Nokia 2720 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Nokia 2720 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 398.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telefon NOKIA 2720 Flip Dual Sim Czarny
398.00
Media Expert
Nokia 2720 TA-1175 (czarny)
399.00
RTV EURO AGD
Nokia 2720 TA-1175 (czarny)
399.00
OleOle!
NOKIA 2720 Czarny Dual Sim
399.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny iOS
Rodzaj telefonu klasyczny
Komunikacja WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Liczba rdzeni 2

Opis

artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy. • Towar efektywny technicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

konwencjonalny Telefon Z Klapką Nokia 2720 Flip to telefon z klapką, z serii którą dobrze pamiętasz, ale w ulepszonej wersji. Dzięki nieskomplikowanym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak spore przyciski i tekst, stanowi on proste i bezusterkowe narzędzie usprawniające kontakt ze znajomymi i rodziną.

Prosty I przyjazny W Obsłudze Telefon ma dwa odrębne ekrany, które oszałamiają swoją czytelnością i wyraźnym obrazem. Na ekranie zewnętrznym możesz oglądać wiadomości, powiadomienia albo sprawdzić, kto dzwoni, zanim otworzysz telefon i odsłonisz obszerny wyświetlacz główny.

Po zakończeniu rozmowy po prostu zamknij klapkę, aby się rozłączyć. Nokia 2720 Flip wielkie i czytelne przyciski, które usprawniają wybieranie numerów i pisanie wiadomości. Można w dodatku wybrać znaczny rozmiar wyświetlanego tekstu, dzięki któremu czytanie wiadomości jest łatwiejsze.

Bezpieczeńsstwo Jest Najważniejsze W razie gdy wydarzy się coś niespodziewanego, dzięki dostępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca między innymi bieżącą lokalizację, a także wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja ICE (In Case of Emergency), która zagwarantuje ekipie ratunkowej szybszy dostęp do ważnych danych kontaktowych i medycznych. Asystent Głosowy żeby dzwonić i wysyłać wiadomości, nie musisz niczego pisać.

Jednym naciśnięciem przycisku możesz uruchomić usługę Google Assistant, która pozwala głosowo obsługiwać przeważnie wykorzystywane funkcje telefonu. Przy użyciu usługi Google Assistant możesz jeszcze szybciej przeszukiwać Internet, sprawdzać pogodę i czytać najświeższe aktualności.

Długi czas czuwania zastosowana w telefonie Nokia 2720 Flip bateria zapewnia czas czuwania urządzenia choćby do 28 dni po jednym naładowaniu. Dzięki temu możesz uzyskać obszerniejszą możliwośc kontaktu z rodziną i znajomymi bez konieczności łądowania telefonu.

Łączność 4G technika 4G LTE gwarantuje dużą szybkość połączenia z internetem. Ponadto można skonfigurować punkt dostępu Wi-Fi i udostępnić go pobliskim urządzeniom, na przykład własnemu laptopowi lub tabletowi.

Fabrycznie zainstalowane aplikacje takie jak WhatsApp i Facebook zezwalają na stały kontakt z rodziną lub znajomymi. A jeśli będziesz potrzebować więcej aplikacji to za każdym razem możesz je pobrać z bezustannie zwiększającego się sklepu....