Nokia 2720 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Nokia 2720 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 398.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telefon NOKIA 2720 Flip Dual Sim Czarny
398.00
Media Expert
Telefon NOKIA 2720 Flip Dual Sim Czarny DARMOWY TRANSPORT
398.00
ELECTRO.pl
Nokia 2720 TA-1175 (czarny)
398.00
OleOle!
Telefon NOKIA 2720 Flip DS Czarny
399.00
MediaMarkt.pl
Nokia 2720 TA-1175 (czarny)
399.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny iOS
Rodzaj telefonu klasyczny
Komunikacja WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Liczba rdzeni 2

Opis

konwencjonalny Telefon Z Klapką Nokia 2720 Flip to telefon z klapką, z serii którą korzystnie pamiętasz, lecz w lepszej wersji. Dzięki przystępnym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak obszerne przyciski i tekst, stanowi on proste i bezawaryjne narzędzie upraszczające kontakt ze znajomymi i rodziną.

Prosty I przyjazny W Obsłudze Telefon ma dwa odrębne ekrany, które olśniewają swoją czytelnością i wyraźnym obrazem. Na ekranie zewnętrznym możesz oglądać wiadomości, powiadomienia lub sprawdzić, kto dzwoni, zanim otworzysz telefon i odsłonisz pokaźny wyświetlacz główny.

Po zakończeniu rozmowy po prostu zamknij klapkę, żeby się rozłączyć. Nokia 2720 Flip duże i czytelne przyciski, które usprawniają wybieranie numerów i pisanie wiadomości. Można jeszcze wybrać obszerny rozmiar wyświetlanego tekstu, dzięki któremu czytanie wiadomości jest łatwiejsze.

Bezpieczeńsstwo Jest Najważniejsze W razie gdy wydarzy się coś nieprzewidzianego, dzięki przystępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca między innymi bieżącą lokalizację i wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja ICE (In Case of Emergency), która gwarantuje ekipie ratunkowej szybszy dostęp do ważnych danych kontaktowych i medycznych. Asystent Głosowy aby dzwonić i wysyłać wiadomości, nie musisz niczego pisać.

Jednym naciśnięciem przycisku możesz uruchomić usługę Google Assistant, która pozwala głosowo obsługiwać z zasady wykorzystywane funkcje telefonu. Przy użyciu usługi Google Assistant możesz jeszcze szybciej przeszukiwać Internet, sprawdzać pogodę i czytać najświeższe aktualności.

Długi czas czuwania wbudowana w telefonie Nokia 2720 Flip bateria zagwarantuje czas czuwania urządzenia nawet do 28 dni po jednym naładowaniu. Dzięki czemu możesz uzyskać obszerniejszą możliwośc kontaktu z rodziną i znajomymi bez konieczności łądowania telefonu.

Łączność 4G technologia 4G LTE zapewnia dużą szybkość połączenia z internetem. Ponadto można skonfigurować punkt dostępu Wi-Fi i udostępnić go pobliskim urządzeniom, na przykład własnemu notebookowi albo tabletowi.

Fabrycznie zainstalowane aplikacje takie jak WhatsApp i Facebook pozwalają na stały kontakt z rodziną lub znajomymi. A jeśli będziesz potrzebować więcej aplikacji to za każdym razem możesz je pobrać z nieprzerwanie rozszerzającego się sklepu....