach czy godzinie, bez konieczności otwierania klapki.

Aparat pod ręką - zaimplementowany aparat 2.0 Mpx pozwoli Ci wykonywać i zapisywać fotografie w telefonie. Dzisiaj uwiecznisz wszystko to, co chcesz. Prostota obsługi - Telefon jest wygodny i przyjazny. Wielkie przyciski, opcję ustawienia fotokontaktów - co powoduje, że wybieranie numeru do ulubionych osób jest nad wyraz proste i przyjemne.

w dodatku ma tryb głośnomówiący, a także wibracje Dostęp do internetu 3G - myPhone Tango z dostępem do sieci 3G umożliwia bezprzewodowe łączenie się z Internetem. Dzisiaj możesz korzystać z ulubionych aktywności w sieci i poczty elektronicznej i odtwarzać filmy, a także wysyłać i odbierać MMSy.

wielka, wymienna bateria - Długie funkcjonowanie telefonu na jednym cyklu ładowania zapewnia litowo-jonowa bateria o objętości 900 mAh. Akumulator jest wyjmowany dzięki czemu można go w razie potrzeby wymienić.

Bluetooth - myPhone Tango można połączyć z innymi urządzeniami, z łatwością transferować dane: fotografie, muzykę i inne pliki. Przycisk funkcyjny SOS - Funkcja SOS pozwala na nawiązanie połączenia albo wysłanie wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru - za pomocą tylko jednego kliknięcia.

Bądź bezpieczny. Dual SIM - myPhone Tango umożliwia korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. MicroSD - posiada niezależny slot dla karty pamięci microSD do 32GB, na której przechowasz dodatkowe dane.

dopełniające funkcje - Telefon mnóstwo dodatkowych, {pomocn|przydatn)ych narzędzi m.in.: radio FM, odtwarzacz mp3, budzik i kalendarz...