Nokia 6.2 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Nokia 6.2 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1009.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Nokia 6.2 DS 4/64 (srebrny)
1009.99
OleOle!
-8%
Nokia 6.2 DS 4/64 (czarny)
1009.99
OleOle!
-8%
Smartfon NOKIA 6.2 Dual Sim 4/64GB Czarny DARMOWY TRANSPORT
1009.99
ELECTRO.pl
-8%
Smartfon NOKIA 6.2 Dual Sim 4/64GB Srebrny DARMOWY TRANSPORT
1009.99
ELECTRO.pl
Nokia 6.2 DS 4/64 (czarny)
1099.00
RTV EURO AGD
Smartfon NOKIA 6.2 Dual Sim 4/64GB Czarny
1099.00
Media Expert
Nokia 6.2 DS 4/64 (srebrny)
1099.00
RTV EURO AGD
Smartfon NOKIA 6.2 Dual Sim 4/64GB Srebrny
1099.00
Media Expert

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Czujniki akcelerometr
Komunikacja WiFi, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
Funkcje GPS, odtwarzacz MP3
Liczba rdzeni 8

Opis

nadzwyczajne odcienie i wyrazistość obrazu W pełni zanurz się w oglądanych filmach dzięki technologii PureDisplay, dostępnej wyłącznie w smartfonach Nokia. Cały materiał video jest przekształcany w czasie rzeczywistym na format HDR (obszerny zakres dynamiki), który zapewnia żywsze barwy i wyraźniejszy obraz.

ponadto imponujący wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,3 cala sprawia, że każda sekunda oszałamia. Miliard odcieni odcieni w jednym filmie Specjalny procesor wizualny Pixelworks w czasie rzeczywistym udoskonala kolory we wszelkich materiałach video.

dzięki temu zamiast 17 milionów odcieni barwnych Nokia 6.2 wyświetla ich nawet miliard — czemuś takiemu trudno się oprzeć! Jasny ekran — również na zewnątrz Słaba widoczność ekranu w świetle słonecznym? W smartfonie Nokia 6.2 ten problem nie istnieje.

obfita jasność i funkcja lokalnego wzmacniania kontrastu sprawiają,ekran olśniewa w każdym miejscu i o każdej porze. Trzy aparaty dla mocniejszego efektu progresywny układ trzech kamer zezwala na rejestrowanie obrazów o niewiarygodnym stopniu szczegółowości.

W połączeniu z postępowymi mechanizmami sztucznej inteligencji sprawia on,zdjęcia naprawdę wyglądają jak żywe — niezależnie od pory dnia. Jeszcze szerszy kąt rejestrowania obrazu Układ trzech kamer upraszcza robienie oszałamiających fotografii.

Główna matryca o rozdzielczości 16 Mpix daje obszerniejszą szczegółowość, a detektor głębi zapewnia ostrość i rozmycie nadające zdjęciom bardziej artystyczny charakter. Natomiast ultraszeroka matryca o kącie 118° zezwala na rejestrowanie wyjątkowo szerokich ujęć.

Imponujące zdjęcia progresywna nienaturalna inteligencja zagwarantuje kreatywne narzędzia fotograficzne, które nadają zdjęciom olśniewający wygląd. Tryb nocny zezwala na właściwe naświetlanie jasnych partii obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

A imponujący efekt rozmycia tła — przystępny w wersji tradycyjnej, a także w kształcie gwiazdy i serca — pozwala robić niezapomniane fotografie portretowe. Oszałamiające filmy 4K Twórz efektowne opowieści łączące obraz video o rozdzielczości 4K Ultra HD i dźwięk przestrzenny.

Dzięki lepszej funkcji Dual-Sight — włączającej jednocześnie przedni, jak i tylny aparat — opowiadaną historię można pokazać z obu stron. Dokładnie zaprojektowany natchniony fińskim wzornictwem telefon Nokia 6.2 stanowi rewelacyjne połączenie kunsztu i wysokiej jakości tworzyw.

Każdy jego detal jest wynikiem świadomego wyboru, a otrzymana w ten sposób konstrukcja cechuje się jednocześnie stylowym, nieprzemijalnym wyglądem, jak i trwałością. Bateria na dni Masz już dość codziennego wyczerpywania się baterii? Nokia 6.2 usuwa ten problem.

Możesz nie korzystać z ładowarki poprzez całe dwa dni za sprawą produktywnego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 636 i baterii o obszerności 3500 mAh. Dodatkowo wspomagana poprzez nienaturalną inteligencję funkcja adaptacyjnej baterii powoduje, że energię w pierwszej kolejności otrzymują n...