Nokia 8000 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Nokia 8000 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 379.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Telefon NOKIA 8000 Dual Sim Czarny
379.00
Media Expert
-5%
NOKIA 8000 4G Czarny Dual Sim
379.00
Neonet.pl
-5%
Nokia 8000 4G (czarny)
379.00
RTV EURO AGD
-5%
Nokia 8000 4G (czarny)
379.00
OleOle!
8000 4G DS Telefon komórkowy NOKIA
398.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Nokia
Kategoria:Telefony komórkowe

Opis

Nokia 8000 4G to telefon nieskomplikowany w obsłudze oraz błogi w wyglądzie za sprawą starannie wyprodukowanej, przypominającej szkło obudowie, dzięki której eksponuje się wysokiej klasy wzornictwem. Kolorystyka natchniona kamieniami szlachetnymi i ramka o wykwintnym chromowanym wykończeniu wzbogacają codzienność o nutkę elegancji.

Korzystaj z ekranu o przekątnej 2,8 cala i wytrzymałej zaokrąglonej klawiatury 3D, które powstały z myślą o komfortowej obsłudze. Dzięki nim czaty w WhatsApp i na Facebooku, strumieniowe oglądanie filmów w YouTube czy planowanie wycieczek w Google Maps są jeszcze przyjemniejsze.

Wszystko to działa płynniej dzięki technologii 4G. Na dodatek potrzebne narzędzia, takie jak Google Assistant, sprawdzona i bateria o długim czasie działania powodują, iż masz do dyspozycji naprawdę potężne urządzenie — w niezwykle wyszukanym wydaniu.Korzyści: Piękno we wnętrzu i na zewnątrz- na sporym ekranie o przekątnej 2,8 cala czaty i filmy wyglądają szczególnie wyraźnie a zaokrąglona na krawędziach wytrzymała klawiatura 3D zapewnia komfortowy chwyt sporo niebanalnych funkcji- z telefonem Nokia 8000 4G zapomnisz o nudzie.

Możesz utrzymywać kontakt ze znajomymi w WhatsApp i na Facebooku, odtwarzać ulubione filmy i utwory w YouTube, a także planować nowe trasy w Google Maps przejrzyście czyste połączenia - przyspiesz przesyłanie strumieniowe, czaty i ładowanie stron internetowych dzięki technice 4G a przy pomocy funkcji hotspotu Wi-Fi możesz udostępniać połączenie internetowe znajomym i rodzinie Wsparcie Google Assistant - zapewnia odpowiedzi i potrzebną pomoc niezależnie od tego, czy szukasz nowego przepisu kulinarnego czy chcesz do kogoś zadzwonić, z wirtualnym pomocnikiem jest to znacznie łatwiejsze Pewna energia - dzięki baterii o długim czasie działania i mocnej obudowie z poliwęglanu możesz bez obaw wykonywać codzienne czynności...