Nokia 8.3 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Nokia 8.3 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Smartfon NOKIA 8.3 6/64GB 5G 6.81'' Niebieski MG-NO-BS37
1599.00
Media Expert
Nokia 8.3 5G 6/64GB (niebieski)
1599.00
RTV EURO AGD
Nokia 8.3 5G 6/64GB (niebieski)
1599.00
OleOle!
NOKIA 8.3 5G 6/64GB Niebieski
1599.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe
System operacyjny Android
Pamięć wbudowana 128 GB
Pamięć RAM 8 GB
Komunikacja WiFi
Funkcje odtwarzacz MP3
Pojemność baterii 4500 mAh

Opis

OPIS PRODUCENTA Nokia 8.3 5G dzisiaj można bez trudu wznieść swoje fotografie i filmy na profesjonalny poziom. Zastosowane efekty kinowe ZEISS nadają każdemu filmowi nieprzeciętny wygląd, a poczwórny aparat PureView pomaga w rejestrowaniu wyjątkowych chwil, które aż chce się pokazać innym. Błyskawiczna łączność 5G otworzy przed Tobą świat nowych możliwości. A dzięki najnowszym uaktualnieniom systemu Android za każdym razem będziesz o krok do przodu. Świetny wygląd każdego filmu Dzięki efektom kinowym ZEISS każdy film wygląda profesjonalnie. Dodając do nagranego materiału efekt anamorficzny i błękitne rozbłyski, prosto mu nadać nadzwyczajny wygląd. Do tego swoje fantastyczne filmy w rozdzielczości 4K można udostępniać za pośrednictwem sieci 5G. Nowy wymiar filmów Dzięki przystępnym w użyciu narzędziom do korekcji barwn można się poczuć jak zawodowy kolorysta. Do wyboru jest dziesięć zróżnicowanych filtrów, dzięki którym filmy będą się twórczo cechować. Aparat, który nie boi się ciemności Fotki po zmroku? Nie ma sprawy. Niezależnie od tego, czy jest to słabo oświetlona restauracja, czy koncert pod gołym niebem, możesz nagrywać i udostępniać filmy ze swych nocnych przygód. O ich realistyczny wygląd zadbają superpiksele o rozmiarze 2,8 μm. Usłyszysz każdy dźwięk technologia audio OZO — umożliwiająca rejestrowanie istotnie realistycznego dźwięku o pełnym 360-stopniowym pokryciu — otwiera nowy wymiar wrażeń audio w nagrywanych filmach. By w to uwierzyć, trzeba to usłyszeć. Skandynawskie wzornictwo — choćby w kolorystyce precyzyjna kompozycja, dbałość o szczegóły. Smartfon Nokia 8.3 5G nawiązuje do tradycji pierwotnego skandynawskiego wzornictwa i jest przystępny w natchnionej zorzą polarną kolorystyce Polar Night. Twoje oczy będą Ci wdzięczne Projektując nad wyraz obfity ekran, szczególnie zadbaliśmy też o Twój wzrok. Dlatego smartfon Nokia 8.3 5G otrzymał od TÜV Rheinland atest potwierdzający niski poziom emisji światła niebieskiego, dzięki któremu korzystanie z ulubionych aplikacji, gier i filmów mniej męczy oczy. Nie umknie żaden szczegół Korzystając z imponującego układu czterech aparatów, można robić fenomenalne zbliżenia, fantastyczne fotografie krajobrazowe, tętniące życiem portrety oraz wszelkie inne zdjęcia. Tryb kamery sportowej umożliwia zrównoważone nagrywanie filmów podczas ruchu.
Wstrząsy na filmach wygładza tryb kamery sportowej, który został zaprojektowany z myślą o fascynujących ujęciach robionych w ruchu. Nic nie przegapisz. Niezrównana szybkość dzięki technice 5G Ciesz się życiem bez opóźnień. Momentalne przesyłanie strumieniowe filmów, natychmiastowe ich udostępnianie i gry bez zakłóceń dzięki niespotykanej w tej klasie technice 5G. Dodatkowo platforma modułowa Qualcomm Snapdragon 765G jest zoptymalizowana pod kątem technologii 5G, co gwarantuje stałą gotowość na przyszłe wyzwania. Błyskawiczne odblokowywanie W smartfonie Nokia 8.3 5G połączono przycisk zasilania z czytnikiem linii papilarnych, umożliwiając płynny i bezpieczny dostęp do telefonu. Najkorzystniejsze, co oferuje system Android. Poprzez cały czas. O krok przed konkurencją — jest pokaźniejsza sprawność, a nie ma bloatware. Dzięki dwuletniemu okresowi uaktualnień oprogramowania i trzyletniemu okresowi comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń telefon będzie działać lepiej i dłużej.